آکاایران: ۶ صفحه اینستاگرام برای خرید دکوری های خوش رنگ و لعاب

کار با اهالی فن: ما مردمی هستیم که چشم های مان به زیبایی عادت ندارد! کمتر پیش می آید که در خیابان راه برویم یا در فضاهای بسته بنشینیم و از زیبایی های بصری لذت ببریم؛ زیرا این زیبایی ها در دوروبرمان به ندرت وجود دارند. زیبایی های بصری همان اشیا و طراحی های جادویی ای هستند که فاقد آنکه خودمان بفهمیم روحیه مان را عوض می کنند و مانند بمب انرژی چشم مان را از خستگی های روزمره نجات می دهند.

مدتی است که بازار لوازم چوبی و تزیینی تکانی به خودش داده و طرح های شاداب و خوش رنگ و لعابی را جایگزین طرح های سنگین و کلاسیک کرده است. تا کی می خواهیم با خرید وسایل کلاسیک عتیقه جات خانه مان را از انرژی مثبت محروم کنیم؟ اکنون بهترین فرصت است برای تنوع بخشیدن به دکوری های خانه. برای این تنوع بخشی می توانید با آکا ایران سری به فروشگاه های زیر بزنید و کمی انرژی بهاری به خانه های تان بیاورید.

ایلمان

اسمش هست «خوشحالی فروشی ایلمان» و مدت هاست با همین شعار اجناسی خوشحال کننده را به مشتریانش عرضه می کند. در این فروشگاه بیش از هر چیز اجناس گل گلی که مرغوب ترین بمب های انرژی برای خانه هستند به چشم می خورد. فقط حواس تان باشد برای رفتن به اینجا حتما اول سری به صفحه اینستاگرامش بزنید و با یک تماس به فروشگاه از موجودیت آن محصول اطمینان حاصل کنید.

 کار با اهالی فن

 • نشانی: میرداماد، ضلع جنوب غربی میدان محسنی، مجتمع تجاری آرش
 • تلفن: ۲۶۴۲۲۶۳۲
 • اینستاگرام: iilman.ir

 لوازم دکوری

خانه صورتی

کلیات فروشگاه از اسمش مشخص است. این فروشگاه خوش رنگ و لعاب قبل از هر چیز جان می دهد برای خرید جهیزیه. غیر از جهیزیه هم اگر قصد دارید کلا سنت استفاده از رنگ های سنگین مثل قهوه ای و... را در دکور خانه رها کنید به این فروشگاه سری بزنید. به یاد داشته باشید اگر کلا می خواهید بروید سمت صورتی کردن خانه، رنگ تعدیل کننده آن (مثلا سفید یا خاکستری) را هم در خانه داشته باشید؛ این طوری خانه تان شبیه خانه باربی نمی شود و اصالت خودش را حفظ می کند.

 صفحه اینستاگرام

 • تلفن: ۰۹۱۲۸۹۱۵۱۹۲
 • اینستاگرام: home_lux

 شوروم

لوکس گالری (خانه لوکس)

این یکی فقط فروش آنلاین دارد. اگر در خرید وسایل تزیینی وسواس چندانی ندارید و آدمی هستید که اجناس با یک نگاه دل تان را می برند به صفحه این فروشگاه یا کانال تلگرامش (آدرسش در صفحه اینستا درج شده) سری بزنید. برای خرید غیر حضوری فروشگاه مطمئنی است و تنوع اجناسش هم راضی کننده است.

 دکوری ها

 • تلفن: ۰۹۱۹۱۰۱۰۸۵۵
 • اینستاگرام: luxgallery

 دکوری

خانه ایرانی

اسمش کمی غلط انداز است و ذهن را سمت اجناس کلاسیک و دست ساز می برد اما ماهیت فروشگاه متفاوت است و در آن اجناس مدرن و خوش رنگ و لعاب بیشتر به چشم می خورد. برای رفتن به این فروشگاه وقت زیادی بگذارید تا کاملا همه اجناس ریز و درشتش را بررسی کرده و بعد انتخاب کنید. قطعا با تنوع محصولی که خانه ایرانی دارد با انتخاب سختی مواجه خواهید بود.

 خرید لوازم دکوری

 • آدرس: بزرگراه رسالت غرب به شرق، بعد از پل سیدخندان، خیابان شهید همایی، روبه روی خیابان هشتم
 • تلفن: ۲۲۳۱۱۵۱۶
 • اینستاگرام: persianhome.ir

اینستاگرام

گالریا

این یکی دیگر همه ویژگی های مثبت را با هم دارد؛ هم اجناسش تنوع خوبی دارند و به درد بخورند و هم تعداد شعب آن زیاد است. در هر نقطه غرب و شرق تهران که باشید می توانید سری به فروشگاه گالریا بزنید و برای خانه تان عیدی بخرید!

 • نشانی: شعبه یک: پاسداران، پایین تر از سه راه اقدسیه، نبش تنگستان یکم. تلفن:۲۲۸۲۹۷۱۳ / شعبه دو: سعادت آباد، میدان کاج، مجتمع تجاری سروستان. تلفن:۲۲۰۷۴۸۶۰ / شعبه سه: بعد از فلکه اول صادقیه، نبش مجتمع تجاری صدف. تلفن:۴۴۲۲۰۱۷۱ / شعبه چهار: میدان صنعت، مجتمع تجاری میلاد نور. تلفن:۸۸۰۸۵۱۸۰
 • اینستاگرام: galeria.iran

خانه سفید

در گزارش های مان از خانه های مختلف ثابت شد بسیاری از خانم های باسلیقه خرده ریزهای دوست داشتنی این فروشگاه را می پسندند. یادتان باشد هنگام بازدید از خانه سفید بین انتخاب اجناس جورواجور سنتی و مدرن آن گمراه نشوید و سبک خانه تان را فراموش نکنید که اگر این توصیه ها را از یاد ببرید با سبدی پر از وسایلی که هر کدام در عین زیبایی بی ربط به فضای خانه تان هستند، برمی گردید!

 راهنمای خرید

 • نشانی: شعبه یک: میدان ونک، مرکز خرید آسمان. تلفن:۸۸۶۵۲۶۷۳ / شعبه دو: میدان هروی، مرکز خرید گلستان. تلفن:۲۲۹۴۲۲۶۰
 • اینستاگرام: whitehouse_2014

شما هم به ما بپیوندید...
شما هم می توانید گالری خود یا گالری های جذابی را که می شناسید از طریق لینک همکاری با تحریریه آکا ایران به ما معرفی کنید تا در مطالب بعدی، آن ها و محصولات شان را به مخاطب ها نشان دهیم.

مطالب بیشتر:
اینستاگرام و کارآفرینی ایرانی، ۷ کسب و کار کوچک در دکوراسیون (۱)
ایکیا محبوب ترین برند برای دکوراسیون مقرون به صرفه

۱۰ صفحه اینستاگرام برای خرید گیفت عروسی دلپذیر
اینستاگرام و صنایع کوچک ایرانی، ۷ کسب و کار در دکوراسیون (۲)

۷ صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند

نویسنده: لیلا شکیب مهر | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com