آکاایران: با مجسمه های تزیینی دکوراسیون منزل تان را زیباتر کنید!

لوازم دکوری: در طراحی و دکوراسیون داخلی همیشه جزییات کوچکی وجود دارد که می تواند ظاهر دکوراسیون شما را زیر و رو کند جزییات کوچکی که شاید حضورشان الزام چندانی در دکوراسیون منزلتان نداشته باشد اما کمبودشان تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره دکوراسیون شما می گذارد، در همین راستا امروز در آکا ایران می خواهیم حضور مجسمه ها و تندیس ها در فضای داخلی بررسی کنیم با ما همراه باشید.

آکاایران: با مجسمه های تزیینی دکوراسیون منزل تان را زیباتر کنید!

اگر قصد قرار دادن یک مجسمه در فضای داخلی خود را دارید پیش از هر چیز باید آن اثر حس درونی ویژه ای را برای شما به همراه داشته باشد، احساسی قوی که بعضا با نگاه کردن به آن روحیه بگیرید، بنابر این در انتخاب نوع مجسمه دقت کنید تا تاثیر مطلوبی در روحیه شما داشته باشد.

 لوازم دکوری

وقتی صحبت از یک مجسمه می شود ناخودآگاه ذهن ما به سمت مجسمه های پیکر تراشی شده لوکس می رود که در بیشتر در دکوراسیون های سبک کلاسیک دیده می شود اما توجه داشه باشید در هنر امروز مجسمه ها از تایپوگرافی تا طرح های اصیل ایرانی تنوع دارند که به سادگی می توانید با توجه به سبک فضای داخلی خود از آن ها استفاده کنید.

 طراحی و دکوراسیون داخلی

اگر دکوراسیونی به سبک مغربی دارید و استفاده از نمونه های تاکسیدرمی شده حیوانات می تواند زیبایی خاصی به فضای داخلی شما ببخشد. نیازی نیست در زمینه ی طرفداری از حقوق حیوانات داد سخن سر دهید! اگر به این نوع از مجسمه ها علاقه دارید باید بگویم که در دنیای امروز و پیشرفت علم و تکنولوژی می توانید انواع مصنوعی آن را به همان ظرافت نوع طبیعیش تهیه کنید و به دکوراسیون خود زیبایی ببخشید.

 دکوراسیون داخلی

این نکته را فراموش کنید که مجسمه ها تنها برای زینت بخشیدن به فضاهای خصوصی شما مانند نشیمن و غیره هستند، هیچ قاعده و قانونی در این زمینه موجود نیست به سادگی می توانید از مجسمه ها در فضاهای خصوصی تر مانند حمام و سرویس بهداشتی استفاده کنید و چهره ی متفاوتی به ظاهر دکوراسیون خود ببخشید.

 دکوراسیون

مجسمه ها را می توانید با توجه به سبک و سیاق سایر عناصر موجود در دکوراسیون خود انتخاب کنید، این لوازم دکوری می تواند تابلو ها و یا کوسن های شما باشد که با مجسمه ی موجود در فضای داخلی شما ست می شود و ظاهر بی نظیری به آن می بخشد.

 تندیس و مجسمه

مجسمه چوبی طرح انتزاعی دال

۱۵۰,۰۰۰تومان
 تندیس

مجسمه رقص سماع گالری شین

قیمت نامشخص
انتخاب مجسمه در فضای داخلی

اسب های سرامیکی اکنون گالری

قیمت نامشخص

وقتی صحبت از مجسمه ها می شود برای آن ها ابعاد و اندازه های خاصی در نظر گرفته نمی شود، به سادگی می توانید ابعاد آن را متناسب با فضای خود انتخاب کنید، اما توجه کنید اگر از مجسمه های کوچک استفاده می کنید امکان دارد تعدد آن ها ظاهر فضای داخلی شما شلوغ کند پس تعداد بالای آن برای فضاهای کوچک شما مناسب نمی باشد.

پرستوهای سرامیکی اکنون گالری

قیمت نامشخص

مجسمه دکوراتیو اکنون گالری

قیمت نامشخص
 ترفندهای دکوراسیون

گلابی طلایی دکوراتیو اکنون گالری

قیمت نامشخص

مجسمه های سرامیکی از جمله انواعی است که امروزه بسیار پر طرفدار است می توانید آن ها را به رنگ های متنوع تهیه کنید و آن را با سایر لوازم و وسایل دکوراسیون خود ست کنید، توجه داشته باشید که رنگ مجسمه ها تا حد زیادی در مشخص شدن سبک دکوراسیون شما تاثیرگذار است.

اگر شما هم دوست دارید مجسمه و تندیس خاصی برای دکوراسیون منزل خود تهیه کنید پیش از سر زدن به بازار نمونه های مختلف آن را در ویترین کالاهای آکا ایران ببینید شاید مجسمه ی مد نظر خود را آن جا بیابید و خرید ساده تری داشته باشید. 

مطالب پیشنهادی آکا ایران به شما: 
با سینی های دکوراتیو به دکوراسیون منزل نظم دهید!
چشم گیرترین مکان بوفه و ویترین دردکوراسیون منزل
آیا به دکوری های شیشه ای فکر کرده اید؟
روشنایی و جذابیت دکوراسیون با چراغ های دکوراتیو
۱۰ وسیله قدیمی فراموش شده در خانه های امروزی
ساعت هایی که دکوراسیون منزل شما را زیباتر می کنند!
۸ چیدمان چشم نواز تابلوها در دکوراسیون منزل!
بهترین چیدمان لوازم دکوری روی انواع میز
نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com