آکاایران: ۱۰ ایده دکوری شیک و مدرن برای تزئین منزل!

وسایل دکوری و اکسسوری های خانه درست مانند زیور آلات و روسری و دستمال گردن لباس خانم ها از جذاب ترین خرید های دکوراسیون منزل است و البته می توان گفت تاثیر گذار ترین. اما چند اشتباه بزرگ که بسیاری از ما در خرید دکوری های منزل دچار آن می شویم باعث می شود جلوه و تاثیر خود را در دکوراسیون منزل مان از دست بدهند. این نکات طلایی را به خاطر بسپارید و در ادامه مطلب با آکا ایران همراه باشید.

  1.  افراط نکنید. نیاز نیست به هر گوشه خانه که چشم می دوزیم یک وسیله دکوری خودنمایی کند.
  2. هر گرانی مناسب نیست. صرف اینکه یک وسیله دکوری قیمت بالایی دارد دلیل نمی شود در خانه شما جلوه خوبی داشته باشد.
  3.  از تکرار چهارچوب های گذشته دل بکنید. یک گلدان تنها با چند شاخه گل مصنوعی در وسط میز نهار خوری از تکرار آن خسته نشده اید؟
  4. دکوری های کوچک را پراکنده نکنید. به جای استراتژی پراکنده کردن مجسمه ها و خرده ریز های دکوری در خانه، آنها را به صورت مجموعه به نمایش بگذارید.
  5. از تغییر نترسید. هیچ قانونی موجود نیست که یک وسیله دکوری برای تنها برای یک گوشه ازخانه شما مناسب است؛ وسایل دکوری را هر چند وقت جا به جا کنید.

آکاایران: 10 ایده دکوری شیک و مدرن برای تزئین منزل!

تمام چیزهایی که روی میز جلومبلی نشیمن احتیاج دارید می توانند جزئی از دکور شما محسوب شوند فقط کافی است در انتخاب ظروف دقت کنید. دو گلدان سفید و هماهنگ با دکوراسیون منزل اما در اندازه های متفاوت چند جاشمعی شیشه ای کوچک با شمع های وارمر هم می تواند و طروف رنگی پر از خوراکی های مورد علاقه شما که می تواند هر زمان اراده کنید در دسترس باشند. این دکور ساده اصلا نیاز به دکوری های گران قیمت ندارد و دلپذیر و راحت است.سینی ها در این سبک دکور کردن خیلی به کار شما می آیند این را در ادامه به شما ثابت خواهیم کرد. 

 تزئینات

از زمانی که آشپزخانه ها راهشان را به پذیرایی و نشیمن خانه هایمان باز کردند، لوازم دکوری آشپزخانه هم معنی دیگری یافت کرد. گلدان گرد و تپل عکس بالا، من را به یاد گلدان های قدیمی و حباب های بلوری می اندازد که وقتی داخلش را از گل های طبیعی پر می کنی تازه زیبایی شان را تلاش می کنند. اما برای یک دکور امروزی آن گلدان به تنهایی کافی نیست. چه جایی بهتر از کانتر آشپزخانه برای نمایش دادن ظرف کیک بلوری دلپذیر می تواند باشد؟ برای کامل شدن همچین چیدمانی همیشه عدد فرد بهتر از زوج کار می کند و با شمعدان و شمع وارمر دکور آشپزخانه کامل می شود.

 تزئین بالکن

ظرف های شیشه ای شکلات و شیرینی و تنقلات را داخل کابینت پنهان نکنید. آنها می توانند با قرار گرفتن در یک سبد حصیری دلپذیر تزئیناتی متفاوت و کاربردی برای میز یا کانتر آشپزخانه شما باشد.

 تزئین انواع میز

بلور

برای تزئین یک میز شام دلپذیر برای پذیرایی از مهمان ها حتما نیاز به اده های عجیب و غریب و سخت نیست. همان گلدان همیشگی روی میز پر از گل طبیعی شده و شمع دان هم به گوشه ای دیگر از میز هل داده شده . بعد چند سنگ دلپذیر به رنگ های مرمری سفید و طوسی که تمیز شسته شده در کنار شمع های وامر می تواند دکوری با زیبایی و حس طبیعت را سر میز شام بیاورد.

مطلب پیشنهادی: باید ها و نباید های چیدن میز غذا خوری در مهمانی ها !

۱۰میز شام تحسین برانگیز در دکوراسیون منزل

اگر طرفدار اشیای براق هستید این تصویر پر از ایده هایی است که برق از سرتان می پرتاند. قسمتی از تزئینات میز غذاخوری را می توانید به کنسول کنار آن منتقل کنید. یک آینه در مجاورت میز می تواند برق لوازم دکوری را دو چندان کند. ظرف کیکی دو طبقه، گوی های فلزی براق و گل ها شناور روز آب ر ظرف بلور روی کنسول ایده های خوب هستند که می توانیم از این عکس بیاموزیم.

مطلب پیشنهادی: ایده های جذاب چیدن لوازم دکوری روی کنسول ها!

به میزهای کنار مبلی هم از نظر کاربردی و هم از نظر تزئینات باید اهمیت ویژه ای داده شود. چند مجله دکوراسیون یا کاتالوگ که معمولا آنها را ورق می زنید و البته جلد های زیبایی دارند را روی میز قرار دهید. از آنها می توانید برای قرار دادن لیوان نیز استفاده کنید تا میز لکه نشود. قندان یا ظرف کوچکی برای تنقلات را روی آنها بگذارید و با گلدان گل بلوری و شمع دان هایی با ارتفاع های متفاوت میز را تزئین کنید.

 ترفندهای دکوراسیون

برای تزئین کابینت سرویس بهداشتی به سبک همان فضا عمل کنید. گلدانی از جنس استیل براق که با دستگیره ها و شیر آلات به خوبی ست می شود بسیارمناسب این فضا است. گل های ساده و مدرن معمولا مانند ارکیده یا کیاهان سبز برگ در سرویس بهداشتی جلوه بهتری خواهند داشت.

 خانه داری

برای فضاهای بیرونی فقط به گل های طبیعی فکر کنید. ظروف بلور و شمع دان های فانوس برای تزئین میز بالکن یا بام سبز انتخاب های خوبی هتند. شمع ها در فضای بیرونی به ویژه در شب جلوه خیره کننده ای خواهند داشت. حتما فضای بیرونی خانه را  استفاده از کوسن های رنگی گرم و نرم کنید تا در فصل های پیش رو بیشترین استفاده را از آنجا ببرید.

 طبقه بندی و نظم دهی

اگر سبک تان کاملا مدرن یا معاصر است باز همان فرمول عدد فرد را به خاطر بیاورید و این بار مانند عکس بالا از ارکیده که یکی از زیباترین و مدرن ترین گل های دنیا است در کنار دو جاشمعی مدرن استفاده کنید.

 لوازم دکوری

در تصویر بالا یک میز وسط مبلی را می بینید که با کمی تغییر به روش های مختلفی تزئین شده. با چند وسیله دکوری محدو اما مناسب می توانید تغییرات خیره کننده ای ایجاد کنید.

شما می توانید برای خرید انواع لوازم دکوری برای دکوراسیون منزل خود به بخش کالاهای آکا ایران سر بزنید و تنوع بی شماری از این محصولات را ببینید.

مطالب پیشنهادی:
ایده های دلپذیر برای تزئین غذا و دسرهای خوشمزه!(۱)
ایده های دلپذیر برای تزئین غذا و دسرهای خوشمزه!(۲)
۷ دکوری چوبی برای تزئین دکوراسیون منزل
کیک های خامه ای شگفت انگیز که دل می برد!
همه چیز در مورد یک جشن تولد تمام عیار!

تحریریه آکا ایران

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com