آکاایران: ۹ اشتباه فنگ شویی که نباید مرتکب شد!

فنگ شویی: فاقد شک بسیاری از شما با واژه ی فنگ شویی و برخی نیز با اصول آن آشنا هستید، اما آیا می توان به همین شناخت بسنده کرد و دکوراسیون منزل را به دست آن ها سپرد؟ همیشه جلوگیری از اشتباهات احتمالی به اندازه ی اجرای قوانین درست سازنده است و باعث می شود شما در هر کاری به حد ایده آل آن نزدیک تر شوید. در دنیای فنگ شویی نیز مواردی وجود دارد که شما را از مسیر صحیح منحرف می کند و دانستن آن ها برای داشتن خانه ای آرام و انرژی بخش کمک بسیاری به شما می کند. آکا ایران امروز می خواهد ۹ اشتباه رایج در اجرای اصول فنگ شویی را به شما گوشزد کند. با ما همراه باشید...

 اصول فنگ شویی
شرکت معماری دکوکو

۱. افراط در اجرای اصول فنگ شویی

فنگ شویی بسیار سرگرم کننده است و انجام آن ساده به نظر می رسد و همین امر منجر به زیاده روی و افراط می شود. در فنگ شویی کوچک ترین تغییر، تأثیر و نتیجه ای بزرگ در پی دارد. افراط در اجرای فنگ شویی نتیجه را تخریب می کند. چنانچه هر تغییر را به تنهایی در زمان و مکان درست انجام دهید و به انرژی های محیطی فرصت کافی دهید تا خود را در فضا تطبیق دهند و مستقر کنند یقینا به نتیجه ای مطلوب تر خواهید رسید.

 اشتباهات رایج در دکوراسیون
اشتباه در فنگ شویی
هفت رنگ

۲. دنبال نکردن مسیر صحیح در فنگ شویی

تغییراتی که در فنگ شویی فضا باید انجام دهید، بعضا آسان و سریع انجام می شود و برخی دیگر زمان بر هستند. مهم این است که بدانید از کجا باید شروع کنید و در کدام مرحله وقت و انرژی بیشتری بگذارید. قرار گرفتن در مسیر اصلی از جمله مهم ترین نکاتی است که برای رسیدن به بهترین نتیجه باید رعایت شود. روی هر قسمت از کار تمرکز کنید و از عجله کردن بپرهیزید.

آسمانه

۳. تجویز تجربیات موفق فنگ شویی خود برای دیگران

این کار درست مانند این است که رژیم غذایی خود را برای افراد دیگر نیز تجویز کنید، در حالی که فقط متناسب با شرایط متابولیسم شما برنامه ریزی شده است. هر فرد باید متناسب با هدفی که دارد و شرایطی که در خانه و زندگی اش جاری است، اصول فنگ شویی را اجرایی نموده و تغییرات لازم را اعمال کند.

 ترفندهای دکوراسیون
9 اشتباه فنگ شویی که نباید مرتکب شد! فنگ شویی
دفتر معماری اکسپوز

۴. فنگ شویی کردن فاقد توجه به ریخت و پاش و به هم ریختگی

یکی از مشکلات اصلی فنگ شویی به هم ریختگی فضا است. اولین قدم برای اجرای فنگ شویی این است که فضا و نقطه های اصلی انتشار انرژی را از هرگونه شلوغی و ریخت و پاش پاک کنید. هرگز این نکته را نادیده نگیرید و قبل از فنگ شویی فضا را سازماندهی و به هم ریختگی و بی نظمی را پاک کنید.

 پیش گیری از اشتباهات فنگ شویی
 فنگ شویی در دکوراسیون
آباژور خانه نور

۵. انتظار معجزه داشتن از فنگ شویی

سرعت جواب دهی فنگ شویی و میزان آن برای افراد مختلف متفاوت است. افراد با رعایت اصول فنگ شویی متناسب، طی زمان های متفاوتی جواب می گیرند و به نتیجه می رسند. برخی ها یک شبه و برخی دیگر، باید روزها و شاید هفته ها صبر کنند. بنابراین توقع معجزه نداشته باشید!

 فنگ شویی
 دکوراسیون با فنگ شویی
امیر صادقی

۶. چشم پوشی از سبک شخصی خود در فنگ شویی

فنگ شویی و تمام عناصر و شاخصه هایش از چین باستان می آید. ممکن است برخی از این عناصر را در دکوراسیون خانه خود نپسندید، در این صورت از آن ها استفاده نکنید. آن هایی را در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید ئکه از لحاظ ظاهری و رنگ دوست دارید. مطمئنا سریع تر و بهتر به نتیجه می رسید.

 اصول فنگ شویی
 اشتباهات رایج در دکوراسیون
باتیک

۷. عدم تمرکز روی هدفی مشخص در فنگ شویی

برای تدارک دکوراسیونی بر مبنای اصول فنگ شویی باید هدفمند شروع کرد و روی هدفی مشخص تمرکز داشت. پس از تعیین هدف و تمرکز روی آن می توانید به درستی به نقاط لازم قدرت دهی کنید و انرژی موردنیاز را برای رسیدن به هدفی که دارید دریافت نمایید.

اشتباه در فنگ شویی
رضا نجفیان / رن...

۸. منعطف نبودن در فنگ شویی

زمانی که هدفتان را تعیین و با ذهنی متمرکز بر آن شروع به اجرای اصول فنگ شویی کردید، بهترین کار این است که در برابر انرژی های دریافتی و انچه کائنات به شما می دهد منعطف باشید. شاید در آن صورت چیزی فراتر از تصور نصیبتان شود.

 ترفندهای دکوراسیون
عرفان شریف

۹. عمل کردن فاقد مطالعه و داشتن اطلاعات کافی درباره فنگ شویی

قبل از شروع حتما فنگ شویی را مطالعه کنید و دانش خود را ارتقا دهید. به صرف شنیدن تجربیات و مشاهدات دیگران، شروع به کار نکنید. رسیدن به نتیجه ای مطلوب و ایده آل مستلزم داشتن دانش و بینش است.

درباره فنگ شویی بیشتر بدانید:
نمادهای فنگ شویی برای دکوراسیون انرژی بخش
فنگ شویی،کلید آسایش آپارتمان شما

فنگ شویی برای دکوراسیون داخلی شادی بخش
فنگ شویی در طراحی داخلی یک ویلا

فنگ شویی اتاق خواب با انتخاب مناسب تخت

اگر طراحی دکوراسیون منزل خود را طبق اصول فنگ شویی انجام داده اید، خوشحال می شویم تصاویری از آن ببینیم و ایده های شما را با کاربران دیگر به اشتراک بگذاریم. برای ارتباط با ما به لینک همکاری با تحریریه آکا ایران سری بزنید.

گردآوری شده در تحریریه آکا ایران

تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com