آکاایران: جین های دوست داشتنی را به دکوراسیون منزل بیاورید!

لوازم دکوری: پارچه های جین یکی از پرطرفدار ترین پارچه ها هستند که می توان در دکوراسیون داخلی خانه از آن ها استفاده کرد. استحکام این پارچه ها و رنگ آبی آن ها که القا کننده ی آرامش است باعث می شود تا این پارچه بیشتر از قبل دوست داشتنی و دلپذیر به نظر برسند. از این پارچه های می توان لوازم دکوری زیادی ساخت که اگر تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه باشید می توانید تعدادی از آن ها را ببینید. 

آکاایران: جین های دوست داشتنی را به دکوراسیون منزل بیاورید!

فرش هایی از جنس پارچه های جین 

شلوار ها و لباس های جین قدیمی که دیگر رنگ و رو رفته شده اند، یا برای تان کوچک شده اند، می توانند تبدیل به فرش هایی دلپذیر شوند. کافی است که فقط یک سطح محکم با ابعاد و اندازه دلخواه پیدا کنید و بعد هم این تکه پارچه ها را روی هم بچینید، و بعد از آن که به ترکیب درستی رسیدید، آن ها را به هم بدوزید. به همین سادگی.

 طراحی دکوراسیون داخلی

پوف هایی از جنس جین 

 دکوری های مقرون به صرفه

جین ها و آباژورهای دوست داشتنی 

کلاهک آباژورها هم یکی دیگر از جاهایی است که می تواند پذیرایی پارچه های جین باشد. زیبایی این آباژورها به حدی است که نمی توان به راحتی از کنار آن ها گذشت. حتی می توانید برای این که چهره این آباژورها کمی متفاوت تر باشد با نخ های رنگی روی آن طرح های دلپذیر بدوزید. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: خلاقیت در طراحی آباژور پارچه ای

 دکوری با پارچه

روکش های جین برای صندلی های خانه 

صندلی های شیک و دلپذیر برای دکوراسیون منزل همیشه لازم است، اما گاهی چهره این صندلی ها یکنواخت و تکراری می شود و درست در همین جا پارچه های جین به کم شما می آیند. شما می توانید روکش پارچه ای این صندلی ها را عوض کنید و به جای آن ها از پارچه های جین استفاده کنید، اگر صندلی تان چوبی باشد که خیلی هم عالی می شود چرا که ترکیب قخهوه ای و آبی، ترکیب جذابی است. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: به آسانی روکش صندلی ها را عوض کنیم

 دکوراسیون داخلی

کوسن های دوخته شده از پارچه های جین 

انواع کوسن ها، دنیایی از طرح و نقش در دکوراسیون داخلی هستند و وجود این عناصر رنگارنگ به نظر من که برای هر خانه ای لازم است، اما اگر دوست دارید که این کوسن ها آرامش را به دکوراسیون داخلی خانه شما بیاورند انواع جین آن بهترین هستند، ضمن آن که این نوع کوسن ها به دلیل بافت متفاوت و دوست داشتنی خود تفاوت خاصی را در دکوراسیون داخلی خانه شما پدید می آروند. 

دکوراسیون

پرده هایی با پارچه های جین 

اگر می خواهید پرده های متفاوت برای دکوراسیون منزل داشته باشید به سراغ پارچه های جین بروید. این پارچه ها می توانند تبدیل به پرده های جذابی شوند که در اکثر فضاهای داخلی خانه به کار می آیند. 

زیر بشقابی هایی از جنس جین 

تزئین میز پذیرایی با زیر بشقابی های دلپذیر یکی از ایده های منحصر به فرد برای چیدن میز غذا است. این زیر بشقابی ها می توانند انواع مختلفی دارا باشند که یکی از آن ها پارچه های جین هستند. شما حتی در عکس بالا هم می توانید زیبایی و جذابیت منحصر به فرد این زیر بشقابی ها را ببینید. 

دیوارکوب های تزیینی از جنس جین 

اگر به دنبال یک دیوارکوب تزیینی دلپذیر برای اتاق کار تان هستید، عکس بالا می تواند یک ایده خوب و کاربردی را به شما نشان دهد. این دیوارکوب دلپذیر علاوه بر این که می تواند یکی از لوازم دکوری اتاق تان باشد می تواند به شما در طبقه بندی و نظم دهی فضای اتاق کارتان هم کمک کند. 

اگر شما هم استفاده ای خلاقانه ای از پارچه های جین در دکوراسیون داخلی خانه تان دارید، می توانید عکس ایده های خود را از طریق همکاری با تحریریه آکا ایران با ما به اشتراک بگذارید تا در تولید مطالب بعدی از آن ها استفاده کنیم. در ضمن می توانید نمونه های این مطالب را در قسمت تور خانه گردی آکا ایران ببینید. 

مطالب بیشتر: ۱۱ صندوقچه قدیمی در دکوراسیون امروزی
۱۰ ایده حصیری برای طراحی دکوراسیون داخلی
خودتان بسازید: جا انگشتری دلپذیر برای نگهداری حلقه های شما
ایده های جذاب چیدن لوازم دکوری روی کنسول ها!

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
معماری را حرفه ای بیاموزید!
<>
.

منبع : chidaneh.com