آکاایران: تغییرات کوچک در دکوراسیون داخلی با رنگ های بهاری

فضاهای رنگی: بهار است و رنگ های سرزنده اش! آدم دلش می خواهد تک تک این رنگ های ملایم چشم نواز را به خانه اش بیاورد، اما گاهی دردسرهای نقاشی ساختمان آن قدر زیاد و پرهزینه است که آدم را وادار به دست کشیدن از این همه لذت وصف نشدنی می کند، به همین منظور امروز در آکا ایران ترفندهای مقرون به صرفه ای را با شما در میان می گذاریم تا به سادگی رنگ های بهاری را مهمان خانه ی خود کنید با ما همراه باشید.

پیش از هر چیز بهتر است اول رنگ های بهاری را با هم بشناسیم، پیش تر در آکا ایران رنگ های سال ۲۰۱۶ را با هم شناختیم، که جزئی از رنگ های بهاری محسوب می شوند، رنگ های بهار غالبا تم آرامی دارند که حسی از سرزندگی و نشاط را القا می کنند، این رنگ ها گستره ای از زرد، سبز، صورتی، آبی و بنفش را در بر می گیرند که غالب آن ها تم کم رنگی دارند.

 دکوراسیون داخلی

یک صندلی چوبی ساده هم می تواند بهار را به فضای شما بیاورد! فقط کافی است یک رنگ جذاب بهاری را مهمان آن کنید تا در فضای دکوراسیون شما بدرخشد.

 دکوراسیون بهاری

شاید داشتن یک اتاق خواب بهاری آرزوی خیلی از ما باشد، با تعویض رو تختی خود می توانید خیلی ساده بهار را به اتاق خوابتان بیاورید توجه داشته باشید که تم های گل دار به خوبی می توانند برای اتاق خوابتان نقش بها را بازی کنند.

 ترکیب رنگی

با تعویض روکش های صندلی های غذاخوری به خوبی می توانید بهار را مهمان دکوراسیون خود کنید، ترکیب گلدان های رنگی در این فضا می تواند این حس را در خانه ی شما قوی تر به نمایش بگذارد.

 بنفش

استفاده از پارچه های رنگی در فضای خانه می تواند یک تغییر اساسی در فضای شما ایجاد کند، این پارچه های دلپذیر را به سادگی می توانید با کوسن ها و سایر عناصر خانه ی خود هماهنگ کنید.

آبی

یک پوف رنگارنگ می تواند به خوبی دنیای شما را بهاری کند، کافی است آن را تهیه کنید و کنجی از خانه ی خود یا فضای داخلی خود قرار دهید حتی می توانید از آن به عنوان میز جلو مبلی خود استفاده کنید و لذت ببرید.

مبلمان قهوه ای معمولا محبوب ترین رنگ برای خرید در کنار سایر مبلمان است، اگر شما هم یک کاناپه ی قهوه ای دارید دلتان رنگ های شاد بهاری می خواهد کافی است کوسن های خود را به رنگ های بهاری انتخاب کنید و فضای بی نظیری را خلق کنید.

یک آباژور دلپذیر هم می تواند میزبان خوبی برای رنگ های بهاری باشد، نیازی نیست حتما نوع رنگی آن را تهیه کنید، کافی است آن را خودتان بسازید با هنر دکوپاژ طرح های شگفت انگیزی بهاری را روی آن ایجاد کنید و لذت ببرید.

 رنگ صورتی

اگر نمی توانید دیوارهایتان را تغییر دهید پس دست به کار شوید و کف را تغییر دهید! یک فرش یا قالیچه با رنگ های بهاری می تواند فضای دکوراسیون شما را متحول کند ترکیب آن با سایر عناصر مثل میز و یا صندلی نیز می تواند فضای جذابی را ایجاد کند.

 آبی

در خانه ی همه ی ما لوازم دکوری جذابی وجود دارد که تنها کافی است کمی تغییر رنگ در آن ها ایجاد کنیم و آن را تبدیل به یک عنصر دکوراتیو جذاب کنیم، به اطراف خود دقت کنید و جزییات خاصی را بیابید و آن ها را به رنگ بهار در آورید.

 رنگ سبز

یک دیوار بهار را مهمان خانیتان کنید! قاب های رنگارنگ، طرح هایی از بهار همه و همه می توانند ظاهری جذاب و بهاری به فضای شما بخشند .

 رنگ زرد

اگر فرصت ندارید هیچ کدام از ایده های بالا را عملی کنید، استفاده از گل های بهاری در گوشه گوشه ی خانه ی خود فراموش نکنید، کافی است یک گلدان ساده تهیه کنید و آن را با سنگ های رنگی پر کنید و یک گلدان منحصر به فرد بسازید، از خلاقیت خود استفاده کنید هر چیزی می تواند جایگزین سنگ های رنگی باشد!

آیا شما هم از این رنگ ها در طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده کرده اید؟ اگر دکوراسیونی به سبک و سیاق خود دارید که در آن از ایده های خلاقانه استفاده کرده اید، از طریق همکاری با تحریریه آکا ایران در تورهای آکا ایران شرکت کرده و دکوراسیون زیبای خود را با مخاطبان آکا ایران به اشتراک بگذارید.

مطالب بیشتر:صورتی و آبی، رنگ های سال ۲۰۱۶ در دکوراسیون منزل
۸ ترکیب رنگ که طبیعت را مهمان خانه شما می کند!
۷ترکیب رنگ که در دکوراسیون داخلی خوش می درخشند!
۱۲ رنگ مبلمان که با هر دکوراسیونی ست می شوند!
انتخاب ترکیب رنگی مناسب برای دکوراسیون منزل
۱۰ قانون برای انتخاب رنگ دیوار در دکوراسیون منزل
۶ قانون ست کردن رنگ ها در دکوراسیون منزل!
۱۰ راه برای درخشش بیش تر پالت خنثی

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com