آکاایران: با این ۷ کابینت، آشپزخانه شیک داشته باشید!

تجهیزات آَشپزخانه: کابینت های آشپزخانه را می شود هر بار از یک نگاه بررسی کرد، می شود هر دفعه به یکی از جزییات آن ها پرداخت و راجع به آن ها نوشت، مطمئن باشید که به این زودی ها جزییات کابینت ها تمام نخواهد شد و هر دفعه چیز جدیدی پیدا خواهد شد که می شود راجع به آن ها نوشت . امروز هم در آکا ایران می خواهیم به بحث شیرین کابینت های آشپزخانه بپردزیم و کمی راجع به آن ها بخوانیم، پس با ما همراه باشید. 

 کابینت شیک
کابینت و دکوراس...

کابینت های متحرک برای آشپزخانه 

شاید این تیتر به نظرتان بامزه و خنده دار به نظر برسد و شاید هم فکر کنید که این فقط یک شوخی است، اما اگر به عکس بالا نگاه بیاندازید خواهید دید که گروه چیدمان با استفاده از فضای زیر کانتر آشپزخانه، کابینت های متحرکی را طراحی کرده اند که می شود از آن ها به عنوان صندلی های اپن هم استفاده کرد. کافی است فقط زیر این کابینت ها را چرخ کار گذاشت تا به هدف مورد نظر رسید. 

 کابینت اشپزخانه
 کابینت شیک
کابینت و دکوراس...

کانترهای متفاوت برای آشپزخانه 

کانترهای آشپزخانه شما می توانند چهره ای متفاوت به نسبت دیگر کانترها دارا باشند آن هم به وسیله گل و گیاهان. اگر خوب به عکس بالا که یکی از پروژه های اجرا شده توسط گروه چیدمان است، نگاه کنید، می بینید که روی صفحه کانتر آشپزخانه نواری از گل ها و گیاهان وجود دارد که باعث می شود ظاهر این کانتر با دیگر کانترها متفاوت تر و دوست داشتنی تر باشد. روی این نوار سبز هم یک شیشه محافظ قرار گرفته است که به کانتر کمک می کند تا عملکردش را حفظ کند. یادتان باشد که کانترهای آشپزخانه هم جزوی از کابینت های آن محسوب می شوند. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: با این ایده ها جلوه کانتر آشپزخانه را زیباتر کنید!

اشپزخانه
 کابینت شیک
کابینت و دکوراس...

کابینت های پله ای برای دکوراسیون آشپزخانه 

کابینت های آشپزخانه شما می توانند به صورت پله ای طراحی شوند. این کابینت ها در واقع می توانند مانند قفسه هایی برای خودنمایی وسایل و لوازم دکوری نیز عمل کنند مخصوصا اگر دقیقا در پشت آشپزخانه اتاق نشیمن قرار گرفته باشد، عکس بالا به خوب به شما نشان می دهد که منظور ما چیست، البته این نوع کابینت ها میتوانند به تعریف کردن ورودی و آشپزخانه هایی که فاقد درب هستند هم کمک کند. 

 کابینت شیک
کابینت و دکوراس...

کابینت های سفید برای آشپزخانه 

اگر نگاهی به مطلب پرطرفدارترین رنگ ها برای کابینت آشپزخانه بیاندازید، متوجه خواهید شد که رنگ سفید یکی از آن رنگ ها است. اگر دوست دارید دکوراسیون داخلی مدرن با جذابیت رنگ سفید را تجربه کنید، حتما آن را در کابینت های آشپزخانه به کار ببرید. 

 کابینت شیک
 کابینت شیک
کابینت و دکوراس...

کابینت هایی با طراحی های متفاوت 

کابینت ها حتما نباید دور تا دور اشپزخانه را فرا بگیرند و کامل دیوارها را بپوشانند، گاهی وقت ها می توان برای کابینت ها طرح های خاص و متفاوت تری را در نظر گرفت، درست مثل انچه که در عکس بالا دیده می شود. یادتان باشد که ساخارشکنی همیشه نتیجه خوب و متفاوت تری را به شما تحویل می دهد به شرط آن که جسارت انجام این کار را داشته باشید. 

 کابینت
 کابینت شیک
کابینت و دکوراس...

کابینت های ویترینی 

کابینت های شما می توانند ویترین های زیبایی باشند که ظرف های کریستالی درونشان خودنمایی می کند. این نوع کابینت ها معمولا دارای درب های شیشه ای هستند که هم به نسبت دیگر کابینت ها متفاوت تر هستند و هم می توان به وسیله نورپردازی آن ها را دلپذیر تر جلوه داد. 

 کابینت شیک
کابینت و دکوراس...

در پایان از گروه چیدمان که با عکس های خود ما را در نوشتن این مطلب یاری کرده اند صمیمانه تشکر می کنیم. اگر مایل به دیدن دیگر پروژه های انجام شده توسط این گروه و همچنین به دست آوردن اطلاعات تماس آن ها هستید، می توانید به پروفایل اهالی فن چیدمان در وبسایت آکا ایران مراجعه کنید. 

مطالب بیشتر: ۷ ترفند دکوراسیون آشپزخانه کوچک اما جادار
۷ ایده های متفاوت سطل زباله در دکوراسیون داخلی
۱۰ وسیله آشپزخانه که هر خانه ای نیاز دارد!
۱۳ راز دکوراسیون آشپزخانه های امروزی!
نظم دهنده کابینت آشپزخانه را به همین آسانی بسازید!

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com