آکاایران: مبلمان کاربردی برای طراحی دکوراسیون فضاهای اداری

فضاهای اداری: برای این که طراحی دکوراسیون داخلی فضای اداری شما خوب و موفق از آب در بیاید، باید از مبلمان های مناسب استفاده کنید، به این دلیل که این مبلمان ها هستند که به فضای شما شخصیت می بخشند. امروز در آکا ایران می خواهیم راجع به مبلمان های فضای اداری بیشتر بدانیم و با انواع مبلمان هایی که می شود برای دکوراسیون داخلی فضاهای اداری استفاده کرد آَشنا شویم، پس با آکا ایران همراه باشید. 

 فضای اداری
مبلمان نیلپر

برای آن که بتوانیم اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهیم، به سراغ کارشناسان و طراحان صندلی های اداری نیلپر رفتیم تا از تجربیات آن ها برای نوشتن این مطلب استفاده کنیم. شرکت نیلپر هم اکنون تنها شرکت تولیدکنندة صندلی در ایران است که درصد بسیار زیادی از قطعات اولیه را در داخل مجموعه شرکت تولید می کند. هدف اصلی این سرمایه گذاری گسترده، افزایش کیفیت محصول، ارتقای توانایی طراحی و کاهش قیمت تمام شده با رویکرد جلب رضایت بیشتر مشتریان است.

 صندلی کنفرانسی
 فضای اداری
مبلمان نیلپر

مبلمان هایی برای تکفیک فضایی 

شما می توانید برای تفکیک فضایی در دکوراسیون اداری تان از مبلمان ها کمک بگیرید. در واقع مبلمان ها می توانند همانند دیوارها فضایی تعریف شده را به وجود بیاورند. برای این منظور مبلمان هایی با طراحی های گرد می توانند هم در فضا جذابیت ایجاد کنند و هم می توانند فضایی صمیمانه برای گفتگوهای کاری ایجاد کند. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: نکات مهم طراحی مبلمان از نگاه طراحان

 صندلی های نیلپر
 فضای اداری
مبلمان نیلپر

میز و صندلی های اتاق جلسات 

میز و صندلی های اتاق جلسات هم یکی دیگر از آن دسته مبلمان های مهمی هستند که باید در انتخاب آن ها دقت و وسواس زیادی را به خرج داد مخصوصا برای صندلی ها. بهتر است این پشتی این صندلی ها بلند باشد و کل ستون فقرات را پوشش دهد تا در جلسات طولانی مدت باعث کمر درد نشود و فرد بتوان مدت زیادی روی آن فاقد ناراحتی بشیند. 

 صندلی اداری
 فضای اداری
مبلمان نیلپر

صندلی های تکی برای فضاهای اداری

معمولا در فضاهای اداری باید صندلی های تکی برای نشستن و انتظار افراد در نظر گرفته شود، این صندلی ها بهتر است از نوع رسمی تا توکسدو باشد. اگر به مطلب ۹ مبل خانگی که با دکوراسیون منزل شما ست می شود مراجعه کنید می توانید با انواع مبلمان ها، اسامی و ویژگی های آن ها آشنا شوید. 

 شرکت نیلپر
 فضای اداری
مبلمان نیلپر

مبلمان های مستطیلی شکل 

به گفته کارشناسان گروه نیلپر مبلمان های مستطیلی شکل، راحت تر از مبلمان های گرد در فضا مکان نمایی می شوند و اگر شما فضای کوچک و محدودی دارید بهتر است از مبلمان هایی که زاویه های قائمه دارند استفاده کنید تا پرت فضایی کمتری داشته باشید.

صندلی مدیریتی نیلپر کد SM902

۶۱۵,۰۰۰تومان

صندلی کنفرانسی نیلپر کد SC825

۶۵۵,۰۰۰تومان
 مبلمان

صندلی کارمندی نیلپر کد SK708H

۴۹۰,۰۰۰تومان

اگر سری به ویترین کالاهای آکا ایران و محصولات گروه نیلپر بزنید می توانید با انواع و اقسام صندلی های اداری، از جمله صندلی های کنفرانسی، صندلی های کارمندی و صندلی های مدیریتی آشنا شوید و آن ها را بر اساس سلیقه و نیاز خود تهیه کنید. 

اگر مایل هستید تا از دیگر محصولات و پروژه های این گروه دیدن کنید و اطلاعات تماس آن ها را به دست بیاورید، می توانید به پروفایل اهالی فن گروه نیلپر در آکا ایران مراجعه کنید.

مطالب بیشتر در مورد فضاهای اداری: طراحی خلاقانه حجم در معماری ساختمان اداری تجاری ترمه
ساختمان اداری نیایش، معماری با الهام از حرکت سریع ماشین ها
طراحی آتلیه سبز ٩+ ، تلفیق کار و زندگی در مشهد !
ساختمان اداری آصف با نمای هندسی برای کنترل نور
درخشش سنگ مرمر در نمای ساختمان اداری تجاری ولیعصر تهران
رازهای طراحی داخلی فضای ۵۰ متری با یک پنجره در اصفهان!

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com