آکاایران: تابلو فرش هایی که در دکوراسیون منزل یکه تازی می کنند!

فرش و قالیچه: فرش ها می توانند به شکل های مختلفی در دکوراسیون داخلی خانه حضور پیدا کنند. آن ها می توانند فرش های ایرانی باشند که بر روی زمین می نشینند و کف خانه را به تابلوی هنری دلپذیر و فاخری تبدیل می کنند، یا می توانند گلیم ها و جاجیم هایی باشند که تبدیل به کوسن و پوف های می شوند و زیبایی اصیل ایرانی را مهمان خانه می کنند یا می توانند تابلو فرش هایی باشند که منظره های زیبایی را به تصویر کشیده اند و بر دیوار خانه نشسته اند. قبلا به اندازه کافی با شما راجع به فرش ها ایرانی و گلیم و جاجیم صحبت کردیم، امروز می خواهیم به سراغ تابلو فرش ها برویم و با آن ها بیشتر آشنا شویم. پس تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه باشید. 

آکاایران: تابلو فرش هایی که در دکوراسیون منزل یکه تازی می کنند!

تابلو وان یکاد قالیکده

۳۷۰۰۰۰۰تومان

 رپورتاژ آگهی

تابلو باغ کوچ عشایر قالیکده

۲۱۰۰۰۰۰تومان

برای این که بتوانیم تابلو فرش های دلپذیر را به شما نشان دهیم به سراغ گروه قالیکده که یکی از بهترین گروه ها در زمینه تولید فرش ها و تابلو فرش های ایرانی هستند رفتیم تا از محصولات زیبای آن ها که در ویترین کالاهای آکا ایران وجود دارند برای این مطلب استفاده کنیم. اگر دوست دارید تا با این گروه بیشتر اشنا شوید، پیشنهاد می کنم سری به پروفایل اهالی فن قالیکده در وبسایت آکا ایران بزنید. 

 دکوراسیون داخلی

تابلو گلدان گل وجام سیدیان قالیکده

۱,۶۸۰,۰۰۰تومان
 دکوراسیون

تابلو طرح دو پرنده قالیکده

۷۰۰,۰۰۰تومان
 تغییر دکوراسیون

تابلو گل وگلدان پله قالیکده

۱,۵۵۰,۰۰۰تومان

تابلو فرش هایی با طرح گل و پرنده 

تابلو فرش ها می توانند انواع و اقسام طرح ها را دارا باشند، یکی از جالب ترین طرح هایی که روی آن ها می تواند وجود داشته باشد طرح گل دان های گل و یا منظره ای از پرندگان نشسته بر شاخه است. این مدل تابلو فرش ها برای خانه هایی به سبک روستیک بسیار مناسب هستند چرا که خانه های روستیک معمولا حس و حالی از طبیعت را دارند پس این تابلو فرش ها بهترین گزینه هستند. 

 تابلو فرش در دکوراسیون داخلی

تابلو شام آخرقالیکده

۱۹۵۰۰۰۰تومان

تابلو فرش هایی با طرح نقاشی های معروف 

اگر انتخاب بین خرید تابلو فرش های دلپذیر و نقاشی های معروفی که خیلی دوست شان دارید، سخت است، ما به شما راه حلی را پیشنهاد می دهیم که مطمئن هستم از آن استقبال می کنید. شما می توانید این نقاشی های دلپذیر را به صورت تابلو فرش تهیه کنید، به همین راحتی. سری به محصولات گروه قالیکده بزنید و از تابلو فرش هایی آن ها که نقاشی های معروف را به تصویر کشیده اند بازدید کنید و آن تابلو فرشی را که به دلتان نشسته است را سفارش دهید. 

 تابلو فرش

تابلو باغ گردو قالیکده

۲۲۰۰۰۰۰۰تومان

منظره های دلپذیر نشسته بر دل تابلو فرش ها 

شما می توانید تابلو فرش هایی را داشته باشید که منظره ای دلپذیر، مانند یک کوچه باغ دلپذیر را به تصویر کشیده است. این تابلو فرش ها به دلیل بافت دوست داشتنی ای که دارند کمی زنده تر به نسبت تابلو های نقاشی به نظر می رسند. پس اگر می خواهید مهمان های نوروزی تان را غافلگیر کنید، خرید یکی از این تابلو فرش ها به نظر ایده مناسبی می آید. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: دکوراسیون منزل خود را با یک تابلو نقاشی زیر و رو کنید

تابلو در طراحی دکوراسیون داخلی

تابلو فرش کد۶۰۸۵۷ قالیکده

۱,۹۵۰,۰۰۰تومان

تابلو فرش کد ۶۰۸۸۳ قالیکده

۳,۹۰۰,۰۰۰تومان

تابلو فرش کد ۶۰۸۵۸ قالیکده

قیمت نامشخص

تابلو فرش هایی با طرح های معمارانه 

تابلو فرش های شما می توانند دارای طرح های معمارانه باشند، طرح هایی که شما را به یاد بناهای مورد علاقه تان مانند تخت جمشید و پارسه می اندازد. شما می توانید تعدادی از این تابلو فرش های دلپذیر را در قسمت محصولات گروه قالیکده ببینید. 

در پایان از گروه قالیکده که با عکس ها و محصولات خود ما را در نوشتن این مطلب همراهی کردند تشکر و قدردانی می کنیم. 

مطالب بیشتر: ۷ نکته طلایی برای ست کردن فرش ایرانی با دکوراسیون منزل
ابعاد و مکان مناسب فرش در دکوراسیون داخلی منزل
موکت و تاثیر شگفت انگیز آن در دکوراسیون داخلی!
 ۷ کاربرد گلیم و جاجیم در دکوراسیون خانه ایرانی
معجزه چهل تکه ها در دکوراسیون منزل

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
بهترین را به ساختمان بپوشانید
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com