آکاایران: معجزه مبلمان جمع و جور در دکوراسیون آپارتمان های کوچک

فضاهای کوچک: من که به شخصه فکر نمی کنم هیچ وقت صحبت ها پیرامون مبلمان فضاهای کوچک تمامی داشته باشد، هر قدر هم که راجع به فضاهای کوچک بنویسیم باز هم کم است، باور کنید که اگر ما هر روز هم راجع به فضاهای کوچک و نحوه مبلمان و طبقه بندی و نظم دهی آن ها مطلب بنویسیم، باز هم قسمت مشاوره دکوراسیون آکا ایران پر می شود از سوال هایی درباره فضاهای کوچک. به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم تا امروز سری به ویترین کالاهای آکا ایران بزنیم و بینیم از دل آن چه وسائل و مبلمان هایی را می توانیم بیرون بکشیم تا به درد فضاهای کوچک بخورد، پس با ما همراه باشید. 

آکاایران: معجزه مبلمان جمع و جور در دکوراسیون آپارتمان های کوچک

 ترفندهای دکوراسیون
آریا معماران نق...

۱. صندلی عثمانی های جمع و جور برای دکوراسیون داخلی خانه 

اگر به دنبال مبلمانی هستید که هم در مواقع مهمانی به شما جای برای نشستن بدهد، هم دلپذیر باشد و دکوراسیون داخلی خانه تان را تحت تاثیر قرار دهد و هم به عنوان یک وسیله دکوری مورد استفاده قرار بگیرد، باید به سراغ صندلی های عثمانی بروید، آن ها به قدری کارآیی دارند که نمی توانید به راحتی از آن ها چشم پوشی کنید، علاوه بر همه آن چیزی هایی که گفتیم، این صندلی های عثمانی حتی به عنوان میز بغل مبلی هم می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. عکس بالا یکی از نمونه کار های شرکت آمنگ را به شما نشان می دهد، برای دیدن دیگر محصولات این شرکت می توانید به پروفایل اهالی فن شرکت آریا معماران نقش گستر ( آمنگ) مراجعه کنید. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران: ساخت صندلی عثمانی دلپذیر با صندوقچه قدیمی!

 فضاهای کوچک

ست میز غذاخوری کاپرا نیک آذین

قیمت نامشخص
معجزه مبلمان جمع و جور در دکوراسیون آپارتمان های کوچک مبلمان

میز و صندلی غذا خوری سناتور پارت

قیمت نامشخص
 وسایل تاشو

ست غذا خوری لیون پارت

قیمت نامشخص

۲. میز و صندلی های غذاخوری کاناپه دار

این میز و صندلی ها به واقع در دکوراسیون داخلی خانه شما معجزه می کنند، این میز و صندلی ها به دلیل آن که در یک طرف شان دارای کاناپه هستند می توانند در فضاهای کوچک بسیار کاربردی باشند، این کاناپه ها چند عملکرد دارند، اول این که باعث می شوند تا ظاهر میز و صندلی های غذاخوری سبک تر باشد، هم چنین در زمان مهمان داری هم آن ها به کمک شما می آیند، و نشیمن های زیادی را در اختیارتان قرار می دهند. می توانید خودتان ببینید و قضاوت کنید. مطلب ۸ راه حل کمبود جای مهمان ها در خانه های کوچک می تواند شما را متقاعد کند که این میزو صندلی ها را تهیه کنید. 

 میز و صندلی غذاخوری برای فضای کوچک

جا لباسی کشو دار دوگر

۲۹۰۰۰۰تومان

 مبلمان فضای کوچک

جا لباسی تمام چوب دوگر

۳۷۰۰۰۰تومان

۳. جالباسی های دیواری در دکوراسیون داخلی منزل  

یکی دیگر از وسیله هایی که می تواند در فضاها و خانه ها کوچک کاربردی باشد، جا لباسی های دیواری هستند، جالباسی های بسیار خلاقانه برای آویزان کردن لباس ها همیشه کارآمد هستند و باعث می شوند تا فضاهای کوچک به راحتی نظم دهی و طبقه بندی شوند و از شلوغی بیش از حد آن ها جلوگیری شود. تاکید می کنم که این جالباسی ها باید دیواری باشند تا حجمی از فضای داخلی اتاق را اشغال نکنند. 

 مبلمان

مبل نیمکتی گالری صوفیان طرحvictoria

۸۰۰۰۰۰تومان

 فضای کوچک

مبل نیکمتی طرح کورا آرمینه

۲۱۹۹۹۹تومان

۴. مبل ها تکی و نیمکتی 

 صندلی

قفسه مواد شوینده دوگر

۴۸,۰۰۰تومان
 راهنمای خرید مبلمان

پایه دکوری دوگر

۱۳۵,۰۰۰تومان
راهنمای خرید

بوفه کد ۰۲ صنعت چوب بیرنگ

۴۸۰,۰۰۰تومان

۵. قفسه های مختلف برای فضاهای داخلی خانه 

یکی دیگر از مبلمان و لوازمی که می توانند به طبقه بندی و نظم دهی فضاهای کوچک کمک کند قفسه های مختلفی  هستند، که می توانند در جای جای خانه مورد استفاده قرار بگیرند. این قفسه های می توانند به هرکدام از فضاهای داخلی خانه مثل آشپزخانه، ورودی و یا حتی اتاق نشیمن مربوط باشند، این مربوط به شما است که تصمیم بگیرید کدام فضا به این قفسه های نیاز بیشتری دارد . 

استند چهارپر ایران میز

۲۴۰,۰۰۰تومان

ویترین طرح ایتالیایی صندق دار ایران میز

۵۵۵,۰۰۰تومان
 راهنمای خرید

ویترین جام خور ریلی ایران میز

۵۴۰,۰۰۰تومان

۶. ویترین و استندهایی برای خانه های کوچک 

فکر نکنید که چون خانه تان کوچک است باید قید استند ها و ویترین هایتان را بزنید، ممکن است نیاز باشد که کمی آن ها را کوچکتر کنید، اما لزوما نباید ان ها را حذف کنید، می توانید انواع مینیمال تر و کوچکتر آن ها را درست مثل آن چه که در عکس های بالا می بینید، تهیه کنید و آن ها را در دکوراسیون داخلی خانه تان به کار ببرید. 

 ترفندهای دکوراسیون

کمد تخت خواب شو دو نفره بلج کد K3

۲۳۵۰۰۰۰تومان

 فضاهای کوچک

کمد تخت خواب شو دونفره بلج کد K2

۲۸۵۰۰۰۰تومان

۷. تخت خواب های کمجا و کمدهای تخت خواب شو 

برای فضاهایی مانند اتاق خواب ها هم می توان مبلمان هایی در نظر گرفت مانند تخت های کمجا و یا حتی کمدهای تخت خواب شو. این کمد ها و تخت خواب ها باعث می شوند تا شما فضای بیشتری در اتاق در اختیار داشته باشید، یادتان باشد که وسایل تاشو، معجزه دکوراسیون منزل کوچک هستند پس حتما نگاهی به آن ها بیاندازید و آن ها را مد نظر داشته باشید .

اگر شما هم قصد تغییر در دکوراسیون داخلی خانه تان را دارید حتما این ترفند ها به شما کمک می کند. دوستان آکا ایران ای شما در بخش مشاوره دکوراسیون آماده ی پاسخ گویی به سوالات شما هستند، اهالی فن آکا ایران نیز با متخصصان و طراحان مجرب و حرفه ای برای اجرای خواسته هایتان در کنار تان هستند.

دیگر مطالب راهنمای خرید آکا ایران: استیکر دیواری، در ۵ دقیقه دکوراسیون منزل را متحول کنید!
۸ وسیله نظم دهی و طبقه بندی در دکوراسیون منزل
مقرون به صرفه ترین بازارهای لوازم خانگی و مبلمان در تهران!
برای خرید عید به کدام پاساژهای تهران برویم؟
بهترین طرح های کوسن که زیبایی مبلمان شما را تکمیل می کنند!

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com