آکاایران: بهترین میز تلویزیون برای دکوراسیون منزل شما کدام است؟

ترفندهای دکوراسیون: امان از دست این میز تلویزیون که همیشه مثل یک چالش برای دکوراسیون منزل باقی می ماند. هر چقدر هم که راجع میز های تلویزیون و نحوه ست کردن آن ها صحبت کنیم باز هم کم است، هر قدر هم که ایده و ترفند پیشنهاد بدهیم باز هم ظاهرا جوابگو نیست که نیست. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا در این روزهایی که همه مشغول آماده کردن دکوراسیون خانه شان برای استقبال از سال نو هستند و بازار خرید کردن هم حسابی داغ است، ما هم بی کار نمانیم و ایده های نوین تری را به شما برای خرید میز های تلویزیون ارائه دهیم و به شما میز هایی را معرفی کنیم که حسابی غافلگیرتان کند تا بتوانید با یک تیر دو نشان را بزنید، هم برای تلویزیون و LCD هایتان میز تهیه کنید و هم این میز ها عناصر دکوری ای باشند برای دکوراسیون داخلی منزل تان، پس با آکا ایران همراه باشید. 

آکاایران: بهترین میز تلویزیون برای دکوراسیون منزل شما کدام است؟

۱. کنسول های دیواری فاقد پایه به عنوان میز LCD

برای اتاق نشیمن مدرن تان کنسول های دیواری تهیه کنید که فاقد پایه هستند و آن ها را در تاثیر گذار ترین دیوار نصب کنید و با خیال راحت LCD هایتان را مکان نمایی کنید. این کنسول ها باعث می شوند تا میز تلویزیون شما تبدیل به یک نقطه عطف در دکوراسیون اتاق نشیمن تان شود. کنار تلویزیون های تان هم می توانید کلی وسیله دکوری بگذارید تا حتی موقع خاموش بودن تلویزیون هم شبیه یک اثر هنری دلپذیر باشد. 

 میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی

۲. میز تلویزیون، دیواری کاذب در دکوراسیون داخلی 

مطلب پارتیشن ها و جداکننده ها، نجات دهنده فضاهای پلان باز را خاطرتان هست؟ در آن مطلب به این موضوع اشاره کردیم که در خانه های پلان باز که عموما فاقد دیوارهای زیادی هستند، از پارتیشن ها و خود مبلمان ها برای جدا سازی فضاهای داخلی استفاده می شود. یکی از این پارتیشن ها می تواند تلویزیون شما باشد که به یک صفحه چوبی دوار متصل است، در ضمن زیر این پارتیشن هم می تواند تبدیل به کشوهایی برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایل شما شود. 

 میز تلویزیون در خانه

۳. شلف ها، میز تلویزیون های مدرن برای دکوراسیون خانه های مدرن 

شما می تواندی فقط تعدادی شلف به عنوان میز تلویزیون و یا میز LCD تان سفارش دهید، یکی از این شلف ها می تواند ضخامت بیشتری به نسبت دیگر شلف ها داشته باشید و تقریبا در ارتفاع تقریبا زمین قرار بگیرد، دیگر شلف ها هم می توانند نقش دلپذیر کننده های اطراف تلویزیون ها را بازی کنند. یادتان باشد که شلف، عنصری کاربردی برای خانه ای دلپذیر است. 

 میز تلویزیون

۴. میز تلویزیون هایی با ارتفاع زیاد در دکوراسیون داخلی منزل 

شما می توانید برای LCD هایتان میز ها معمولی که در بازار موجود است خریداری کنید، اما در موقع خرید به این نکته توجه کنید که بهتر است این میزها شبیه میزهای دکوراتیو باشند تا در دکوراسیون داخلی خانه تان بیشتر به چشم بیایند. حتی شما می توانید از میزهای دیگری که اصلا هم ربطی به تلویزیون و LCD ندارند استفاده کنید، یادتان باشد هیچ حد و مرزی موجود نیست.

 میز lcd

۵. کنسول های سرتاسری به عنوان میز تلویزیون و LCD 

شما می توانید برای فرو رفتگی دیوار اتاق نشیمن تان کنسولی سرتاسری سفارش دهید و از روی آن به عنوان میز تلویزیون و LCD استفاده کنید. یادتان باشد که این میزها می توانند به طبقه بندی و نظم دهی وسایل و لوازم تان هم کمک کنند، حالا دیگر انتخاب با خودتان است. 

 دکوراسیون داخلی منزل

۶. میز تلویزیون های مینیمال برای فضاهای کوچک 

برای فضاهای کوچک بهتر است از میز LCD های مینیمال استفاده کنید. معمولا استفاده بهینه در فضاهای کوچک مهم ترین عاملی است که باید در نظر گرفته شود پس بهتر است به جای میز های حجیم از میز هایی با ابعاد و اندازه کوچک و طراحی های مینیمال بهره ببرید تا اتاق نشیمن تان کاربردی تر باشد. پیشنهاد می کنم مطلب ۱۰ راه برای افزودن فضا به دکوراسیون منزل کوچک را بخوانید تا ایده های بیشتری ر به دست بیاورید. 

 دکوراسیون داخلی

۷. میز تلویزیون های کلاسیک برای دکوراسیون های کلاسیک 

اگر به سبک کلاسیک و یا روستیک علاقه دارید، میزهای LCD چوبی بهترین گزینه برای شما هستند، البته سبک روستیک و کلاسیک اختلاف های زیادی دارند، اما یکی از شباهت های آن ها استفاده از چوب است. میزهای LCD چوبی که معمولا روی کشو ها و کمد های آن دارای حکاکی و تزیینات ظریف است برای دکوراسیون هایی به سبک کلاسیک بسیار مناسب هستند. 

 تلویزیون

۸. از خود مبلمان نشیمن تان استفاده کنید 

نیازی به هزینه اضافی برای خرید میزهای تلویزیون و LCD نیست، شما خیلی راحت می توانید از همان مبلمان موجود در اتاق نشیمن تان به عنوان میز تلویزیون و یا LCD استفاده کنید، این کار موجب می شود تا بتوانید طراحی مقرون به صرفه دکوراسیون داخلی منزل تان را تجربه کنید. 

 ترفندهای دکوراسیون

۹. میز های قدیمی، کاربردی نوین 

سری به انباری خانه تان بزنید، مطمئنا می توانید میزهایی را پیدا کنید که برای روز مبادا کنارشان گذاشته اید، امروز دقیقا همان روز مبادا است، آن ها را بیرون بیاورید، اگر دلتان می خواهد رنگی به آن ها بزنید، اگر هم نمی خواهید که با همان ظاهر رنگ و رفته به اتاق نشیمن تان بیاوریدشان و به عنوان میز تلویزیون از آن ها استفاده کنید. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران: چگونه با تخت های قدیمی دکوراسیون خود را متحول کنید!؟

LCD

میز ال سی دی کد۰۱۳ صنعت چوب بیرنگ

۳۱۵,۰۰۰تومان

میز ال سی دی کد۰۱۱ صنعت چوب بیرنگ

۹۵۰,۰۰۰تومان

میز ال سی دی کد۰۱ صنعت چوب بیرنگ

۴۲۰,۰۰۰تومان

۱۰. میزهای LCD برای خانه های شما 

بعد از دیدن این میز های می خواهیم شما را دعوت کنیم به بازدید از ویترین کالاهای آکا ایران و قسمت میزها، شاید بتوانید آنچه را که مد نظرتان است در میان آن ها بیابید.

مطالب بیشتر درباره میز تلویزیون: میز تلویزیون شیک و مدرن در دکوراسیون نشیمن
میز تلویزیون LCD، چه رنگی، چه جنسی و چه مدلی بهتر است؟
بهترین جا برای تلویزیون LCD در دکوراسیون منزل
تلویزیون LCD: ابعاد، مکان و فاصله مناسب در دکوراسیون منزل
۱۰ دیوار کاذب برای قراردادن تلویزیون در دکوراسیون داخلی

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com