آکاایران: ۱۰ ایده دکوراسیون با کاغذ کادوهای دور ریختنی!

طراحی مقرون به صرفه: یکی از دست آوردهای هر جشن تولد یا جشن های سنتی مثل پاتختی یا عید دیدنی ها و ... کاغذ کادو های رنگ و وارنگ و خوش طرحی است که گاهی بافت های متفاوتی هم دارند و بعضی از آنها واقعا دل آدم را می برند. ممکن است بسیاری از ما برای مرتب شدن خانه هم که شده سریع کاغذ کادوها را جمع و به سطل زباله منتقل کنیم ولی بعضی از ما که ارزش این کاغذها را بیشتر می دانیم آنها را جمع می کنیم به امید اینکه روزی شاید دوباره به کار بیایند. اما کاغذ کادوهایی که کیفیت بهتری دارند می توانند به دکوراسیون منزل یا محل کارمان کلی بافت، طرح و رنگ های دلپذیر اضافه کنند. با آکا ایران همراه شوید با ۱۰ ایده ساده برای استفاده از کاغذ کادو ها در دکوراسیون منزل!

آکاایران: 10 ایده دکوراسیون با کاغذ کادوهای دور ریختنی!

۱. دلپذیر کردن یک کشو یا قفسه تاریک

چسباندن کاغذ کادوی به جا مانده از یک هدیه در کف کشو یا قفسه نه تنها کشوهای تنگ و تاریک را دلپذیر می کند بلکه می تواند باعث شود که ناخواسته به کشویتان بیشتر توجه کنید و آن را مرتب نگه دارید.
برای این کار کاغذ رنگی مورد علاقه تان را به ابعاد دقیق مورد نیاز برای کف کشو ببرید و با چسب مایع آرام بچسبانید. سعی کنید از ایجاد هر گونه چین و چروک یا هوا جمع شدن هوا در زیر کاغذ کادو جلو گیری کنید و لبه های کاغد را خوب بچسبانید.

 کادو

۲. ایجاذ جذابیت در جعبه های کهنه

 مقرون به صرفه

۳. تبدیل یک سینی یا میز پذیرایی به اثر هنری

به یک سینی یا میز پذیرایی ساده چوبی، می توانید از با کمک مقداری کاغذ دیواری ضد آب زیبایی خیره کننده ای ببخشید. 

 لوازم دور ریختنی

۴. کاغذ کادوهای دلپذیر را مثل یک اثر هنری قاب بگیرید

اگر می خواهید یک دیوار دلپذیر مانند یک گالری هنری داشته باشید، به سادگی با قاب کردن چند کاغذکادوی خوش طرح و رنگ در قاب های متنوع می توانید به دیوار خانه خود زیبایی خیره کننده ای اضافه کنید.
توجه کنید: اگر از کاغذ کادوهای متنوع استفاده می کنید انتخاب یک رنگ برای قاب ها باعث انسجام و خودنمایی بیشتر آنها بر روی دیوار می شود.

ارزان

 ۵. با یک رول اضافه کاغذ دیواری یک دیوار چشم گیر خلق کنید

اگر یک رول اضافی از کاغذ دیواری فضای دیگر از خانه برایتان باقی مانده می توانید با آن به شیوه بالا به یگ دیوار باریک و کوچک جلوه بخشید.

۶. یک دیوار تلفیقی با چند کاغذ کادو با طرح های مختلف بسازید

این ایده به ویژه برای اتاق کودک، کارگاه یا دفترکار می تواند فضایی پر انرژی و خلاقانه ایجاد کند. کاغذ کادو های متنوع را کنار هم به دیوار بچسبانید و یک دیوار تاکیدی دلپذیر در فضایتان ایجاد کنید.

۷. با کاغذ کادوهای کوچک لوازم دور ریختنی را قابل استفاده کنید

با کاغذ کادو های کوچک تر می توانید قوطی های خالی را به جایی برای نگه داشتن لوازم تحریر و وسایل مختلف تبدیل کنید.

 خودتان بسازید

۸. از کاغذ کادو ها برای جلد کردن کتاب ها استفاده کنید

با انتخاب کاغذ کادوهای متنوع برای این کار علاوه بر اینکه کتاب ها و دفتر هایتان سالم تر می مانند، آنها را به سلیقه شخصی خودتان منحصر به فرد می کنید.

 طراحی مقرون به صرفه

۹. جعبه های کفش را با کاغذ کادو بپوشانید

به جای یک قفسه پر از جعبه های کفش خالی یا ریختن آنها به سطل زباله جعبه های کفش را با کاغذ کادو بپوشانید و برای دادن هدیه به عزیزانتان از آنها استفاده کنید.

 ترفندهای دکوراسیون

۱۰. از کاغذ های کادو به عنوان منبع الهام و ایده گرفتن استفاده کنید

اگر طراح یا هنرمند هستید و مدام به دنبال ایده های تازه می گردید برای تحریک خلاقیت خود می توانید تکه های بریده از کاغذ کادوهای مختلف یا  مجلات را به عنوان منبع الهام بر روی تخته شاسی روبروی میز کار خود بچسبانید.

مطالب پیشنهادی: به آسانی روکش صندلی ها را عوض کنیم

 

پرده های متفاوت برای دکوراسیون منزل!

دکوپاژ روشی آسان برای نو کردن وسایل کهنه!

 

مبلمان دکوراسیون منزل با دور ریختنی ها!

تبلیغات
مبلمانی متفاوت داشته باشید
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com