آکاایران: حمام و سرویس بهداشتی مشترک، دردسر خانه های کوچک

حمام: در خانه های کوچک که فضای حمام و سرویس بهداشتی در دل یکدیگر قرار دارند، نیاز به جداکننده های فضایی مانند پرده های حمام و دیوار های شیشه ای هم بیشتر می شود. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که هر کدام از این جدا کننده ها چه مزیت ها و چه معایبی دارند؟ ما در این مطلب همه این نکات را به شما خواهیم گفت و کمکتان خواهیم کرد تا انتخاب درستی برای حمام و سورویس بهداشتی های تان داشته باشید. پس تا انتهای این مطلب کاربردی با آکا ایران همراه باشید.

آکاایران: حمام و سرویس بهداشتی مشترک، دردسر خانه های کوچک

پرده های حمام، سطوحی نرم تر و انعطاف پذیر تر

پرده های ضد آب به نسبت دیوار های شیشه ای سطوحی نرم تر و انعطاف پذیر تر را در اختیار شما قرار می دهند، این پرده ها با انحناهای زیبایی که در شکل ظاهری شان به وجود می آید به زیبایی فضای حمام تان هم که ممکن است به دلیل وجود شیر آلات و تاسیسات سرویس بهداشتی بیش از حد زمخت و زشت به نظر برسد، کمک کند.

 ترفندهای دکوراسیون

پرده ها، نمایانگر شخصیت حمام شما

حضور پرده ها می تواند موجی از رنگ و طرح را به حمام شما که عموما به دلیل کوچک بودن و مسائل بهداشتی سفید رنگ است، اضافه کند. طرح ها رنگ ها و سبک های این پرده ها آنقدر زیاد هستند که به راحتی می توانید با هر کدامشان حس و حالی متفاوت به دکوراسیون داخلی حمام تان ببخشید.

حمام و سرویس بهداشتی مشترک، دردسر خانه های کوچک حمام

قابلیت تعویض پرده های حمام

یکی از نکات خیلی خیلی مثبت پرده های حمام قابل تعویض بودن آن ها است. به صورتی که اگر از ظاهر و رنگ آن ها خسته شدید به راحتی می توانید آن را با یک پرده دیگر عوض کنید. اصلا می توانید برای هر فصل یک پرده خاص که نمایانگر آن فصل هست را به حمام تان اضافه کنید.

 سرویس بهداشتی

پرده ها انتخاب های جسورانه برای دکوراسیون داخلی حمام

حمام

پرده های حمام دیوار های قابل جا به جایی

اگر خواهان تغییر مداوم دکوراسیون داخلی حمام و سروسیس های بهداشتی تان هستید پس پیشنهاد می کنم به جای پانل های شیشه ای از پرده ها استفاده کنید چرا که این پرده ها با قابلیت جا به جایی خودشان باعث می شوند شما این حق انتخاب را داشته باشید که پرده ها را باز کنید و یا این که نه آن ها رلا ببندید و اصلا از آن ها استفاده نکنید.

مدرن بودن پرده های حمام

خب باید قبول کرد که این پرده ها حالت مدرن تری به نسبت پانل های شیشه ای دارند و اگر از طرفداران سبک مدرن هستید قطعا انتخاب تان همین پرده های حمام دلپذیر است.

 ترفندهای دکوراسیون
شرکت آدمیرال

تجربه یک محفظه کامل با پنل های شیشه ای در حمام

بزرگ ترین مزین این پنل های شیشه ای آن است که از پاشیده شدن ذره های آب به اطراف جلوگیری می کنند و کاملا یک اتاقک محفوظ را برای یک حمامی با آرامش خاطر را برای شما پدید می آورند فاقد آن که نگران تمیز کردن دیگر شیر آلات، مانند شیرهای آب روشویی، بعد از حمام باشید.

حمام و سرویس بهداشتی مشترک، دردسر خانه های کوچک حمام
 سرویس بهداشتی
مرکز طراحی کوثر

پنل های شیشه ای، مطابق با فرم فضا ی حمام

اگر در فضای حمام یا سرویس بهداشتی تان قناسی یا فرم خاصی دارید برای پر کردن آن ها از پنل های شیشه ای استفاده کنید. اصولا پرده های نمی توانند چنین فضاهایی را پر کنند اما پنل های شیشه ای این قدر ت را دارند و آن هم فقط به خاطر ساختار محکم و ایستایی آن ها است.

حمام
دفتر مهندسی ماک...

روشنی دکوراسیون داخلی حمام با پنل های شیشه ای

پنل های شیشه ای ایقن اجازه را به شما می دهنند تا در فضای حمام و سرویس بهداشتی تان روشنی و وضوح را تجربه کنید. این پنل ها به مثابه دیوار های نامریی عمل می کنند که هم دو کار آیی مد نظر شما یعنی هم زیبایی و روشنی و هم جدایی فضا ها را برای شما به ارمغان می آورند.

 ترفندهای دکوراسیون
استودیو معماری ...

نگه داری آسان از پنل های شیشه ای حمام 

تگه داری ازاین پنل های شیشه ای به نسبت پرده های حمام آسان تر است. این شیشه ها به راحتی با یک شیشه شوی تمیز می وشند و برق می افتند و دیگر دردسر هایی مانند باز کردن قلاب های پرده ها برای شست وشوی را ندارند. 

راجع به حمام و سرویس بهداشتی بیشتر بدانید: ۷ راه حل برای تهویه مطبوع حمام و سرویس بهداشتی
۸ ایده خلاقانه در حمام و سرویس بهداشتی کوچک
دکوراسیون حمام کوچک با ایده های ساده اما متفاوت!
۱۰ کابینت سرویس بهداشتی و حمام شیک و کاربردی
تمیز کردن شیشه کابین دوش حمام
۱۰ ایده کاربردی در دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی
راهنمای خرید شیرآلات و تجهیزات سرویس بهداشتی

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com