آکاایران: تکنیک فنگ شویی برای جذب ثروت

با این تکنیک ثروتمند شوید

باورتان می شود دستشویی و حمام بتواند برایتان ثروت جذب کند؟! بله باور نکردنی است! در قوانین فنگ شویی رابطه ای بین عنصر آب ، دارایی، ثروت، رفاه و شغل برقرار است . آب مهم ترین عنصر در حمام و دستشویی است و به وفور در آن جریان دارد، پس استفاده درست از حمام و توجه به قوانین فنگ شویی می تواند باعث ازدیاد ثروت برای شما شود. دقت کنید لوله کشی حمام سالم باشد و چکه نکند. قوانین فنگ شویی می گوید چکه کردن شیرآلات ثروت شما را از شما می گیرد.

آکاایران: با این تکنیک ثروتمند شوید


تکنیک فنگ شویی برای جذب ثروت، تکنیکی است که از چینی ها گرفته شده است. آنها علاوه بر استفاده از فنگ شویی در معماری و چیدمان منزل از فنگ شویی برای انرژی مثبت و جذب ثروت  استفاده می کنند . اگر شما هم دوست دارید با تمرکز بر انرژی های جذب ثروت شرایط زندگی خود را تغییر دهید و پولدار شوید به شما توصیه می کنیم با ما همراه باشید.

رنگ هایی که با خود رفاه می آورند

رنگ آمیزی دیوارهای خانه با رنگ های بنفش، قرمز و سبز یشمی اولین قدم برای جذب رفاه، ثروت و پول به محیط خانه است. انتخاب اشیای دکوری، مبلمان، فرش و حتی استفاده از نورپردازی و بلورهایی به رنگ قرمز، بنفش و سبز یشمی می تواند به حرکت انرژی های رفاهی در خانه کمک کند و این حرکت حتی به افزایش حرکت و جریان گردش پول و امکانات رفاهی در خانه منجر می شود. تنها کافی است از این اشیا در گوشه جنوب شرقی خانه تان بهره بگیرید.

کاسه و قالیچه وحوله در حمام

چکه کردن شیر آب انرژی را از خانه شما بیرون می برد. بنابراین اگر به فکر افزایش درآمد هستید اول از همه شیرآلات خانه را چک کنید و از سالم بودن آنها مطمئن شوید. در قوانین فنگ شویی بین عنصر آب و رفاه و ثروت ارتباط مستقیمی وجود دارد. این عنصر در حمام وجود دارد، بنابراین توجه به دکوراسیون حمام می تواند در افزایش ثروت شما موثر باشد. همیشه از یک گلدان سبز در حمام استفاده کنید. کاسه ای پر از سنگریزه به نشانه عنصر زمین و یک قالیچه کوچک یا حوله قرمز به نشانه آتش می تواند انرژی های حمام شما را متعادل کند.

آکواریوم پول می آورد

شما می توانید از یک آکواریوم هم در جهت جنوب شرقی خانه استفاده کنید. آکواریوم ترکیبی از عناصر است که می تواند انرژی چی را در آن بخش از خانه شما تقویت کند و برایتان ثروت به ارمغان بیاورد. آب آکواریوم نماد عنصر آب، گیاهان نماد عنصر چوب، شن و سنگ کف آن نماد عنصر زمین، خود سازه به عنوان نماد عنصر فلز و ماهی های رنگی می توانند نماد عنصر آتش باشند. سعی کنید آکواریوم تان را همیشه تمیز نگه دارید و به سلامت ماهی های آن توجه کنید. قوانین فنگ شویی می گوید بعد از این کار می توانید شاهد وفور ثروت و انرژی مثبت در زندگی تان باشید.

نور را فراموش نکنید

حمام باید نور کافی داشته باشد. پس می توانید از یک لامپ هم در سقف و هم در بالای آینه استفاده کنید. اما استفاده از چند شمع هم به بهتر شدن حمام کمک خواهد کرد. علاوه بر روشنایی، سعی کنید حمام را گرم نگه دارید. زیرا گرما به حمام شما انرژی چی می دهد. استفاده از شمع های خوشبو و همچنین خوشبو کننده های طبیعی و ملایم هم به بهتر شدن فضای حمام تان کمک می کند. معمولا بالای دستشویی همیشه یک آینه قرار دارد. این آینه باعث تغییر جهت می شود و نمی گذارد از بین برود. البته آینه را نباید در جایی نصب کنید که توالت را منعکس کند. به علاوه یادتان باشد حمام جایی برای نظافت روزانه است، بنابر این حمام شما باید همیشه تمیز باشد.

از نگه داشتن گل های خشک پرهیز کنید

پرهیز از تزئین اتاق ها با گل خشک یا گل های مصنوعی یکی دیگر از قواعدی است که به باور چینی ها می تواند تاثیر زیادی در جذب نشدن سرمایه، ثروت و رفاه داشته باشد. از این رو چینی ها هرگز از گل های خشک نگهداری نمی کنند و اعتقادی به نگهداشتن گل ها به عنوان یادگاری ندارند.

در ورودی خانه را به گونه ای درست کنید که پول جذب کند

در ورودی میزان انرژی را که در تمام خانه ی شما جریان پیدا می کند، معین می کند. درنتیجه در ورودی خانه تان را تمیز و با طراوت نگه دارید و در مقابل آن گل های دلپذیر بکارید. ایده ی این کار این است که جریان انرژی از در ورودی خانه تان به سهولت انجام شود، چیزی شبیه به جریان آب.
در ورودی باید محکم و بزرگ باشد و فاقد اینکه صدایی بدهد، کاملا باز شود. در باید با کل خانه متناسب باشد. اگر خانه ی بزرگ تری دارید، در ورودی تان نیز باید بزرگ تر باشد. محوطه ی ورودی خانه تان باید دلپذیر باشد و به خوبی رنگ آمیزی شده باشد. پادری باید درخشان و نو باشد. سطل های زباله، گلدان های شکسته ی قدیمی و چیزهای دیگری را که مانع جریان انرژی از درب ورودی می شود، از سر راه بردارید.

کاری کنید که کیف پول تان ثروت را جذب کند

کیف پولی انتخاب کنید که به شما کمک کند ثروت تان را افزایش دهید. اجازه ندهید کیف تان شلوغ شود و آن را به خوبی سازمان دهی کنید. نگذارید رسید های قدیمی، عکس ها و کارت هایی که به ندرت استفاده می شوند، کیف شما را پر کنند. هنگامی که می خواهید کیف پول بخرید یک کیف پول بزرگ و با کیفیت انتخاب کنید تا باعث رشد ثروت تان شود. هنگام انتخاب رنگ کیف دقت کنید؛ رنگ های قهوه ای یا مشکی انتخاب های رایج تری هستند، اما رنگ های دیگر مانند قرمز، آبی پررنگ و سبز نیز می توانند انتخاب های خوبی باشند. به طور کلی هرچه کیف پول پررنگ تر باشد، با قدرت بیشتری می تواند از انرژی حفاظت کند. اما به رابطه ی میان رنگ ها و نماد تولدتان توجه داشته باشید. درنتیجه به داوری و تجربه ی خودتان اعتماد کنید و ببینید چه چیزی برای شما مناسب است.


.

منبع : tebyan.net