آکاایران: تخت خواب های هیجان انگیز در دکوراسیون اتاق کودک

اتاق کودک: دوران کودکی دورانی خاطره انگیز است که به سرعت می گذرد و ما را در حسرت روزهای ساده و بی دغدغه اش باقی می گذارد. اگر از ما گذشته، چرا این روزها را برای کودکان مان رنگی تر و ماندنی تر نکنیم؟ یک دکوراسیون اتاق خواب ویژه برای فرزندان مان می تواند برای همیشه تصاویری انرژی بخش و ماندگار در ذهن آن ها حک کند و در این اتاق تجربه های شیرینی برای آن ها رقم خورد. تخت خواب در دکوراسیون اتاق کودک شما نقشی اساسی دارد. جایی که می تواند خانه ی بازی های کودکانه ی فرزند شما باشد و خنده را بر چهره ی معصوم و بچگانه ی آن ها جاری سازد.
امروز ۱۶ مهر به بهانه ی روز جهانی کودک می خواهیم سری به اتاق کودک شیرین تان بزنیم و دستی به سر و روی آن بکشیم. با ایده های جذاب و دوست داشتنی آکا ایران برای تخت خواب اتاق کودک تان همراه باشید و کودک دلبندتان را مهمان تجربه های هیجان انگیز و شادی بخش کنید.

آکاایران: تخت خواب های هیجان انگیز در دکوراسیون اتاق کودک

کودکانی که بیرون رفتن را دوست دارند، عاشق این تخت خواب چادری شکل خواهند شد که به آن ها حس اردوی بیرون از خانه را می دهد. یک تخت هم در زیر قرار دارد که می تواند برای مهمان فرزند تان استفاده شود. درپوش پارچه ای می تواند به پایین تا شود و فضایی رمزآلود و مخفی در تخت کودک تان فراهم آورد. تخت خواب با سقف شیروانی، خانه ای رویایی در اتاق کودک شما خواهد بود.

 اتاق نوجوان

این تخت نیز برای اتاقی با مضمون فضایی بسیار مناسب است یا می تواند توهم یک زیر دریایی در ذهن کودک شما ایجاد کند. سطح عریض تر تخت پایینی، فضای کافی برای قفسه ی کتاب ها و اسباب بازی های کودک فراهم آورده است. آیا می دانید چگونه کودک با دکوراسیون، رشد کند؟

 اتاق دخترانه

کدام کودک تختی را که با طناب از سقف آویزان شده، نمی خواهد؟ این تخت به قدری بزرگ است که می تواند دختر نوجوان شما و دوستانش را در خود جای دهد و قهقهه و خنده ی آن ها را پذیرا باشد. شما به راحتی می توانید این اتاق و تخت را برای سنین بالاتر او نیز تغییر دکوراسیون داده و به روز کنید. آکا ایران قبلا ۱۰ پیشنهاد ساده برای دکوراسیون اتاق دخترانه رویایی به شما داده است.

 اتاق خواب کودک

تخت خواب های دو طبقه گزینه های بسیار خوبی هستند، اما اگر ارتفاع اتاق کم باشد، شاید تصور کنید نامناسب باشند. این طراحی به شما نشان می دهد اشتباه تصور کرده اید. با تعبیه ی تخت پایینی در سطح کف، آنجا محل مناسبی برای بازی کودک نوپای شما یا سر فروبردن در لپ تاپ برای فرزند نوجوان تنبل تان می شود و مهم تر از همه، ارتفاع کوتاه سقف دیگر مسئله ساز نخواهد بود.
اگر قصد تغییر دکوراسیون اتاق کودک تان دارید و به دنبال گزینه های متفاوت و متنوع هستید، پیشنهاد می کنم حتما سری به صفحه اهالی فن مبلمان اتاق کودک و نوجوان سلطان کوچولو بزنید.

اتاق خواب

تختی با چهار تیر، خلاقیت کودک شما را بر می انگیزد. شما می توانید با آویزان کردن پرده ی سفید حریر، یک ظاهر رمانتیک به آن دهید. پرده های روشن، وسایل آویزی کودکانه و چیزهایی از این قبیل ظاهری رویایی و متنوع به تخت خواب کودک شما می دهند. همان طور که قبلا به شما گفته ایم چگونه اتاقی باب سلیقه کودکتان طراحی کنید، اجازه دهید فرزند تان خودش برای تزیین دکوراسیون تختش تصمیم بگیرد.

این تخت خواب دارای یک میز تحریر جمع شونده، کشوهایی زیر تخت و در راه پله و یک کمد لباس و قفسه ی متناسب در گوشه ی اتاق است که به دقت و زیبایی طراحی شده اند. این نوع مبلمان، گزینه ی بسیار خوبی برای فضاهای کوچک است.

مطلب پیشنهادی: ۱۵ ایده ترغیب کننده برای فضای میز تحریر کودک!

چهره ی پسر کوچک تان را وقتی که به خانه می آید و تخت خوابی به این شکل در اتاقش می بیند، تصور کنید! به قاب های عکس روی دیوار توجه کنید که کامیون های قدیمی را به نمایش گذاشته اند. از پمپ سوخت گوشه ی اتاق غافل نشوید! اتاقی هیجان انگیز برای آقا کوچولوها!

 مبلمان

اگر انتخاب دختر کوچک شما لباس های شاهزادگان و پریان است، این تخت خواب قطعا اوج آرزوهای اوست. فقط مراقب باشید باورش نشود یک پرنسس واقعی است و به همین بهانه از کمک کردن به شما در کارهای خانه طفره رود!

آیا کودک شما هم، چنین تخت خواب های حیرت انگیزی دارد؟ اگر پاسخ تان مثبت است، می توانید تصویر آن را در بخش مشاوره دکوراسیون با کاربران خوش سلیقه ی آکا ایران به اشتراک بگذارید.

برای انتخاب لوازم و اثاثیه اتاق کودک و نوجوان که با دکوراسیون منزل تان ست باشد، اهالی فن آکا ایران را فراموش نکنید. آن ها تنوع زیادی از محصولات را آماده کرده اند تا انتخاب را برای شما آسان تر گردانند.

با ایده های هیجان انگیز دکوراسیون اتاق کودک بیشتر آشنا شوید:
۸ نکته ای که در دکوراسیون اتاق کودک باید به آن توجه کرد
خرید ایده آل برای دکوراسیون اتاق کودک
۱۵ اتاق کودک با دست سازه های ساده و رنگی
فنگ شویی اتاق کودک ، چیدمان آرامش بخش

اتاق کودک رویایی با ایده های رنگارنگ

تبلیغات
بهترین را به ساختمان بپوشانید
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com