آکاایران: ۷ ایده تزیین محوطه بیرونی با زیبایی های پاییز!

طراحی محوطه: خیزید و خز آرید که هنگام خزان است، باد خنک از جانب خوارزم وزان است، اولین ماه پاییز هم در حال گذر است و کم کم پاییز در حال پیدا کردن جای خودش بین ما و فضای زندگیمان است. این فصل زیبایی های زیادی دارد که نباید از آن ها غافل شد، آکا ایران در مطلب ۱۰ ایده دلچسب برای استقبال از پاییز به شما ایده هایی را برای فضای داخلی خانه ارائه داد که بتوان به کمک آن ها پاییز را در خانه راه داد، اما در این مطلب می خواهیم به شما بگوییم که پاییز چگونه می تواند فضای بیرونی خانه شما را نیز تبدیل به فضای منحصر به فرد کند، این مطلب جذاب را از دست ندهید و با آکا ایران همراه باشید.

پاییز می رسد، داروی زرد باد بر برگ های خسته ز گرمای روزگار آغاز می شود...

وقتی اسم پاییز می آید بی درنگ به یاد گرمای آتش، نشستن با دوستان و اهل خانه گرداگرد یک گودال آتش و خوردن سیب زمینی ذغالی می افتیم، پس وقت را از دست ندهید تا هوا سرد تر نشده در فضای بیرونی خانه تان یک آتشدان درست کنید تا بتوانید خانواده تان را برای یک دورهمی گرم و صمیمی دعوت کنید، اگر نمی دانید این آتشدان را چگونه درست کنید در مطلب چگونه یک آتش دان در فضای بیرونی خانه خود بسازیم؟می توانید مراحل کامل ساخت این آتش دان زیبایی که در عکس بالا می بینید  را دنبال کنید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: با این شومینه های دلپذیر و جذاب گرم بمانید!

شما هم عکس ها و ایده های خلاقانه خودتان را در قسمت مشاوره دکوراسیون با آکا ایران به اشتراگ بگذارید.

 دکوراسیون

خش خش برگ ها نوازش می کند، گوش جاده ها را، پاییز چه دلپذیر به تصویر می کشد، گویش برگ ها را...

ایده داشتن یک آلاچیق پاییزی هم می تواند جالب باشد، مثلا می توانید با شاخ و برگ های ریخته شده در کف حیاط تان در و دیوار الاچیق را تزیین کنید و از حس و حال پاییزی آن لذت ببرید. آلاچیق و سایبان های دلپذیر برای وقت گذرانی در فضای سبز آن هم در فصل پاییز خیلی هیجان انگیز هستند. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران: تزئین زیبای قاب با شاخه های خشکیده

 حیاط

ای باغبان ای باغبان آمد خزان آمد خزان، بر شاخ و برگ از درد دل بنگر نشان بنگر نشان...

تراس و ایوان های خانه تان را هم از نعمت زیبایی های پاییزی بهره مند کنید، یک صندلی راک (ننویی) را گوشه تراس تان بگذارید، رویش یک پتو که رنگ هایی آتشین مانند قرمز دارد بیاندازید و کنار این صندلی را با سبدی تزیین شده از گل ها و برگ ها و میوه های پاییزی تزیین کنید و  خانه داری با طراوت را در روزهای پاییزی تجربه کنید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: ایده هایی برای طراحی پاسیو به سبک ایرانی

شما هم عکس های محوطه بیرونی خانه تان را با ما و در قسمت مشاوره دکوراسیون به اشتراک بگذارید تا بتوانیم از آن ها در مطالب آکا ایران استفاده کنیم. 

 تراس

شاخه می گسترم و بیم ز پاییزم نیست...

اگر خانه تان در طبقات بالای یک آپارتمان است اصلا نگران نباشید شما هم می توانید گل ها و گیاهان را در فضای بیرونی آن هم به سلیقه خودتان داشته باشید، فقط کافی است تا برای پشت پنجره های تان سبد هایی بخرید که بتوانند به قاب پنجره ها قلاب شوند، یا حتی فلاور باکس های پشت پنجره هم گزینه خوبی است، برای مهمان کردن گیاهانی به رنگ پاییز در خانه.

مطالب پیشنهادی آکا ایران: گل های رنگارنگ جلوه ای تماشایی در طراحی نمای ساختمان

 

بالکن

باز هم پاییز و فصل عاشقی و رنگ ها، بازهم پاییز و برگ و خشخش دلتنگ ها...

ورودی های خانه را فراموش نکنید، با گل و گیاهانی که رنگ های پاییزی دارند ورودی خانه تان را بی آرایید و سر در خانه تان را برای یک خوش آمد گویی پاییزی آماده کنید، گل های زرد و قرمز و نارنجی، میوه های کاج، حلقه های روی در که با برگ های خشک پاییزی تزیین شده اند، همه و همه می تواند در جذبیات دکوراسیون این قسمت از خانه تان تاثیر گذار باشد.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: نکاتی برای طراحی ورودی در دکوراسیون منزل

رقصیدن یک مشت برگ زرد و قرمز، پاییز هم فصل قشنگی است...

مبلمان های فضای بیرونی خانه هم نباید بی نصیب بمانند، می توانید رویه های آن را عوض کنید، و از رنگ های پاییزی بهره بگیرید، رویه ای به رنگ قرمز از پارچه ای نرم که حسابی چهره تراس یا فضای بیرونی خانه تان را عوض کند و به آن حال و هوایی عاشقانه ببخشد.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: طراحی حیاط منزل به سبک خانه های سنتی ایرانی

آسمان پاییز، چه دلپذیر فرمانروایی می کند پرش بادبادک ها را...

اگر در فصل پاییز نمی توانید گل های باغچه تان را عوض کنید، سعی کنید تا در لا به لای آن ها گلدان هایی با رنگ های قرمز و نارنجی و زرد بکارید تا چهره باغچه تا حسابی پاییزی شود و زیبایی دکوراسیون پاییزی را درگوشه و کنارخانه تان ببینید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: دریچه ای برای تماشای جذابیت رنگ قرمز 

دلتان می خواهد برای طراحی فضای بیرونی و محوطه خانه تان با یک شرکت متخصص یا طراحانی خلاق و زبر دست مشورت کنید؟ پس حتما سری به بخش شرکت های طراحی محوطه و فضای سبز اهالی فن آکا ایران بزنید و با این گروه های متخصص در سراسر ایران آشنا شوید و از آن ها بخواهید تا به شما در این کار کمک کنند.

مطالب بیشتر در رابطه با طراحی محوطه های بیرونی خانه را بخوانید: 
۱۴ ایده برای ساخت باربیکیو خانگی درحیاط ویلا
به استفاده از چمن مصنوعی در فضای سبزتان فکر کرده اید؟
۱۰ مبلمان شهری خلاقانه برای دلپذیر سازی شهر
گودال باغچه های مدرن، فضایی دنج در حیاط منزل ایرانی

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
مبلمانی متفاوت داشته باشید
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com