آکاایران: طراحی سرویس بهداشتی ایرانی، با ایده های تزیینی فرنگی!

اگر در خانه ای زندگی می کنید که دکوراسیون حمام آن کوچک است و فضای کمی دارد لازم نیست که این موضوع را برای خودتان تبدیل به یک دغدغه کنید. تنها با به کار گرفتن راهکارهایی می توان از پس این مسئله بر آمد.

آکاایران: طراحی سرویس بهداشتی ایرانی، با ایده های تزیینی فرنگی!

 طراحی حمام

استفاده از کاشی سیاه و سفید در دکوراسیون حمام

یکی از ویژگی های دکوراسیون حمام کوچک در معماری فرانسوی، وجود ظرافت در فضاست. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید وجود کاشی های سیاه و سفید به نوبه خود توانسته این ظرافت را به دکوراسیون حمام کوچک ببخشد. علاوه بر این وجود لوستری که مربوط به قرن نوزدهم می شود هم توانسته زیبایی دکوراسیون حمام این خانه را افزایش دهد.

مطلب مرتبط: ۸ ایده خلاقانه در حمام و سرویس بهداشتی کوچک

 دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

استفاده از رنگ خنثی در دکوراسیون حمام کوچک

شما در این تصویر دکوراسیون حمام کوچک اسپانیایی را می بینید که با کمک رنگ های خنثی جلوه بسیاری پیدا کرده است. استفاده از این ترفند می تواند فضای حمام شما را تا حدودی بزرگ تر نمایان کند.

 دکوراسیون سرویس بهداشتی ایرانی

سادگی در دکوراسیون حمام کوچک

یکی از وسیله هایی که با کمک آن می توانید دکوراسیون حمام کوچک خود را با وجود ابعاد کمی که دارد زیباتر جلوه دهید آن است که سادگی را سرلوحه چیدمان خودتان قرار دهید. همانطور که در این تویر مشاهده می کنید سبک روستیک در نهایت سادگی در تک تک اجزا توانسته به خوبی به هدف خود برسد.

مطلب مرتبط: ایده های طراحی حمام و سرویس بهداشتی های کوچک!

 دکوراسیون سرویس بهداشتی

اکسسوری ها در دکوراسیون حمام کوچک

باید گفت که داشتن ابعاد کم و باریک در دکوراسیون حمام مانع از آن نمی شود که از اکسسوری و یا لوازم تزئینی استفاده کنید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید در دکوراسیون حمام کوچک این خانه سن پطرزبورگی تزئینات در تک تک جزئیات نمایان شده اند. از آینه گرفته تا لوستر و پرده ها و... .

 دکوراسیون حمام های کوچک ایرانی

استفاده از کاشی های ترکیبی در دکوراسیون حمام کوچک

یکی دیگر از ایده های دکوراسیون حمام کوچک آن است که از کاشی هایی با اشکال ترکیبی استفاده کنید. این روش، ساده ترین راه برای جذابیت بصری دکوراسیون حمام است. تفاوت کاشی های شیشه ای که بر روی دیوار نصب شده با کاشی های هندسی کف زمین به خوبی این مسئله را نشان می دهد.

مطلب مرتبط: دکوراسیون حمام کوچک با ایده های ساده اما متفاوت!

دکوراسیون حمام

روشویی حمام متفاوت در دکوراسیون حمام کوچک

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید شما می توانید برای دکوراسیون حمام کوجک خود از روشویی ای با طرح های متفاوت و البته با همان ابعاد کم استفاده کنید. در این تصویر این حمام به سبک قرن نوزدهم دکوراسیون شده و با کمک روشویی با طرح های برجسته زیبایی و جلوه آن چندین برابر شده است.

سبک روستیک در دکوراسیون حمام کوچک

در این تصویر دکوراسیون حمام کوچکی را ملاحظه می کنید که در کشور پرتغال وجود دارد. این حمام به سبک روستیک چیدمان شده که راهکار خوبی برای دکوراسیون حمام کوچک به شمار می رود. وجود کفپوش ساده بتنی را نیز نمی توان نادیده گرفت.

مطلب مرتبط: ۷ ترفند جا دادن وان و جکوزی در حمام های کوچک

استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون حمام کوچک

استفاده از آینه های بزرگ در دکوراسیون منزل کوچک می تواند فضا را بزرگ تر جلوه دهد. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید این مسئله در رابطه با دکوراسیون حمام کوچک هم صدق می کند.

 ترفندهای دکوراسیون

استفاده از سنگ مرمر در دکوراسیون حمام کوچک

یکی از راه هایی که باعث زیباتر شدن دکوراسیون حمام کوچک شما می شود آن است که از سنگ مرمر استفاده کنید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید اگر به سراغ سنگ مرمر طوسی رنگ هم بروید قطعا انتخاب درستی داشته اید. پس امتحان کنید.

مطلب مرتبط: طراحی دکوراسیون حمام کوچک با ۱۰ ترفند حرفه ای!

 سرویس بهداشتی

استفاده از کاغذ دیواری در دکوراسیون حمام کوچک

اگر در دکوراسیون حمام کوچک خود از کاغذ دیواری های خاصی استفاده کنید می توانید این فضا را بهبود بخشید. این کار می تواند فضای حمام شما را دنج تر نماید. تصویری که مشاهده می کنید می تواند به شما ایده خوبی در این رابطه بدهد.

برای داشتن بهترین طراحی داخلی حمام کوچک از اهالی فن وب سایت آکا ایران کمک بگیرید.

تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com