آکاایران: میز ناهارخوری نوین، این مدل ها زینت بخش دکوراسیون شما

امروزه معماران، در هنگام طراحی پلان مسکونی، اغلب فضایی باز را برای غذاخوری در نظر می گیرند و طراحی اتاقی جداگانه به این منظور مرسوم نمی باشد. دیوارهای زیاد فضای در دسترس را هدر می دهند اما در سبک اُپن، چیدمان خانه دلباز و پر نورتر است، فضای منزل کاربردی تر می شود و احساس بهتری را در افراد ایجاد می کند.

مبلمان جهانتاب

به گفته کارشناسان گروه مبلمان جهانتاب برای جداسازی فضای غذاخوری می توان اقداماتی انجام داد که تاثیر بسزایی در دکوراسیون خانه خواهد گذاشت: برای مثال استفاده از فرش، تغییر رنگ دیوار یا کاغذ دیواری در فضای مورد نظر. البته در معماری اُپن، ایجاد هارمونی و نظم اهمیت زیادی دارد، زیرا چیزی از دید بیننده پنهان نمی ماند! درکل فضایی را که برای صرف غذا در منزل در نظر می گیرید می بایست دلپذیر و راحت باشد تا افراد خانواده اوقات خوشی را در کنار هم بگذرانند.

میز ناهارخوری جدید، این مدل ها زینت بخش دکوراسیون شما مبلمان
مبلمان جهانتاب

ممکن است در یک خانه، فضای غذاخوری بزرگ و در خانه ای دیگر محیط کوچکی به این امر اختصاص داده شود. نکته ای که در این بین اهمیت دارد، انتخاب میز غذاخوری مناسب و چیدمان خاص می باشد. هر چه بیشتر در دیزاین داخلی سلیقه به خرج داده شود نتیجه بهتری بدست می آید. در نظر گرفتن سبک خانه، متریال به کار رفته در دکوراسیون داخلی، رنگ های غالب در محیط، نورپردازی و یا المان های دیگر در انتخاب میز و صندلی حائز اهمیت می باشد.

کارشناسان گروه مبلمان جهانتاب اشاره می کنند تنوع صندلی در بازار بسیار بالا است؛ به طور مثال پایه های چوبی یا فلزی، رویه چرم یا پارچه، تکیه گاه چوبی یا پارچه ای و غیره، صندلی ها را از هم متمایز می کنند که می توان براساس سبک، رنگ، دکوراسیون داخلی خانه مدل مناسبی انتخاب کرد. یک میز دلپذیر در کنار صندلی ها تکمیل کننده غذاخوری خواهد بود.

 میز و صندلی غذاخوری
مبلمان جهانتاب

براساس متریال به کار رفته، به صورت عمده میزها از انواع فلز و چوب ساخته می شوند. بافت چوب جلوه ویژه ای دارد و قطعا در چیدمان خانه درخشش خاصی خواهد داشت و حتی می توان از میزهای چوبی با استراکچر فلزی استفاده کرد که استحکام بالایی دارند. چوب راش و بلوط زینت بخش میز ناهارخوری می باشد که براساس نورپردازی و رنگ فضا انتخاب طیف مناسب رنگی از این چوب ها دیزاین داخلی را دلپذیر خواهد کرد.

 میز ناهارخوری جدید
مبلمان جهانتاب

صفحه گرد، مربع یا مستطیل این امکان را فراهم کرده است که گزینه هایی مناسب با سلایق و فضاهای مختلف وجود داشته باشد، همچنین میزهایی با پایه های متفاوت تولید می شود که براساس تعداد صندلی که قرار است در کنار میز قرار بگیرد قابل استفاده می باشند، به طور مثال: پایه های فلزی، چوبی، چهار پایه، تک پایه، استوانه ای، متقاطع و غیره که می توانید در نمونه کارهای مبلمان جهانتاب نیز ببینید. مدل های متنوع، خلق دکوراسیون مدرن یا کلاسیک فراهم کرده است.

 رپورتاژ آگهی
مبلمان جهانتاب

در حال حاضر افراد تمایل به ایجاد سبک های متفاوت در دکوراسیون منزل خود دارند، می توان این فضا را با استفاده از بکارگیری المان های سبک مدرن در کلاسیک، ایجاد کرد. ایده استفاده از میز شیشه ای با پایه های چوبی در کنار صندلی های چوبی با روکشی از رنگ های سرد و گرم مانند زرد و سرمه ای می تواند یک فضای نئوکلاسیک با حس صمیمیت بالا ایجاد کند و یا میزهای تمام چوب با صفحه نازک و رنگ طبیعی در کنار استفاده از صندلی های چوبی با پدهای نشیمن رنگی، فضایی گرم و مینیمال ایجاد می کند.

مبلمان جهانتاب

برای مشاهده مدل های بیشتر میز و صندلی غذاخوری به پروفایل اهالی فن گروه مبلمان جهانتاب در وبسایت آکا ایران مراجعه نمایید.


نویسنده: گروه مبلمان جهانتاب

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com