آکاایران: شرکت های دکوراسیون داخلی، زیبایی خانه شما با ابودیزاین!

ابودیزاین؛ هر آنچه از خدمات پس از فروش انتظار دارید

شرکت ابودیزاین یک شرکت شناخته شده در حوزه تزئینات داخلی و دکوراسیون است. از مهمترین محصولات این شرکت می توان به کاغذدیواری، کف پوش، پارکت، لمینیت، چوب ترمو، سنگ های رزینی و چمن مصنوعی اشاره کرد. از زمان تأسیس این شرکت همواره یکی از دغدغه های آن، ارائه خدمات مطلوب به مشتریان بوده است. دریافت خدمات واقعی و مطلوب برای مصرف کننده، یکی از رویاهای هر خریداری است. این شرکت سعی کرده است با استفاده از تکنسین های ماهر و حرفه ای، راه را برای دستیابی به این مهم هموار سازد.

پرورش نیروی انسانی متخصص  (OCI)

باید تأکید کرد که حوزه خدمات، یک بخش مهم در عصر صنعت است. از یک دهه پیش، انقلابِ خدمات به شکلی نوین در عصر فرا صنعتی، رو به دگرگونی رفته است.
به گفته مجید کرباسچی، قائم مقام مجموعه ابودیزاین، به طور هم زمان حوزه های فروش رو به کوچک شدن می روند و تغییر شکل می دهند، به طوری که فروش ها بیشتر از راه فضای مجازی و وب سایت ها صورت می گیرد. نکته ای که از همه مهم تر است، پیچیدگی در ارائه خدمات هر محصول است. به طوری که می توان گفت اکثر شرکت ها بعد از فروش کالای خود و یا نصب محصولاتشان دیگر خود را ملزم به ارائه خدمات و گارانتی نمی دانند و یا میزان ارائه خدمات شان خیلی ناچیز و محدود است. از آنجایی که بخش خدمت رسانی به مصرف کننده با نیروی انسانی درگیر است باید حساب شده و منظم پیش برود. به بیان دیگر باید برای ارائه سرویس به مشتری، نیروی ماهر و متخصص تربیت کرد. افرادی که از روحیه مشتری مداری بالایی برخوردار هستند و در کارشان صداقت پیشه می کنند، اعتماد و رضایت کارفرما را به خوبی جلب می نمایند. در همین راستا شرکت ابودیزاین، فعالیت های مفیدی در زمینه آموزش و پرورش نیروی متخصص در زمینه خدمات خود داشته است. به گفته کرباسچی، شرکت ابودیزاین با طراحی و عرضه خدمت نوین خود در زمینه نصب و گارانتی محصولات خود، گام مهمی را در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان برداشته است.

OCI خدمتی نوین از ابودیزاین

ابودیزاین یک شرکت پیشرو در کشور به شمار می رود که توانسته است برای هم وطنان عزیز خود، یک خدمت نوین در صنعت نصب محصولات دکوراسیون داخلی فراهم کند. این خدمت نوین، شامل گارانتی و نصب صحیح محصولات دکوراسیونی است. 
شاهرخ گل خندان، مدیر برند مجموعه ابودیزاین از شبکه به هم پیوسته نصابان متخصص و آموزش دیده با نام (OCI (oubo certificate installer خبر می دهد.
وی اضافه می کند: شرکت ابودیزاین بعد از آموزش و پرورش نصابان حرفه ای به آنها گواهینامه رسمی و معتبر ارائه می دهد که نصابان بتوانند محصولات نصب شده خود را گارانتی و تضمین کنند. فروش، نصب، شست وشو، تعویض و تعمیر از جمله خدمات اصلی قابل ارائه از سوی شرکت ابودیزاین به شمار می روند. بدین ترتیب شرکت ابودیزاین با ارائه خدمت نوین خود، در راستای مسیر توسعه خدمات پس از فروش، گامی مهم و نو را بنا نهاده است. این شروع با رونمایی از برند OCI در گردهمایی بزرگ آموزشی این شرکت که در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار شد، با حضور مدیران و حدود ۳۰۰ نفر از نصابان برتر محصولات ابودیزاین از کل کشور، اتفاق افتاد.

شرکت های دکوراسیون داخلی، زیبایی خانه شما با ابودیزاین! کار با اهالی فن

گردهمایی آموزشی شرکت ابودیزاین

یکی از راه های جذب تکنسین های حرفه ای در حوزه نصب، آگاه سازی و آموزش آنها است، به این منظور ابودیزاین همایش باشکوهی را برگزار کرد که در آن علاوه بر معرفی خدمات به آموزش های لازم هم پرداخته شد. 
دکتر مجید کرباسچی قائم مقام شرکت ابودیزاین در این همایش در سخنانی به معرفی خدمت نوین این شرکت پرداخت. وی ابتدا توضیحات کاملی درباره خدمت رسانی صحیح و شیوه برخورد مناسب نصابان با مشتری را شرح داد. سپس نوبت به آموزش های فنی در حیطه نصب رسید که علیرضا نیلوفری مدیر OCI عهده دار این قسمت از همایش بود. 
سپس محسن رحیمی مدیر روابط عمومی ابودیزاین از برند OCI به همراه مدیران پرده برداری کرد. در مرحله نهایی یک آزمون کتبی و یک آزمون شفاهی از شرکت کنندگان گرفته شد. در آزمون شفاهی مهارت های عملیاتی و کارگاهی سنجیده شد. هم چنین در آزمون کتبی سؤالاتی درباره اخلاق کار و حرفه، مورد ارزیابی قرار گرفت. به نصابانی که در این همایش شرکت کردند، یک مدرک حضور در دوره ارائه شد و به افرادی که در آزمون قبول شدند هم یک مدرک قبولی ارائه شد. حامد گلشاهی، مدیر فروش کل مجموعه خبر داد که علاوه بر مدارک گفته شده، چنانچه فردی تعهد نصب؛ یعنی قسم نامه که شامل اخلاقیات کار است را امضا کند، یک کارت شناسایی با برند OCI دریافت می کند که از مهم ترین مزایای این کارت، ضمانت کردن محصولات مشتری در زمان فروش و نصب است. گفتنی است شرکت ابودیزاین روند آموزش و اعطای گواهینامه ی تخصصی به نصابان حرفه ای را با ارائه دوره های مشابه همچنان ادامه می دهد.

 کاغذدیواری

 کاغذ دیواری

 رپورتاژ آگهی

کیفیت خدمات دکوراسیون کشور با رونمایی از خدمت OCI متحول می شود

قائم مقام شرکت ابودیزاین در مراسم رونمایی از خدمت نوین این شرکت اظهار کرد: در صنعت دکوراسیون مسئولیت سنگینی بر دوش نصابان وجود دارد، زیرا نحوه و کیفیت ارائه خدمات توسط این گروه از متخصصان تضمین کننده پول و آبرو شرکت است، لازم است بگوییم که در این جا منظور ما از نصاب یا اینستالر تعاریف عامیانه و رایج در ایران نیست، منظور ما ماهیت واقعی این شغل در دنیاست، شغلی تخصصی؛ درآمدزا و آینده دار.
دکتر مجید کرباسچی با بیان اینکه از ۳۱ استان کشور نمایندگی های نصب داریم که بسیار ارزنده و مهر تایید بر برند ابودیزاین و همچنین خلق OCI است، تاکید کرد: این برند نشان دهنده شخصیت کاری و حرفه ای ماست.
وی افزود: بخش نصب بسیار تخصصی است، اگر چه بعضا در برخی بخش های کشور به این حرفه اهمیت لازم داده نمی شود در حالی که یکی از پول ساز ترین حرفه ها در کشورهای تراز اول دنیا، حرفه نصب است و بسیاری از کشورها مهاجر پزشک پذیرش نمی کنند اما مهاجر نصاب یا اینستالر پذیرش دارند.
قائم مقام شرکت ابودیزاین با انتقاد از اینکه متاسفانه واژه نصاب در جامعه ما مشابه با حرفه هایی که در آن صفات اخلاقی، حرفه ای و علمی ندارند، مشابه گرفته می شود، تاکید کرد: اینستالر را در مورد افرادی به کار می بریم که پولساز بوده و از آینده بلندمدت خود خبر دارند و متخصص هستند.
وی با بیان اینکه امروز متخصصان نصب به معنای واقعی دانشگاهی نیستند، تاکید کرد: امروزه بسیاری از دانشگاهیان نزد متخصصان رفته و از آنها تجربه کسب می کنند.
کرباسچی با تاکید بر اینکه نخستین کار در این حرفه، رضایت شغلی است، گفت: بررسی ها نشان می دهد که بسیاری از نصاب ها برای مدتی کوتاه وارد این حرفه شده اند تا در آینده تکلیف شغلی آنها روشن شود، اما منظور ما از نصاب یا اینستالر این گونه نیست و در اصل به معنای شغلی است که همانند دنیا درآمدزا و آینده دار است.
وی در خصوص استراتژی اوبودیزاین در حوزه نصب و اینستالر، اظهار کرد: در دهه های گذشته همیشه کسب و کار به فروش بود و افراد قوی در این حوزه فعال بودند که این موجب قدرت آنها می شد، در حالی که امروز بخش فروش به ابرها رفته و دیگر سودآور نیست.
قائم مقام شرکت ابودیزاین همچنین به بازار رقابت اشاره کرد و گفت: در این بازار تعداد زیادی فروشنده، عرضه کننده و همچنین تعداد بی نهایت متقاضی و خریدار وجود دارد، از سوی دیگر امروز بازار فروش اینترنتی شده و تمام مبادلات از این طریق انجام می شود و سهم سود بسیار کوچک و قوانین سود بسیار سخت شده است.
وی افزود: امروز مردم محصولات را بعد از ارزیابی و نمره دادن، به یکدیگر توصیه می کنند، بنابراین نمی توان با تبلیغات واهی آنها را وادار به خرید کنیم چرا که مردم دارای نظر هستند.
کرباسچی با طرح این پرسش که آیا در حوزه نصب و تزیینات داخلی دارای برند هستیم، گفت: برند به معنای یک اعتبار با استانداردهای مشخص است، بنابراین آنچه که ابو تعریف کرده به این معناست که «این نصاب را قبول دارم و به مشخصات وی آگاهم و وی نیز بر قوانین و استانداردهای کاری پایبند است» که ما همه این لیست را OCI می نامیم.
وی با بیان اینکه امروز تیم ابودیزاین تحت عنوان برند OCI اعتبار می گیرد، افزود: اگر کیفیت و تبحر نباشد این برند اعتبار نخواهد داشت و برعکس، که در تحت این نام سود تجاری حاصل می شود.
قائم مقام شرکت ابودیزاین با تاکید بر اینکه حساسیت نصب به معنای پول و آبرو است، تصریح کرد: OCI به معنای تحول در نصب، خدمات و احترام در حرفه نصب و هم چنین تخصص، مهارت و همراه شدن با هنر است.
وی ابراز امیدواری کرد: کلمه نصاب و OCI باید متفاوت شود بنابراین اگر عضوی در تیم نصب قائل به اصول نباشد و موجب از بین رفتن آبروی تیم شود آنها را از حوزه OCI خارج خواهیم کرد.

 رپورتاژ

اپلیکیشن ساماندهی نصابان دکوراسیون وارد بازار می شود

حامد گلشاهی مدیر فروش شرکت ابودیزاین نیز در حاشیه این مراسم اظهار کرد: موضوع نصب حرفه ای محصولات در صنعت دکوراسیون ایران، کمتر مورد توجه نهادهای ذی ربط و شرکت ها قرار گرفته است که ماحصل این بی توجهی، بی نظمی، بی سرو سامانی و نارضایتی گسترده بین مشتریان و همچنین فروشندگان محصولات بوده است.
وی با بیان اینکه هیچ تشکلی در صنعت دکوراسیون بر توانایی فنی و تخصصی نصابان نظارت ندارد، تاکید کرد: این خلا قانونی بستر فعالیت افراد فاقد تحصیلات آکادمیک و فاقد تجربه کافی  را در بازار مهیا کرده است.
این کارشناس در بخش دیگری از صحبت های خود اذعان کرد: شرکت ابودیزاین پس از تحقیقات علمی و بررسی های موشکافانه برای رفع این مشکل در کشور پیشگام شده است.
وی با تشریح برنامه این شرکت برای ساماندهی بخش نصب در صنعت دکوراسیون تصریح کرد: در گام نخست شرکت ابودیزاین نصابانی را که بتوانند پاسخگوی نیازهای فنی و حرفه ای شرکت و مشتریان باشند، شناسایی کرد و پس از آن نصابان وارد پروسه نصب محصولات این شرکت برای متقاضیان شدند.
گلشاهی تاکید کرد: شرکت ابودیزاین در راستای تکریم مشتریان و احترام به حقوق مصرف کنندگان، امکان گارانتی کردن محصول نصب شده را به متقاضیان عرضه کرده است، در واقع فرآیند نصب محصولات تحت استاندارد خاص این شرکت توسط نصابان ذی صلاح به مشتریان ارائه می شود و در صورت بروز هرگونه مشکل ناشی از نصب، شرکت ابودیزاین مسئولیت رفع و رجوع آن را بر عهده می گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به تاثیرات مخرب استفاده از نصابان غیرحرفه ای در صنعت دکوراسیون اشاره کرد و افزود: عدم کارایی مناسب بخشی از یک سیستم حرفه ای، تمام فرآیند سازمان را تحت تاثیر قرار می دهد، نصب غیرحرفه ای محصولات با کیفیت، باعث از دست رفتن انرژی و سرمایه کل سیستم شده و در نهایت لطمات جبران ناپذیری به شرکت های ارائه دهنده خدمات در صنعت دکوراسیون وارد می کند.
گلشاهی یکی از نقاط قوت طرح OCI را پوشش دادن دغدغه های مطرح شده عنوان کرد و گفت: برای تکمیل فرآیند حرفه ای OCI و برای تسهیل ارتباط مشتریان و فروشگاه داران با نصابان آموزش دیده، این شرکت اقدام به طراحی یک اپلیکیشن تخصصی کرده است.
مدیر فروش شرکت ابودیزاین به تشریح کارکرد این اپلیکیشن پرداخت و گفت: ماموریت این اپلیکیشن ایجاد ارتباط میان مشتری و ارائه کننده خدمات نصب در چارچوب فنی و مالی مشخص است.
وی تصریح کرد: همانند سایر اپلیکیشن ها، ارائه دهنده خدمات ذی صلاح شناسایی شده و برای ارائه خدمت ثبت نام می کنند و مشتریان نیز با نصب این برنامه می توانند به آسانی برای نزدیک ترین نصاب در محدوده جغرافیایی خود درخواست بفرستند، نصاب نیز با تایید درخواست ارتباط خود را با مشتری برقرار می سازد.
مدیر فروش شرکت ابودیزاین ادامه داد: یکی از مزایای این اپلیکیشن، محدودسازی تبادل مالی مشتری و نصاب است، در واقع پرداخت هزینه بر اساس تعرفه تعیین شده انجام می شود و از بروز حرج و مرج های مالی جلوگیری می شود.
گلشاهی با اشاره به بخش مهم نظرسنجی از مشتریان گفت: در گذشته نظرسنجی توسط خود نصاب انجام می شد که این موضوع نیز در برنامه این شرکت دیده شده و مردم و مشتریان می توانند از طریق برنامه به نصابان امتیاز دهند و شرکت را در رده بندی نصابان یاری کنند.
وی با اشاره به استقبال مردم از دریافت خدمات توسط اپلیکیشن ها پیش بینی کرد تا دو سال آینده این اپلیکیشن خدمات نصب در صنعت دکوراسیون کشور را تحت پوشش خود قرار دهد.

 دکوراسیون داخلی

 تزئینات داخلی

تزئینات خانه

شرکت های دکوراسیون داخلی، زیبایی خانه شما با ابودیزاین! کار با اهالی فن

 کاغذدیواری

 کاغذ دیواری

 رپورتاژ آگهی

 رپورتاژ

 دکوراسیون داخلی

 تزئینات داخلی

تزئینات خانه

این مطلب یک رپورتاژ آگهی بوده و تحریریه آکا ایران در برابر آن مسئولیتی ندارد.

تبلیغات
بهترین را به ساختمان بپوشانید
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com