آکاایران: در ویژه نامه نوروز ۹۷ مجله منزل خبرهای خوبی در راه است!

بهار نرم نرمک از راه می رسد و بوی زندگی نو و آغاز دوباره به مشام می خورد. در این روزها همراه یکدیگر از طبیعت بیاموزیم و تغییر را از خودمان آغاز کنیم. سیاهی روزهای گذشته را دور بریزیم و با امید به روزهای سپید سال پیش رو چشم بدوزیم. در آخرین روزهای سال ۹۶ با ویژه نامه اسفند و فروردین مجله منزل در کنار شما خواهیم بود.

مسابقه عکاسی آکا ایران و منزل

وب سایت آکا ایران با همکاری مجله منزل، قصد دارد به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۷ مسابقه عکاسی در فضای اینستاگرام برگزار کند. برای شرکت در این مسابقه ابتدا باید این صفحه از مجله و قاب کاغذی موجود در آن را جدا کنید. از حال و هوای روزهای پیش از نوروز، ایام نوروز، خیابان های شهر و هر چیزی که تداعی کننده فصل بهار و عید نوروز است، عکس بگیرید. این قاب عکس بهاری شماست! بدیهی است عکس هایی در مسابقه بهاری معتبر هستند که قاب موجود در این صفحه از مجله منزل در آنها حضور داشته باشد. شما همراهان عزیز آکا ایران و منزل برای شرکت در مسابقه کافی است عکس های بهاری خود را با هشتگ #قاب_بهار  از تاریخ ۱۵ اسفند ۹۶ تا آخر فروردین ۹۷ به صفحه اینستاگرام آکا ایران ارسال کنید. هم چنین می توانید در صورت قفل نبودن صفحه خود، عکس قاب بهاری را با همین هشتگ نیز منتشر کنید.جوایز نفیس بهاری آکا ایران و منزل در انتظار شماست!

سنت های نوروزی را بدانیم

نوروز و آداب و رسومش برای هیچکس نا آشنا نیست. اما بخشی از سنت ها از گذشته تا امروز مانده اند و به زندگی ما وارد شده اند بی آنکه پیشینه آن را بدانیم. ما در آخرین منزل شماره اسفند از ریزه کاری سنت های نوروزی و ناگفته های هفت سین مطالبی آورده ایم.

شماره 114 مجله منزل

مد و معماری، سال نو با زیورآلات خاص

اگر در انتخاب پوشش و زیورآلات خاص پسند هستید به شما پیشنهاد می کنیم مطلب مد و معماری ویژه نامه منزل را از دست ندهید. در این شماره از مد ومعماری میزبان دو طراح زیورآلات بوده ایم که با وجود طراحی های خاص خود گویی سلیقه مخاطب را می شناسند و اصلا همین شناسایی مخاطبان در نوع انتخاب زیور آلات توانسته است میان آنها و مشتریان پلی ایجاد کند. استفاده از نقوش معماری در این زیورآلات باعث شده است که انتخاب قطعی خاص پسندان امروزی باشد.

دست سازه های خلاقانه،خلاقیت با ظروف سرامیکی

دست سازه های خلاقانه یکی از پرطرفدارترین مطالب مجله منزل در هر شماره است. در بخش خلاقیت این شماره از حال و هوای بهار و عید نوروز دور نشدیم. ظروف سرامیکی یکی از محصولات پر طرفدار این روزها است. سمانه پور حمزه دختر هنرمند ایرانی چند سالی است که آتلیه سرامیک خود را راه انداخته و با استفاده از خلاقیت و ایده های ناب خود طرح و نقش را با سرامیک در می آمیزد . در میان ظروف سرامیکی او، هفت سین های سفالی یکی از پر طرفدار ترین و زیباتری محصولات است. برای آشنایی بیشتر با این هنرمند و ظروف او سری به صفحه خلاقیت ویژه نامه عید مجله منزل بزنید!

دکوراسیون بهاری، سبک شبی شیک را امتحان کنید

حتما این روزها برای تغییر در دکوراسیون داخلی منزل خود به سبک های بهاری فکر کرده اید. در این شماره سبکی از طراحی داخلی را به شما معرفی می کنیم که گویی امتداد طبیعت سبز و دلنشین در فضای خانه است.سبک شبی شیک که سرآغاز آن از بریتانیای کبیر است ترکیبی از رنگهای خنثی و رنگهای پاستلی مانند سفید، آبی آسمانی و صورتی کمرنگ است و جزئیات بهاری ناب آن می تواند به شما کمک کند تا یک دکوراسیون کاملا متناسب با حال و هوای بهاری داشته باشید.

 معرفی کتاب و کالاهای فرهنگی

نظم دهی به آشپزخانه

خانه تکانی یکی از سخت ترین مراحل عید نوروز است. اماحس آرامش و نظم بعد از آن می تواند به طور مستقیم بر روح و روان ما تاثیرگذار باشد. آشپزخانه یکی از فضاهایی است که چزئیات زیاد آن باعث میشود تا زودتر از مکانهای دیگر دچار به هم ریختگی شود. به همین دلیل در این مطلب از شماره ۱۱۴ ماهنامه منزل راه و روشی برای نظم دهی آشپزخانه به شما پیشنهاد کردیم تا اصول نظم دهی را بدانید.با رعایت آنها نظم و آرامش به قلب خانه شما باز می گردد.

در ویژه نامه نوروز 97 مجله منزل خبرهای خوبی در راه است! سبک زندگی

تورخانه گردی با ویلایی در قلب مزرعه

تورخانه گردی منزل اسفند و فروردین ماه در ویلا و مزرعه سحر و فرشاد گذشت. ویلایی که درقلب طبیعت بود و با حضور در آن میشد به سادگی بوی بهار را احساس کرد. این ویلا که در شهریار واقع شده است سبک معماری فارم هاوس دارد و همه فاکتورهای یک ویلای آرام و دلنشین را دارا است.با ویژه نامه بهار مجله منزل قدم به این ویلای مدرن و دلپذیر بگذارید.

 ویژه نامه فروردین مجله منزل

تغییر دکوراسیون با ایده های ارزان قیمت

اگر برای تغییر دکوراسیون منزل در عید نوروز زمان و بودجه کافی ندارید قید تغییر را نزنید. شما می توانید به سادگی با تغییر بخش های کوچ خانه تغییرات بزرگی را به وجود آورید. مجله منزل در این راه همراه شماست. در مطلب ایده نو در این شماره ما راهکارهای ارزان قیمت و ساده برای تغییر را به شما معرفی می کنیم.

 مجله منزل

روایت خانه در خانه مرتضی دره باغی

هنرمندان واقعی در حقیقت آنهایی هستند که از هر خانه و فضایی بهترین فضا را بیافرینند. خانه مرتضی دره باغی از همین خانه ها بود. روایت خانه این شماره از مجله منزل با گزارش فاطمه افشاریان در خانه این هنرمند گذشت. هنرمندی که هم هنرش زبان زد است و هم منش و رفتار هنرمندانه اش... روایت خانه این نقاش هنرمند را در روایت خانه ویژه نامه منزل دنبال  کنید و لذت ببرید.

شماره 114 مجله منزل

نقوش سلجوقی در خانه های امروزی

ایران در هر دوره از حکومت ها شاهد هنرهایی مخصوص به همان دوره بوده است. در حقیقت مردم هنرمند ایرانی در گذر زمان نقوش را شکل دادند و تکامل بخشیدند و در زندگی خود استفاده کردند. اگر از خوانندگان مجله منزل باشید این بخش از هنر ایرانی را دنبال کرده اید. در این شماره ۱۱۴ مجله منزل به دوره سلجوقی رسیدیم و طرح و نقش سلجوقیان در معماری امروز را بررسی کرده ایم.

معماری خانه آرام اصفهان

نیاز به طبیعت در زندگی ماشینی امروز در همه خانه ها احساس می شود. به همین دلیل معماران برجسته پروژه های خود را بر این اساس طراحی میکنند. یکی از نمونه های برجسته در این زمینه پروژه خانه آرام است که در اصفهان واقع شده است. معمار این پروژه مهندس علی کرباسچی است و این خانه را با توجه به یکی از اصلی ترین نیازهای جسمی و روحی انسان یعنی ایجاد حس آرامش در محیط خانه طراحی کرده است.

گلدان های خود را کجا قرار دهیم؟

اگر به گل و گیاه علاقه مندید و در خانه های آپارتمانی زندگی می کنید مطلب خانه سبز را در این شماره از دست ندهید. در خانه سبز منزل اصول درست قرار دادن گلدان در محیط های مختلف منزل را به شما خواهیم گفت.

 معرفی کتاب و کالاهای فرهنگی

شماره ۱۱۴ ویژه نامه فروردین ۱۳۹۷

۷۰۰۰تومان

برای خرید نسخه نوین ماهنامه منزل روی یکی از لینک های مورد نظر زیر کلیک نمایید:
خرید اشتراک مجله منزل (نسخه چاپی)
خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن فیدیبو
خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن طاقچه
همچنین شما می توانید شماره نوین ماهنامه منزل را از هفته اول هر ماه از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور، شهرکتاب های معتبر تهران، شهرکتاب بابل و خانه معماری زنجان تهیه کنید.
مشترکین تهران در روز انتشار و مشترکین شهرستان حداکثر سه روز بعد مجله را دریافت خواهند کرد.

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
بهترین ها را به ساختمان خود بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com