آکاایران: تزیین خانه برای جشن تولد، با این ترفندها مثال زدنی میشه!

روز تولد، یک روز خاص است. چه تولد خودمان باشد چه تولد عزیزانمان، دوست داریم این روز به یادماندنی ترین روز سال شود. برای اینکه یک جشن تولد به یادماندنی داشته باشیم باید یک تزیین جشن تولد به یادماندنی هم داشته باشیم. چه دکور تولدی به منزل شما می آید؟ در چیدمان دکوراسیون تولد چه اصولی را باید رعایت کنید؟ با آکا ایران همراه باشید در این مطلب به سراغ چالش تزیینات جشن تولد متناسب با دکوراسیون خانه می رویم.

آکاایران: تزیین خانه برای جشن تولد، با این ترفندها مثال زدنی میشه!

 جشن تولد

دکوراسیون منزل در تزیینات جش تولد تاثیر دارد!

تا به حال برایتان پیش آمده که به جشنی بروید و فکر کنید همه چیز در تزیینات آن جشن تولد عالی به نظر می رسد؟ دلیلش چیست؟ بادکنک ها همان بادکنک ها هستند! همه وسایل همان هایی هستند که همه برای جشن تولد خریداری می کنند! تفاوت در چیست؟ تفاوت در میزان سازگاری تزیینات جشن تولد با دکوراسیون موجود خانه یا محل برگزاری است.

 تزیین جشن تولد با بادکنک

 تزئینات جشن تولد

تم تزیینات جشن تولد

قبل از اینکه رنگ تزیینات تولد را مشخص کنید بهتر است به رنگ های موجود در دکوراسیون منزلتان کمی بیش تر توجه کنید. بهتر است رنگ های مکمل یا متضاد دکوراسیونتان را انتخاب کنید تا تزیینات جشن تولد با منزلتان سازگاری بیش تری پیدا کنند. برای مثال اگر رنگ غالب دکوراسیونتان قهوه ای تیره است، بهترین کار استفاده از تنالیته های رنگ سبز است یا اگر دیوارهایتان به رنگ سفید و صورتی می باشد؛ بهتر است از بادکنک های آبی یا ارغوانی استفاده کنید.

ایده های تزیینات جشن تولد

در تزیینات جشن تولد جای میز تولد کجاست؟

حالا که در این مطلب به تزیینات جشن تولد نگاه معمارانه ای انداخته ایم، بگذارید جای میز جشن تولد را هم به چالش بکشیم. میز تولد نقطه عطف دکوراسیون جشن تولد است، اولین نقطه ای که با ورود هرکس به داخل خانه دیده می شود. میز تولد باید جایی قرار بگیرد که بهترین و سازگار ترین پس زمینه را برای عکس ها به وجود بیاورد. دیواری که یک کاغذ دیواری دلپذیر دارد شاید گزینه خوبی باشد البته اگر یک پرده شیک و رسمی دارید می توانید میز تولد را جلوی آن بگذارید به شرط آنکه بادکنک به پرده آویزان نکنید!

تزیین خانه برای جشن تولد، با این ترفندها مثال زدنی میشه! تزیینات جشن

 دکوراسیون جشن تولد

کیک جشن تولد مهم ترین عنصر در تزیینات جشن است!

کیک باید طوری انتخاب شود که همه با دیدنش یاد شخصی بیوفتند که تولدش است. رنگ مورد علاقه، شخصیت کارتونی مورد علاقه یا نوع شکلات و مزه کیک عواملی است که می تواند یک کیک تولد را شخصی کند. در خرید کیک تولد حتما به سن و جنسیت شخص مورد نظر توجه کنید. اگر قصد دارید از طرح های متفاوت تری استفاده کنید بهتر است در تزیینات جشن تولد نیز این تفاوت ها را لحاظ کنید.

 جشن تولد

 تزیین جشن تولد با بادکنک

چیدمان کادوها در جشن تولد مهم است

وقتی صحبت از یک تولد شلوغ و پر سر و صدا می شود باید انتظار کادوهای متفاوتی را هم داشته باشید. برای جلوگیری از ریخت پاش کادو ها با ابعاد و اندازه های مختلف می توانید جایی را مختص کادوها در نظر بگیرید. یک میز کوتاه قد را برای این کار انتخاب کنید! نمی خواهیم کوهی از کادو ها درست کنیم یا باعث جلب توجه بیش از اندازه کادو ها شویم. چیزی که باید به چشم بیاید زحمات شما در درست کردن تزیینات جشن تولد است.

 تزئینات جشن تولد
ایده های تزیینات جشن تولد
آرزو رحمتی

اگر مشغول آماده سازی تدارکات یک جشن تولد تمام عیار هستید و آپارتمانتان را به عنوان مکان برگزاری جشن در نظر گرفته اید؛ باید بدانید که نیاز به تعدادی صندلی اضافه دارید. بهتر است از صندلی های رنگی رنگی و شاد اهالی فن در آکا ایران که مناسب تزیینات جشن تولد هستند دیدن کنید:

دوک ریسه

 جشن تولد
 تزیین جشن تولد با بادکنک
گالری مبلمان پارسا

 تزئینات جشن تولد
ایده های تزیینات جشن تولد
مبلمان و صندلی ...

استودیو طراحی و...

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
مبلمانی متفاوت داشته باشید
خاص و هماهنگ با سلیقه شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com