میز مشکی و سفید چوبی با صندلی‌های پلاستیکی در دو رنگ سفید و مشکی می‌تواند پیشنهاد خوبی برای یک خانه مدرن باشد.
این میز دو نفره برای آشپزخانه کوچک شما گزینه‌ای مناسب است.

,مهندسی روی میز آشپزخانه میز,میز آشپزخانه,میز های مناسب آشپزخانه,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


زیر بشقاب چوبی و بشقاب چدنی قیمت: 288000 تومان
,مهندسی روی میز آشپزخانه میز,میز آشپزخانه,میز های مناسب آشپزخانه,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


 میز مشکی چوبی، گرد، کلاسیک و مناسب برای آشپزخانه‌های کوچک و مربع شکل.

میز و صندلی‌هایی که در این صفحات می‌بینید  را ما در «گالری 27» واقع در مرکز خرید تندیس در تجریش پیدا کردیم. با تشکر از مدیریت این گالری.

صندلی چوبی قهوه‌ای تیره قیمت: 180000 تومان,مهندسی روی میز آشپزخانه میز,میز آشپزخانه,میز های مناسب آشپزخانه,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


 میز حصیری قهوه‌ای رنگ با صندلی‌های حصیری مناسب برای آشپزخانه و حیاط.

  • اگر سرویس غذاخوری شما سفید ساده هست از ظروفی با رنگ های دیگر برای متنوع کردن سفره کمک بگیرید. اما اگر رومیزی شما شلوغ است، ظرف‌های رنگی را فراموش کنید .
  • چنگال‌ها در سمت چپ، کارد و قاشق سمت راست و بشقاب دسر در بالای بشقاب اصلی قرار می‌گیرد. لیوان‌ها در بالا سمت راست قرار می‌گیرند.,مهندسی روی میز آشپزخانه میز,میز آشپزخانه,میز های مناسب آشپزخانه,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


 میز استیل گرد اسپرت، مناسب برای بالکن و یا داخل حیاط

  • چیدن یک میز زیبا می‌تواند در خوشمزه‌تر به نظر رسیدن غذاهای شما هم نقش داشته باشد پس به همان اندازه‌ای که در طبخ غذاها دقت می‌کنید بهتر است در چیدمان میز خود هم دقیق باشید. فرقی نمی کند مهمان داشته باشید یا تنها باشید. مهمانی شما  کوچک باشد یا بزرگ. به هرحال حتما سعی کنید وقتی را به چیدمان میز شام اختصاص دهید.
  • می توانید زیر رومیزی یک تکه پلاستیک پهن کنید تا هم از کثیف شدن میز جلوگیری شده و هم سر و صدای بشقاب ها و قاشق و چنگال کمتر شود.