جدیدترین مدل ها و
دکوراسیون استخر
برترین ها: استخرهای سرپوشیده و زیبای زیر، لذت شنا در زمستان را زیر سقف و به دور از سرما زنده نگه می دارند. اکثر ما در زمستان به استخرهای سرپوشیده عمومی پناه می بریم، ولی تعدادی از ما هم این شانس را دارند که چنین استخرهایی را به عنوان بخشی از خانه خود داشته باشند.

این استخر جالب با شیشه و نور پس زمینه داخل استخر، محیطی آرام و زیبا پدید آورده است.
این استخر را شاید در رویاهایتان هم نبینید، سقف تاقی آن به زیبایی نقاشی شده است و یک صدف دریایی هم در انتهای استخر تعبیه شده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخردر این استخر که ترکیبی از سبک ایتالیایی و مدیترانه ای است، اصلاً نمی دانیم اول کجا را نگاه کنیم. سقف فیبر-اپتیک آن آسمانی گرگ و میش را شبیه سازی می کند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرفواره، سرسره آبی، تخته شیرجه، آشپزخانه کامل و تلویزیون، از این استخر کامل تر چه می خواهید؟

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرپنجره های متعدد، سقف آبی رویایی و تزئینات و جلوه های دیگر این استخر وسیع، حالتی تجملی به آن داده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین استخر با سرسره توکار ما را یاد مناظر خانه های سفید سانتورینی در یونان می اندازد.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراستخر مرداب مانندی با جزئیاتی همچون آبشار، سرسره و آکواریوم، در خانه های لوکس و اعیانی یافت می شود.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین تصویر نیز نمای دیگری از استخر فوق الذکر است.


استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراگر شما از آن دسته افرادی هستید که بیشتر به فضاهای آرام و ساکت اهمیت می دهید، و رنگ های روشن و نور زیاد را دوست دارید، این استخر با سلیقه شما می خواند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخررسمیت غیرمنتظره این استخر چشم را نوازش می دهد. ردیف لوسترها شیک در طول استخر، زیبایی بیشتری به آن داده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخردر این استخر هم می توانید شنا کنید و هم بسکتبال بازی کنید.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرشومینه در انتهای استخری شبه آتریوم مانند این استخر، یکی از جلوه های اصلی آن محسوب می شود.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین استخر پرنور هم با معماری صنعتی پیشرفته ای به شکل چهارچوب محاصره شده است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخرالوارها و دیرک های سقفی این استخر ساده، به آن جلوه خاصی بخشیده اند. انعکاس آنها بر روی سطح آب استخر هم زیبایی مضاعف می آفریند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراین استخر کلمه "غار" را دوباره تعریف می کند. گیاهان استوایی و دیوارهای سنگی و نورپردازی زیبا، این استخر را از بقیه جاهای خانه متمایز می کند.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخراستخر سرپوشیده اولیمپیا سوئیم هال در مونیخ آلمان، که برای المپیک 1972 ساخته شد احتمالاً شگفت انگیزترین استخر سرپوشیده روی زمین است که حالا به روی عموم مردم باز است.

استخرهای زیبای سرپوشیده استخر,استخرهای سرپوشیده,دکوراسیون استخر
 

دکوراسیون داخلی استخر

دکوراسیون استخر خانگی

مدل دکوراسیون استخرهای مجلل و لوکس سرپوشیده

دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

عکس و مدل استخرهای لوکس و مدرن سرپوشیده

استخرهای زیبای سرپوشیده

طراحی استخرهای سرپوشیده در داخل خانه و منزل

استخر سرپوشیده

مدل استخرهای لوکس سرپوشیده در فضای داخلی منازل سلطنتی و مجلل

بازی دکوراسیون استخر

مدل استخرهای لوکس و مدرن خانگی

عکس دکوراسیون استخر

طراحی و اجرا استخرهای کوچک در فضای داخلی منازل

دکوراسیون استخر خانگی

عکس و مدل استخرهای خانگی و آپارتمانی

دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخرهای سرپوشیده مدرن و زیبا

دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

طراحی و ساخت استخر در مجتمع ها و برج های مسکونی

استخرهای زیبای سرپوشیده

طراحی و ساخت استخر در مجتمع ها و برج های مسکونی

استخر سرپوشیده

مدل های جدید استخر سرپوشیده شیک و مدرن خانگی

بازی دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخرهای سرپوشیده لوکس و مدرن

عکس دکوراسیون استخر

طراحی و ساخت استخرهای سرپوشیده لوکس و مدرن

دکوراسیون داخلی استخر

عکس و مدل استخر خانگی شیک و کوچک

دکوراسیون استخر خانگی