دکوراسیون, گالری عکس دکوراسیون, لوازم تزئینی, گالری عکس لوازم تزئینی, دکوراسیون داخلی, گالری عکس دکوراسیون داخلی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='دکوراسیون منزل' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/decor1/'>دکوراسیون منزل</a></strong>, گالری عکس دکوراسیون منزل, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='دکوراسیون اتاق' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/decor1/'>دکوراسیون اتاق</a></strong>, گالری عکس دکوراسیون اتاق, دکوراسیون خانه, گالری عکس دکوراسیون خانه, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='دکوراسیون اتاق خواب، طراحی اتاق خواب، انواع دکوراسیون خواب، چیدمان اتاق خواب ' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/decor1/120910022342.html'>دکوراسیون اتاق خواب</a></strong>

صاحبان این خانه ای که مشاهده می فرمایید وسایلی از قبیل پارکت برای کف زمین، و وسایل زیبای دیگری برای دکوراسیون خانه شان تهیه کرده اند. آنها حتی اتاقهای مختلف منزلشان با سایزهای متفاوت را تغییر دکور داده اند.

فضایی برای دور هم جمع شدن خانواده


فضایهدف اصلی بازسازی و تغییر دکوراسیون، بازکردن فضای آشپزخانه و اتاقی است که خانواده دور هم جمع می شوند. به منظور ایجاد فضای بزرگ برای ظرفیت 5 نفر از اعضای خانواده می توانید در اتاق نشیمن از نیمکت های پشت دار و دارای تکیه گاه و چند صندلی استفاده کنید که به دنج کردن فضای موجود می افزاید.

چیدن کمد یا جالباسی نزدیک در ورودی


رنگهای

 


درست بعد از آشپزخانه نوبت به فضای جلوی در منزل می رسد که تقریبا همه اعضای خانواده وسایل و لباسهای خودشان را آنجا آویزان می کنند.

ترکیبی از رنگهای  مختلف در اتاق نشیمن

فضایی


همانطور که مشاهده می فرمایید صاحب این خانه علاقه زیادی به استفاده از رنگهای روشن داشته است. پارچه های رنگی و شاد، و پرده های گل دار روشن، و دیوارهای زرد رنگ، دکوراسیون  روشن آنجا را تکمیل می کند. همچنین استفاده از رنگ سفید، تن روشن و شادی را به اتاق نشیمن می دهد.

ایجاد فضایی برای فرزندان برای انجام تکالیفشان در کنار خانواده


فضاییبهترین مکان برای انجام تکالیف فرزندان، اتاق نشیمن است اما به شرطی که یک فضایی را برای میز تحریر فرزندان درنظر بگیرید و میز را در یک فضای تو رفته قرار دهید.

استفاده از رنگهای سرد


 

رنگی

استفاده از رنگهای سرد در اتاق نشیمن فضای آنجا را زیبا می کند. استفاده از یک رومیزی توری سفید زیبایی خاصی به اتاق می بخشد.

چیدمان کلکسیون ها

مدرن

 

مثلا شما می توانید با انتخاب رنگ مورد علاقه تان برای ظروف و وسایل تان، که داخل قفسه چیده اید، زیبایی قفسه کهنه و قدیمی تان را دوچندان کنید.


ایجاد فضایی دنج و آرام

وسایل

 

 


رنگهایی که توناژ خنثی دارند یک فضای دنج و راحتی را خلق می کنند . مثلا همانطور که مشاهده می فرمایید در عکس زیر از رنگ سفید و آبی ملایم استفاده شده است.

تزئین فضای نشیمن لب پنجره


خانه

 


قسمت نشیمن گاه لب پنجره با دو قفسه کتاب که در قسمت زیری آن قرار گرفته و با پنجره های قوس دار تزئین شده است.

گردآوری خانه داری آکاایران