آکاایران: ۶ صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند(۳)

راهنمای خرید: همان طور که بارها گفتیم اینکه خانه ای دلپذیر داشته باشیم و از فضای آن لذت ببریم می تواند کمک زیادی به آرامش و شادی بیشتر خودمان و اعضای خانواده مان داشته باشد . پس صرفه نظر کردن از خرید امکان پذیر نیست. در این مطلب آکا ایران راه حلی برای شما دارد و می خواهیم ۶ شو روم یا فروشگاه  که وسایل خاص و منحصر به فرد که شاید به سختی بتوان نظیرشان را در بازار یافت کرد را به شما معرفی می کنیم.  شما می توانید این  محصولات را در اینستاگرام آنها ببینید و سپس سری به آنجا بزنید.

۷ صفحه اینستاگرام که لوازم هیجان انگیز می فروشند!(۱)

۶ صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند!(۲)

۱. شوروم لوازم دکوراسیون داخلی منزل : گالری رواق

آکاایران: 6 صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند(3)

اینستاگرام

گالری رواق بهترین جابرای خانوم های خوش سلیقه ای است که به دنبال وسایل خاص می گردند. این گالری تمامی وسایل دکوراسیون یک خانه کامل مدرن از مبلمان، تخت خواب، وسایل نورپردازی از لوستر و آباژور های خاص، مبلمان فضای بیرونی و محوطه و حتی ظروف پذیرایی بسیار زیبایی نیز می فروشد.

آدرس صفحه اینستاگرام گالری رواق: ravaghhome
 

۲. شوروم لوازم دکوراسیون منزل: گالری آسمانه

6 صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند(3) راهنمای خرید

اگر تازه ازدواج کردید یا خونه کوچیک و نقلی دارید و می خواهید با وسایل جمع و جور اما خاص و با کیفیت اون بچینید پیشنهاد می کنیم حتما سری به گالری آسمانه بزنید. با وسایل این گالری می تونید یک خونه شیک و مدرن داشته باشید و با تلفیق اکسسوری ها و ظروف گالری آسمانه می تونید خونتونو به سبک تلفیقی بچینید.

 لوازم منزل

آدرس صفحه اینستاگرام آسمانه: asemanehgallery
 

۳. شوروم لوازم دکوراسیون منزل: نیروانا

 شو روم های اینستاگرام

 دکوراسیون شیک

 انواع مبلمان راحتی و تخت خواب شو، سرویس خواب، میز پذیرایی، وسایل نورپردازی و تمامی اکسسوری ها و وسایل منزل و همچنین مبلمان اداری از ترکیه، هلند و ایتالیا را می توانید از نیروانا تهیه کنید. نیروانا در سبک ها و رنگ های مختلف انواع وسایل با کیفیت چیدمان منزل را به شما ارائه می دهد.

اینستاگرام

آدرس صفحه اینستاگرام نیروانا: nirvana.iran
 

۴. شوروم لوازم دکوراسیون منزل: بالدن

اگر بالکن یا حیاطی دارید که برای آن دنبال مبلمان مناسب می گردید مبلمان و اکسسوری های زیبایی برای فضای بیرونی خانه تان می توانید در بالدن پیدا کنید.

6 صفحه اینستاگرام که لوازم شیک دکوراسیون منزل می فروشند(3) راهنمای خرید

آدرس صفحه اینستاگرام بالدن: _balden_
 

۵. شوروم لوازم دکوراسیون منزل: home.‎29

 لوازم منزل

 شو روم های اینستاگرام

در شوروم home.29 وسایل دکوری منزل مثل چهارپایه های چوبی و کوسن های طرح دار و اکسسوری های زیبای چوبی با طراحی تینا جابری و آوا وتن پور را می توانید پیدا کنید.

 دکوراسیون شیک

آدرس صفحه اینستاگرام هوم ۲۹: home.‎29
 

۶. شوروم لوازم دکوراسیون منزل: خانه آرمانی

اینستاگرام
اگر سلیقهتان معمولی نیست و به دنبال وسایلی متفاوت و دکوری غیر معمول و منحصر به فرد هستید می توانید سری به فروشگاه آرمانی بزنید. در آنجا حتما مبلمان هایی برای دکوراسیون منزل و فضاهای بیرونی با طراحی و رنگ هایی پیدا خواهید کرد که در هر جایی نمی بینید.
 

آدرس صفحه اینستاگرام آرمانی: armani.interiors

شما می توانید سوالات خود را درباره خرید لوازم منزل و یا طراحی دکوراسیون خانه تان در قسمت مشاوره دکوراسیون آکا ایران با اهالی فن و کارشناسان در میان بگذارید.

تبلیغات
معماری را حرفه ای بیاموزید!
الان چی می چسبه !
<>
.

منبع : chidaneh.com