آکاایران: نظم دهنده های لوازم باغبانی، ۳ راهکار نجات دهنده از بی نظمی!

اگر علاقه مند به باغبانی هستید و از رسیدگی به باغ و باغچه خود در فصول مختلف سال لذت می برید حتما لوازم باغبانی بسیاری هم برای این کار دارید که هرسال بر تعداد آن ها افزوده می شود. گاهی نظم بخشی به این لوازم با اندازه ها و کاربرد های مختلف دشوار می شود. در این مطلب با ما همراه باشید، قصد داریم راهکار های ساده ای برای ساماندهی لوازم باغبانی معرفی کنیم.

۱- نظم بخشی لوازم باغبانی با سیستم های قابل تعویض

انواع مختلفی از سیستم های دیواری وجود دارد که بهترین آن ها دیوار شیار دار (slat wall) است با قلاب هایی که برای آویزان کردن وسایل از آن ها استفاده می شود. قلاب و لوازم جانبی آن بسیار ارزان قیمت و با دوام هستند و تعویض کردن آن ها بسیار راحت است. یکی از نکاتی که بهتر است در استفاده از قلاب ها رعایت کنید تهیه یک سیستم قفل است که مانند تصویر بالا مانع بیرون آمدن قلاب هنگام برداشتن ابزار شود.

 لوازم باغبانی
 قفسه نظم دهنده
مبلمان و اکسسور...

نمونه مشابه این نوع دیوارها را می توانید از گروه مبلمان و اکسسوری جاکوب تهیه کنید.

 تجهیزات نظم دهنده


۲- برای ابزارهای باغبانی خود یک کمد سفارش دهید!

اگر دوست ندارید لوازم باغبانی تان را به دیوار آویزان کنید شاید پنهان کردن آن ها در یک کمد انتخاب بهتری برای شما باشد. یک کمد مطابق شکل علاوه بر نظم دهی به لوازم شما، زیبایی گاراژ شما را هم بیش تر می کند. می توانید از یک نجار بخواهید تا این کمد را برایتان بسازد.

 اکسسوری های نظم دهنده

۳- قفسه ابزار باغبانی متحرک

می توانید برای خودتان یک قفسه ابزار متحرک بسازید و یا از یک نجار بخواهید قفسه هایی مطابق با نیازتان بسازد و در صورت امکان چرخ هایی را برای آن تعبیه کند. با این قفسه لوازم باغبانی متحرک به راحتی می توانید به سرتاسر باغ یا محوطه خود سر بزنید و ابزارها همیشه دم دستتان هستند همچنین بعد از اتمام کارتان می توانید دوباره قفسه را به داخل گاراژ برگردانید.

 اکسسوری نظم دهی انبار

کدام سیستم نظم دهنده لوازم باغبانی را انتخاب کنیم؟

تعیین اینکه کدام سیستم برای شما کارایی بیش تری دارد به ابعاد باغ و باغچه، محدودیت فضایی در گاراژ یا انبار و سلیقه شما وابسته است؛ به طور مثال اگر شما باغچه کوچکی دارید قطعا تعداد لوازم باغبانی کم تری دارید پس سیستم های قابل تعویض گزینه مناسب شما هستند. اگر محوطه ای با متراژ بالا دارید یک قفسه ابزار متحرک خیلی به شما کمک می کند. با در نظر گرفتن میزان فعالیت و محدودیت هایی که دارید بهترین انتخاب را بکنید.

اگر با خواندن این مطلب به باغبانی یا انجام کارهای حیاطتان در فصل های مختلف علاقه مند شدید بهتر است لوازم زیر را تهیه کنید و سپس به یکی از شیوه های بالا لوازم باغبانی خود را ساماندهی کنید.

 ابزار باغبانی

قیچی شمشاد زن مدل RH-3110 رونیکس

۵۱,۰۰۰تومان
آویز نظم دهنده دیواری

قیچی باغبانی مدل NTS2311 نووا

۲۳,۰۰۰تومان

چمن زن تیغه ای و ماشین هوادهی مدل NVK 1401 آینهل

۴۳۵,۰۰۰تومان

علف زن شارژی مدل RG-CT 18LI آینهل

۴۲۱,۰۰۰تومان
 باغبانی

شمشادزن بنزینی HS82R اشتیل

۲,۳۰۹,۰۰۰تومان
 طراحی محوطه

علف زن بنزینی مدلCG24EAS هیتاچی

۱,۳۴۷,۰۰۰تومان

نویسنده: فاطمه مرادی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
مبلمانی متفاوت داشته باشید
دانستن حق شماست
<>
.

منبع : chidaneh.com