آکاایران: طراحی داخلی خانه ویلایی مدرن برای همنشینی با طبیعت

فضاهای مسکونی : همه ما دوست داریم خانه مان جایی باشد برای آرامش، جایی که کنار عزیزانمان لحظات لذت بخشی را سپری کنیم و وقتی به آن نگاه می کنیم برایمان یادآور خاطراتی باشد که شادی را به همراه دارد. اما چنین خانه ای چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟! و ظاهر چنین خانه ای چگونه است؟۱ با آکا ایران همراه شوید و نمونه ای از این خانه ها را ببینید.

آکاایران: طراحی داخلی خانه ویلایی مدرن برای همنشینی با طبیعت

  • نام پروژه : دابلیو + خانه / ۱۰۰
  • مهندسان معمار: ۱۰۰ A
  • موقعیت: یان پی یونگ- گان، گیونگی دو، کره جنوبی
  • مساحت: ۱۶۵ متر مربع
  • سال ساخت: ۲۰۱۴
  • عکاس: چوی، بی کی در ۱۰۰ A​

 طراحی دکوراسیون داخلی

خانه سعادت آباد ، طراحی داخلی برای آرامش یک خانواده ایرانی

خانه ای در کیش با زیبایی های معماری ایرانی

 طراحی خانه مسکونی

از زبان معمار این خانه: " این خانه در یانگ پی یونگ مونهوری، در مقابل رودخانه شمالی در دامنه کوه واقع شده است.وقتی من به منظره نگاه کردم چیزی نمی توانستم بگویم. منظره بدیع و فوق العاده ای بود. من خودم را جزیی از فضا حس می کردم و این مکان و سبک معماری آن هارمونی و هماهنگی زیادی با فضای موجود داشت."

مطلب پیشنهادی : طبیعت و زیبایی ایرانی در خانه حقیقی

 سبک مینیمال

" این مکان به وسیله نور و خاطره طراحی شده بود. من گمان می کردم که این خانه مانند یک تنگ بزرگ خالی باشد تا خاطرات افراد را در خود جای دهد. پس من سعی کردم یک خانه ساده و بی آلایش بسازم (یک طرح کاملا مینیمال) و به همین دلیل می خواستم طبیعت را به خانه بیاورم. "

مطلب پیشنهادی : سبک های دکوراسیون داخلی: رمانتیک، مینی مالیسم و کانتری

 سبک مدرن

" با گذشت زمان خانه دستخوش تغییراتی خواهد شد ولی همچنان آنتیک و دلپذیر باقی خواهد ماند. به علاوه با گذر زمان این خانه تصویر جدیدی را در مقابل چشمان بیننده قرار خواهد داد. افراد می توانند این خانه را از خاطراتشان آکنده سازند. " نشیمن در این خانه پیرو سبک کلی آن به صورت مینیمال طراحی شده و از تزئینات کمی در آن استفاده شده است.

مطلب پیشنهادی : معجزه طراحی داخلی در یک خانه فسقلی !

خانه ویلایی

طراح داخلی خانه با ترکیب رنگ کرم و روکش های طرح چوب در مبلمان گرما و صمیمیت به فضا بخشیده و سعی کرده است که به وسیله طرح چوب ارتباط خانه را طبیعت فضای بیرون حفظ کند.

مطلب پیشنهادی : خانه ای برای آخر هفته

طراحی فضای نشمین بیرون خانه با فرو رفتگی مناسب حال و هوایی صمیمی و دنج دارد. در این فضا در عین عال که می توان ارتباط خوبی با طبیعت داشت به وسیله پنجره های بزرگ و سرتاسری ارتباط با فضای داخلی خانه نیز حفظ می شود. این پنجره ها طبیعت را نیز به فضای داخلی خانه می آورند.

مطلب پیشنهادی : معماری ویلای کوهسار با منحنی های بی نظیر

شما می توانید سوالات خود را در این خصوص در بخش بحث و گفتگوی آکا ایران با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 مدرن

اگر مشغول ساخت خانه، بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن آکا ایران مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. به نمونه کارهای آن ها خوب دقت کنید: این پروژه ها چه قدر شبیه خانه ایست که شما می خواهید؟ با خود صادق باشید، یک عمارت بزرگ ممکن است بسیار دلپذیر باشد، اما هیچ نکته مشترکی با خانه کوچک شما نداشته باشد. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن آکا ایران بیابید.

مطالب بیشتر: خانه افشاریان ، شاه نشین کرمانشاه

خانه جنیفر لوپز ، طراحی داخلی پر از لطافت

ایل خانه همنشینی مدرن خانواده ایرانی

گشتی در خانه نیم وجبی یک دختر ایرانی

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
الان چی می چسبه !
<>
.

منبع : chidaneh.com