آکاایران: کفپوش چوبی منزل، ۴ مدل از طبیعی تا مصنوعی برای چوب پسندها

خوشبختانه این روزها کسانی که عاشق چوب هستند، دیگر نیازی نیست نگران این موضوع باشند که اگر آن را به عنوان کف پوش منزل خود انتخاب کنند باید دردسرهایش را نیز به جان بخرند؛ مبادا آب بر روی آن نریزد، ظرف یا چیز تیزی به آن اصابت نکند. با هزینه زیاد آنچه باید کرد؟ بعد از مدتی هم که از ریخت می افتد و دغدغه هایی این چنینی... امروزه هم محصولات چوبی با کیفیت بهتری تولید می شوند و هم محصولاتی با ظاهری دقیقاً مشابه چوب پا به عرصه گذاشته اند که در این مقاله قصد داریم به معرفی آنها بپردازیم.

آکاایران: کفپوش چوبی منزل، 4 مدل از طبیعی تا مصنوعی برای چوب پسندها

 پارکت
دکوراسیون تک دکور

پارکت

پارکت در اصل به کف پوش هایی اطلاق می شود که از چوب طبیعی ساخته شده باشند. همان قطعات پازلی کوچک که در گذشته ای نه چندان دور طرفداران بسیاری داشتند؛ گرچه امروزه در اندازه های متنوعی تولید می شوند. نحوه نصب به صورت چسباندن قطعات پارکت روی لایه زیرین است. این نوع کف پوش بعد از نصب نیاز به سابیدن و لاک خوردن دارد. ضمن اینکه هرساله نیز باید این فرآیند تکرار شود.

 لمینت
 پارکت
دکوراسیون تک دکور

اهالی فن پیشنهادی آکا ایران: دکوراسیون تک دکور

فروشگاه دکوراسی...

لمینت

لمینت یا لمینیت از جنس چوب فرآوری شده است. (HDF) یا الیاف چوب فشرده بوده و چون طبیعی نیست، بسیاری از مشکلات چوب طبیعی مثل حساسیت به آب و رطوبت، برخورد اشیای تیز، نیاز به لاک خوردن و صدمه زدن به کف اصلی در آن حل شده است. نحوه نصب آن به صورت کلیکی؛ یعنی قفل شدن شیارهایی با نام نری و مادگی در یکدیگر است.

 مواد و مصالح

لمینت ای جی تی

قیمت نامشخص
کفپوش چوبی منزل، 4 مدل از طبیعی تا مصنوعی برای چوب پسندها طراحی کف

لمینت ای جی تی

قیمت نامشخص
 کفپوش چوبی

لمینت ای جی تی

قیمت نامشخص

از مزایای لمینت نسبت به دیگر کف پوش ها می توان به عایق بودن، مقرون به صرفه بودن، سرعت در اجرا و مقاومت بالا اشاره کرد. در بازار این نوع کف پوش به پارکت لمینت نیز مشهور است.

اهالی فن پیشنهادی آکا ایران: فروشگاه دکوراسیون داخلی دکورچی

 کفپوش پی وی سی
 کفپوش منزل
ترمووود فین وود

ترمووود

بیشتر ما تصور می کنیم ترمووود فقط چوب نمای ساختمان است، اما خوب است بدانید این نوع چوب در هر قسمت معماری و دکوراسیون داخلی منزل یا فضای زندگی شما می تواند به کار رود.

 کفپوش pvc

کفپوش ترمووود uts

قیمت نامشخص
 کفپوش

کفپوش ترمووود shp1

قیمت نامشخص
 پارکت

ترمووود کد ASH2 فین وود

قیمت نامشخص

ترمووود درواقع همان چوب است که در دماهای بالا گرما داده شده و سپس سرد می شود. پس از این فرآیند، چوب در مقابل سرما، گرما، بارندگی، رطوبت، حشرات و هرگونه تغییر شکل در محیط های بیرونی و داخلی، مقاوم می شود. به دلیل چنین خاصیتی از این نوع چوب اغلب به عنوان کف پوش فضاهای بیرونی استفاده می شود.

اهالی فن پیشنهادی آکا ایران: ترمووود فین وود

 لمینت
ترمووود
کفپوش PVC پلیژن

کف پوش  PVC

احتمالاً واژه پی وی سی زیاد به گوشتان خورده و آن را بیشتر در کنار واژه هایی مانند درب، پنجره و لوله می شناسید، اما باید بدانید این ماده بسیار ارزشمند می تواند به عنوان کف پوش فضاهایی که با آنها سر و کار دارید نیز استفاده شود. کف پوش PVC مخفف Polyvinyl Chloride است که درواقع ماده تشکیل دهنده آن بوده و با نام کف پوش وینیل نیز شناخته می شود. این کف پوش ارزان است و هم به صورت تایل و هم به شکل ورقه برای مصارف مسکونی و تجاری موجود است.

کفپوش PVC پلیژن کد ۱۰۲۴

قیمت نامشخص

کفپوش PVC پلیژن کد ۱۰۲۱

قیمت نامشخص
 مواد و مصالح

کفپوش PVC پلیژن کد ۱۰۲۳

قیمت نامشخص

فنّاوری های نوین در سال های اخیر عملکرد وینیل را بهبود بخشیده است؛ به خصوص در زمینه مقاومت در برابر پارگی و خط و خش. کف پوش پی وی سی به دلیل مقاومت بالا، نگهداری آسان و ضد رطوبت بودن نسبت به بسیاری از مصالح دیگر برای استفاده در آشپزخانه ها و حمام های مسکونی، مراکز بهداشتی درمانی و مکان های تجاری و فروشگاهی بسیار پرطرفدار است.

اهالی فن پیشنهادی آکا ایران: کفپوش PVC پلیژن

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com