آکاایران: بازسازی آشپزخانه، همینقدر مقرون به صرفه و ساده!

بازسازی فضاهای داخلی: بسیاری از افراد دغدغه بازسازی آشپزخانه آن هم با هزینه هایی مقرون به صرفه را دارند. اگر به این آشپزخانه ای که در اسپانیا واقع شده است نگاه کنید ممکن است فکر کنید که از مصالح و وسایلی بسیار گران قیمت استفاده کرده و در نهایت به دنبال آن موفق به بازسازی آشپزخانه خود شده است، اما چنین نیست! هزینه هایی که بازسازی آشپزخانه این تصویر به همراه داشته است بسیار مقرون به صرفه بوده!

آکاایران: بازسازی آشپزخانه، همینقدر مقرون به صرفه و ساده!

این خانه توسط طراحان دکوراسیون بسیار خبره و ماهر طراحی شده است؛ به همین دلیل روند بازسازی آن بسیار منظم و به درستی پیش رفته است. می توان گفت بیشتر مصالح و موادی که در بازسازی آشپزخانه این تصویر به کار رفته اند مقرون به صرفه بوده و هزینه کافی و مناسبی را به همراه داشته اند. کافی است به متخصصین این حوزه اطمینان کنید و از آنها مشورت بگیرید. قطعا برای بهبود روند بازسازی منزل و به خصوص بازسازی آشپزخانه متخصصین این حوزه قابل اعتمادتر خواهند بود.

شرکت های پیشنهادی آکا ایران: اشراقی دیزاین و گروه صنعتی مازارلند

ممکن است قسمت هایی در دکوراسیون آشپزخانه شما وجود داشته باشد دلتان بخواهد با مصالح مناسب آن را پوشش دهید. لازم نیست نگران باشید. با کمک متخصصین وب سایت آکا ایران از پس تمام این کارها بر خواهید آمد.

مطلب مرتبط: بازسازی آشپزخانه، آستین ها را بالا بزنید!

در بازسازی آشپزخانه مقرون به صرفه خود با مصالح طبیعی کار کنید

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید برای کابینت آشپزخانه از چوب طبیعی و مصالح طبیعی استفاده شده است. استفاده از مصالح طبیعی در بازسازی آشپزخانه ایده بسیار خوبی خواهد بود. شما می توانید با صرف هزینه ای نه چندان بالا بازسازی آشپزخانه خود را به گونه ای پیش ببرید که حتی خیلی بهتر از آشپزخانه هایی شود که با قیمت هایی بسیار گزاف از مصالح غیر طبیعی استفاده کرده اند.

مطلب مرتبط: صفر تا صد بازسازی یک آشپزخانه با تجهیزات مدرن

شرکت های پیشنهادی آکا ایران: دکوراسیون نیایش، رایکابین، گروه معماری مکعب و شرکت معماری ویرا دیزاین

در بازسازی آشپزخانه خود به جزئیات توجه کنید

یکی دیگر از ویژگی های مثبتی که این طراح در بازسازی آشپزخانه به کار برده است استفاده از نوعی ظرافت در طراحی دکوراسیون آشپزخانه است؛ برای مثال برای بازسازی آشپزخانه در این تصویر از مواد محکم و با استقامتی مثل تخته سه لا و OSB و هم چنین برای درب کشوها و دستگیره های آنها هم از نمونه هایی فلزی بسیار ظریف و ساده استفاده شده است. برای شیر آب و هود آشپزخانه هم با به کارگیری دقت بسیار بالا به سراغ بهترین گزینه ها رفته است. تمام این مسائل در کنار هم کمک می کنند که در بازسازی آشپزخانه خود به نتیجه مطلوب، باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه ای برسید.

مطلب مرتبط: بازسازی آشپزخانه قدیمی، داستان خانه پدربزرگ مریم!

بازسازی آشپزخانه، همینقدر مقرون به صرفه و ساده! بازسازی فضاهای داخلی

در بازسازی آشپزخانه خود ارتفاع را فراموش نکنید

یکی دگر از ویژگی های مهمی که در بازسازی آشپزخانه این تصویر به کار رفته است استفاده از همان تخته سه لا و OSB  برای یک قفسه برای ارتفاع بالاتر دیوار است. با این کار با صرف هزینه ای مقرون به صرفه و مناسب می توانید در عین حفظ ظرافت و زیبایی از تمامی فضاهای موجود در دکوراسیون آشپزخانه خود نیز استفاده نمایید.

 طراحی دکوراسیون آشپزخانه

کابینت

قیمت نامشخص
 طراحی دکوراسیون

سیستم کابینت آشپزخانه

قیمت نامشخص
 دکوراسیون آشپزخانه

کابینت ممبران

قیمت نامشخص

در بازسازی مقرون به صرفه خود به دنبال وسایل غیر ضروری نروید

طراح دکوراسیون این خانه برای بازسازی آشپزخانه آن، تصمیم گرفته است که برای حفظ سادگی و جلوگیری از صرف هزینه های بالا به سراغ دیوارپوش و کاشی هایی با طرح ساده و به رنگ سفید برود. لبه های این کاشی ها دارای شکل و بعدی هستند که باعث ایجاد ترکیب مناسب و زیبایی با تخته سه لا و SLB  به کار رفته در دکوراسیون آشپزخانه شده است.

 بازسازی آشپزخانه قدیمی

آجر دکوراتیو کد BH10

قیمت نامشخص
 بازسازی آشپزخانه

کاشی دست ساز

قیمت نامشخص
 بازسازی

کاشی گل گندم کاشی آسیا

قیمت نامشخص

آشپزخانه

کابینت چوبی

قیمت نامشخص

تخته osb

۳۰,۰۰۰تومان

ورق های osb

قیمت نامشخص

اگر شما هم به فکر بازسازی آشپزخانه خود هستید و در عین حال نمی خواهید به سراغ هزینه های خیلی بالا بروید نگران نباشید! به همین سادگی و با کمک طراحان خبره و متخصصین این حوزه در وب سایت آکا ایران می توانید به خواسته خود برسید:

  • کابینت
  • کف پوش و دیوارپوش
  • درب و پنجره
  • ظروف و لوازم آشپزخانه
  • تجهیزات آشپزخانه
  • شلف و طبقه بندی

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
تجربه یک خواب رویایی!
<>
.

منبع : chidaneh.com