آکاایران: آکواریوم، کجا بذارم خدا رو خوش بیاد؟!

ترفندهای دکوراسیون: با کمک موجوداتی دلپذیر و مخلوقات آرامش بخش خدا، آکواریوم زیبایی برای خانه خود در نظر بگیرید تا بتوانید آرامش و زیبایی را بیش از پیش مهمان دکوراسیون منزل خود کنید. در این مطلب می خواهیم در رابطه با دکوراسیون آکواریوم آب شیرین صحبت کنیم، چیزی که با ماهی های دلپذیر و حیرت انگیز خود، توجه همه را به سوی خود جلب می کند.

آکواریوم
طرح و ساخت مان ساز

لذت نگهداری از آکواریوم در دکوراسیون منزل

خرید آکواریوم هایی با این ابعاد و شمایل و نگهداری از آنها طبیعتا به توجه و دقت بسیار بالایی نیاز دارد، اما به شما قول می دهیم که داشتن آکواریوم در دکوراسیون منزل برایتان بسیار لذت بخش بوده و هیچگاه از آن خسته نمی شوید.

آکواریوم، کجا بذارم خدا رو خوش بیاد؟! ترفندهای دکوراسیون
دکوراسیون سبزآبسان

لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشید که لزوما نباید به سراغ اکواریوم های بسیار بزرگ و جاگیر بروید. قول می دهیم که از این لذت و شیرینی پشیمان نخواهید شد. پیشنهادی که در این مطلب برایتان داریم این است که دکور آکواریوم و محل قرارگیری آن را با دکوراسیون منزل خود هماهنگ و متناسب نمایید.

 دکوراسیون آکواریوم

آکواریوم ۳۶۰ درجه در خانه

امروزه شکل های پرطرفدارتری برای آکواریوم ها ایجاد شده اند: آکواریوم های ۳۶۰ درجه! این نوع آکواریوم ها جایگزین بسیار مناسب و زیباتری برای آن دسته از آکواریوم هایی هستند که شما تنها از یک یا دو طرف می توانستید ملاحظه شان نمایید.

 دکور آکواریوم آب شیرین
آکواریوم، کجا بذارم خدا رو خوش بیاد؟! ترفندهای دکوراسیون
دکوراسیون سبزآبسان

بد نیست به این نکته نیز اشاره کنیم که آکواریوم های ۳۶۰ درجه ای که نور آبی دارند و این نور در کنار امواج آب جلوه بیشتری می کند نیز به بهترین شکل ممکن به زیبایی فضای و دکوراسیون منزل شما خواهد افزود.

 خرید آکواریوم

آکواریوم را در گوشه ای از دکوراسیون خانه تنها نگذارید!

شما می توانید آکواریومی استوانه ای تهیه کنید و آن را دقیقا در قسمتی از دکوراسیون منزل خود قرار دهید که احساس جدایی و گوشه نشینی نداشته باشد! با این کار، ماهی های دلپذیر و دلنشین خود را پیش چشمانتان نگاه خواهید داشت.

 آکواریوم در دکوراسیون داخلی
 آکواریوم خانگی
آب سکون

آکواریوم

تابلویی به شکل آکواریوم

روش دیگری که برای نگهداری از اکواریوم در دکوراسیون منزل برایتان پیشنهاد می کنیم، استفاده از آکواریوم به شکل یک تابلو و اثر هنری بر روی دیوار است؛ دقیقا شبیه چیزی که در تصویر می بینید. این روش هم برای خانه هایی که فضای کمتری دارند مناسب تر است و هم جلوه خوبی برای آکواریوم شما ایجاد می کند. چیزی که در این تصویر مشاهده می کنید نشان دهنده این است که شما می توانید برای هماهنگی و ست شدن آکواریوم خود با سایر لوازم منزل و دکوراسیون خانه خود، قاب آن را با وسایل خود هماهنگ کنید؛ برای مثال در این تصویر از همان چوبی برای قاب این آکواریوم استفاده شده که برای سایر لوازم نیز به کار رفته است.

آکواریوم در دکوراسیون مناطق گرمسیری

نکته ای که باید به آن اشاره کنیم این است که همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید، شما حتی می توانید در دکوراسیون خانه هایی در مناطق گرمسیری و بیایانی نیز از آکواریوم استفاده کنید. این کار به شما کمک می نماید تا روح تازه ای از این فضای آبی و دلنشین کسب کنید.

آکواریوم، کجا بذارم خدا رو خوش بیاد؟! ترفندهای دکوراسیون

 دکوراسیون آکواریوم

آکواریوم، تمرکزی در دکوراسیون منزل

پیشنهاد دیگری که برایتان داریم استفاده از آکواریوم در گوشه ای از کتابخانه و یا بوفه و دکورتان است. این کار به شما کمک می کند تا ذهنتان را آرام کرده و تمرکز بیشتری کسب کنید.

 دکور آکواریوم آب شیرین

 دکور آکواریوم

آکواریوم در دکوراسیون حمام و استخر

حتی می توانید آکواریومتان را به استخر خود برده و آرامش فضای استخرتان را بیش از پیش کرده و از شنا کردن در آن فضا لذت ببرید. شما حتی می توانید محدوده این فضا را کمتر کرده و آکواریومتان را در حمام خود قرار دهید.

 خرید آکواریوم

آکواریوم و فضای سبز

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، این آکواریوم در دکوراسیون خانه ای قرار گرفته است که اطراف آن را سرسبزی فرا گرفته است. در چنین فضایی شما می توانید اطراف آکواریومتان را نیز پر از گل و گلدان نمایید تا زیبایی محیط و دکوراسیون خود را بیش از پیش نمایید.

 آکواریوم در دکوراسیون داخلی

 آکواریوم خانگی

آکواریوم در دکوراسیون آشپزخانه

از تمامی بخش های دکوراسیون منزل با شما صحبت کردیم؛ مبادا آشپزخانه از قلم بیفتد!

آکواریوم

در تصویری که مشاهده می کنید، صاحب خانه ایده جالبی به کار برده و آکواریوم نسبتا بزرگی را مکمل دیوار مقابل خود قرار داده است.

آکواریوم در دکوراسیون اتاق

به سراغ اتاق کار و اتاق خواب خود بروید و آکواریوم دلپذیر و آرامش بخشی را مهمان خود کنید.

قطعا شما هم با خواندن این مطلب به وجد آمده اید و تصمیم به خرید و تهیه این آکواریوم های دلپذیر و آرام بخش گرفته اید. نگران نباشید اهالی فن آکا ایران به کمکتان خواهند آمد:

  • آکواریوم فلاور
  • آکواریوم نسیم یاس
  • آکواریوم آوای بهشت
  • آکواریوم و پرنده سرای آرش
  • آکواریوم آرام
  • آکواریوم مرجان

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com