آکاایران: ساعت دیواری فانتزی، تیک تاک های مدرن در دکوراسیون!

لوازم دکوری: زمان با زیبایی متفاوتی برای انسان نقش بازی می کند؛ گاهی دلنشین و خاطر انگیز و گاهی هم اندوهگین از گذر آن! بله، ساعت و زمان در بهبود زندگی انسان ها موثر است، پس ضرورت ها را در دکوراسیون جای دهیم تا با یک تیر دو نشان بزنیم! اما چه ساعتی و برای چه سبکی؟! بی ‎درنگ می توان گفت سبک مدرن در اولویت است؛ زیرا سبک مدرن در میانه قرن بیستم با تاکید بر سادگی رواج یافت کرد و با استفاده از رنگ های روشن، تجلی حجم به جای جرم، تعادل به جای تعصب بر تقارن، جایگاه ویژه ای در معماری به خود تخصیص داده است؛ از طرفی هم در حال حاضر استقبال بی نظیری از این سبک شده است، پس با ما همراه باشید تا خرید ساعت دیواری فانتزی را با هم تجربه کنید. 

ساعت

۱۲۰۰۰۰تومان

ساعت با چوب گردو

۷۰۰۰۰تومان

سادگی در ساعت دیواری فانتزی

به عنصر چوب که عنصری مدرن به حساب می آید، توجه کنید؛ زیرا ویژگی غالب سبک مدرن؛ یعنی همان سادگی و عدم استفاده از پیرایش و زیور را همراه خود دارد، پس اگر به دنبال ساعت دیواری فانتزی از جنس چوب هستید به خطوط تراشیده شده و یا اشکال هندسی آن نیز توجه کنید؛ زیرا که چوب در سبک کلاسیک هم جای خود را حفظ کرده است. مبادا اشتباه بگیرید!

در آکا ایران بیشتر بخوانید: ۱۰ ایده کاربرد ساعت دیواری در دکوراسیون منزل

ساعت بتنی مدل C20

۱۳۰۰۰۰تومان

ساعت دیواری فانتزی، تیک تاک های مدرن در دکوراسیون! لوازم دکوری

ساعت بتنی مدل C23

۱۴۰۰۰۰تومان

رنگ مدرن در ساعت دیواری فانتزی

ویژگی بعدی سبک مدرن را می توان انتخاب صحیح رنگ دانست، اما می دانیم در سبک مدرن از رنگ های روشن؛ مثل زرد، نارنجی و... به صورت اندک استفاده می شود؛ برای مثال به ترکیب یک رنگ خنثی؛ مانند طوسی با رنگ گرم و روشن؛ مثل زرد توجه کنید که به وضوح سبک مدرن خود را نشان می دهند؛ بنابراین با دانستن نکته ای کوچک انتخابی صحیح را تجربه کنید.

در آکا ایران بیشتر بخوانید: ساعت دکوری، تیک تاک این ۳۰ مدل شنیدنی است!

 ساعت دیواری مدرن

ساعت دیواری W015

۹۹۰۰۰تومان

 ساعت دیواری فانتزی

ساعت رومیزی D017

۷۵۰۰۰تومان

اشکال خاص در ساعت دیواری فانتزی

اگر پیرو سبک مدرن هستید و به فرم گرایی اهمیت می دهید، پس شما برای ساعت دیواری مدرن منزلتان از فرم و اشکالی استفاده کنید که سادگی مدرن را زیر پا نگذارد، اما چه فرم و اشکالی سادگی مدرن را همراه دارد؟ بیشتر افراد، خطوط صاف در حجم را معیار اصلی اشکال مدرن می دانند! ولی استفاده از خطوط در حجم های توخالی و فاقد تکرار از ویژگی های نادری است که کمتر کسی به آن توجه می کند؛ که نمونه زیر بیانگر این ویژگی مدرن و کمیاب است.  مطلب ساعت دیواری مدرن، آفریده های بتنی نیما می تواند در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی کند.

 ساعت دیواری ساده
 ساعت دیواری جدید
ساعت های ۸ | ۸Clocks

خرید ساعت دیواری فانتزی

ساعت دیواری فانتزی کد ۱۰۵۲

۱۹۰,۰۰۰تومان

ساعت دیواری فانتزی کد ۱۰۱۱

۲۵۰,۰۰۰تومان

ساعت دست ساز دیواری کودک کد ۱۰۵۷

۱۳۰,۰۰۰تومان

خلاقیت  در ساعت دیواری فانتزی

می توان حدس زد که ساعت از لوازمی است که در انتهای چیدمان منزل آن را به یاد می آورید. اگر این اتفاق رخ دهد نا خود آگاه مجبور می شوید متناسب با رنگ غالب دکوراسیون برای خرید ساعت دیواری فانتزی اقدام کنید، اما کجا و چطور همان رنگی را که می خواهید پیدا کنید؟ اینجاست که باید خلاقیت به خرج دهید و یا سفارشی خرید کنید. یادتان باشد بیشتر ایده های خلاقانه مناسب سبک مدرن و یا معاصر است. مطلب ساعت دیواری چوبی، دست سازه های سینا مخصوص خود شما! می تواند در این زمینه شما را بیشتر راهنمایی کند.

به ویترین کالای آکا ایران مراجعه کنید و با دیدن انواع ساعت دیواری، مدل و طراحی که با سلیقه و سبک دکوراسیون منزل تان همخوانی دارد، انتخاب کنید. نظر خود را در مورد این مطلب در قسمت پایین صفحه در قسمت افزودن دیدگاه با ما در اشتراک بگذارید.

تبلیغات
بهترین را به ساختمان بپوشانید
راحت تکیه کنید!
<>
.

منبع : chidaneh.com