آکاایران: کاور مبل، خوبه یا بد؟

از ما بپرسید: مبلمان به عنوان یکی از کاربردی ترین لوازم و وسایل موجود در هر خانه می تواند تاثیر بسیار زیادی در شکل ظاهری فضای داخلی منزل شما داشته باشد؛ بنابراین روکش و پارچه ای که برای رویه مبلمان در نظر می گیرید علاوه بر زیبایی باید از کیفیت بالای برخوردار باشد تا بعد از استفاده طولانی مدت شکل ظاهری خود را از دست ندهد و بتواند مانند روز اول در دکوراسیون منزل شما بدرخشد. پیراهن یا کاور مبل یکی از گزینه هایی است که با استفاده از آنها می توانید تا حد زیادی مبلمان تان را بهتر نگهداری کنید؛ به همین منظور در این مطلب از آکا ایران می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان آکا ایران در رابطه با بایدها و نبایدهای استفاده از کاور مبل در دکوراسیون منزل را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه  باشید. 

آکاایران: کاور مبل، خوبه یا بد؟

سوال: ما به تازگی مبل استیل با پارچه سفید خریدیم می خواستم برای جلوگیری از کثیف شدن مبل از کاور مبل استیل استفاده کنیم به نظر شما استفاده از کاور مبل خوبه یا بده، پیشنهاد شما چه نوع کاور مبلی هستش لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ: به طور کلی استفاده از کاور مبل در دکوراسیون منزل به خصوص برای مبلمان کلاسیک و استیل از نظر زیبایی شناختی چندان مناسب نیست و بهتر است از پارچه های نانو و زیبایی خود مبلمان برای دکوراسیون فضای داخلی تان استفاده کنید، اما اگر به هر دلیلی امکان محافظت از پارچه رو مبلی تان برای شما مقدور نیست می توانید از پیراهن مبل و یا رویه های زیبپ دار قابل شست و شو استفاده کنید. 
در آکا ایران بیشتر بخوانید: بهترین پارچه مبل استیل برای دکوراسیون کلاسیک شما

 پارچه رو مبلی

پیراهن مبل ژله ای

قیمت نامشخص
 قیمت کاور مبل

پیراهن مبل

قیمت نامشخص
 رو مبلی

پیراهن مبل مخملی

قیمت نامشخص

رویه های زیپ دار برای مبلمان راحتی بسیار مناسب هستند و این امکان را به شما می دهند که به سادگی آنها را تعویض کنید. روش دیگر دوخت پیراهن مبل است، دوخت کاور مبل یا پارچه رومبلی یکی از روش هایی است که برای حفاظت از مبلمان منزل استفاده می شود، این کاور روی مبلمان کشیده می شود و وظیفه محافظت از پارچه و یا چرم روی مبلمان را دارد. 
در آکا ایران بیشتر بخوانید: لباس مبل، مقرون به صرفه ترین راه تغییر دکوراسیون منزل

دوخت پیراهن مبل

پیراهن مبل ژله ای

قیمت نامشخص

پیراهن مبل پارچه ای

قیمت نامشخص

پیراهن مبل پارچه ای

قیمت نامشخص

انتخاب کاور مبل مناسب به عوامل مختلفی مثل نوع مبلمان، جنس پارچه رو مبلی و سلیقه ی هر فرد وابسته است، اما به طور معمول در دوخت کاور مبل استیل و پیراهن مبل معمولی می توان از کاور مبل پارچه ای و یا کاور مبل ژلاتینی استفاده کرد. 

اگر به دنبال یک گروه متخصص برای دوخت انواع پیراهن مبل پارچه ای و ژله ای فاقد انتقال مبل و پرو می گردید می توانید به پروفایل پیراهن مبل پارمیس در اهالی فن آکا ایران سر بزنید و به اطلاعات تماس آنها دسترسی پیدا کنید.

به کانال تلگرام آکا ایران بپیوندید!

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com