آکاایران: دیوارپوش هایی که فضای شما را دگرگون خواهند کرد

دیوارپوش: زیبایی و رنگ دیوارها می تواند از بزرگترین دغدغه های شروع دکوراسیون یک فضا به شمار آید. چرا که تا فضای دلپذیر یی برای چیدمان موجود نباشد، زیباترین مبلمان و لوازم نیز به چشم نخواهند آمد و باید قبل از هر کاری فکری به حال آنها کرد و دیوارهایی دلپذیر با رنگ و طرح متناسب با فضا و لوازم موجود طراحی نمود.

رنگ آمیزی کل محیط و آماده سازی قبل از آن نظیر گچ کاری و چند مرحله بتونه کاری زمان زیادی از شما خواهد گرفت و همیشه این جمله که" پس کی این گرد و خاک و بو تمام خواهد شد" جمله رایج مالکین بوده است.

در سالهای اخیر بیشتر، رنگ های پایه آب و فاقد بو جایگزین رنگ های تینری قبلی که علاوه بر بوی آزار دهنده در زمان کار، سختی نظافت بعد از آن و ملاحظاتی مثل استفاده از همان نوع متناسب رنگ در زیر کار، مدت زیادی برای رفع آن انتظار کشید و تا مدت ها رنگ های اضافه پاک شود. انتخاب دومی که معمولا وجود دارد استفاده از کاغذ دیواری به عنوان پوشش قسمتی از فضا است. در این مطلب که با همکاری شرکت آژیراک برج تهیه شده، پوشش های دیواری دکوراتیو را به شما معرفی می کنیم که علاوه بر اینکه فضای شما را دگرگون می کنند، با سهولت و سرعت بالا نصب می شوند و نیازی به زیر سازی خاصی ندارند.

دیوارپوش هایی که فضای شما را دگرگون خواهند کرد طراحی دیوار

دیوارپوش گلدن مجیک، پوشش های دکوراتیو آلومینیومی پشت چسب دار است؛ پوشش هایی مجلل با قابلیت نصب آسان که پشت چسب دار بودن کار نصب آن ها را برروی هر سطحی آسان کرده است. با استفاده از این محصول می توان سطوحی بسیار جذاب با درخشندگی و رنگ های خیره کننده و منحصر به فرد ایجاد کرد که به ویژه به طراحان کمک می کند تا بسته به نیازشان مدل مناسب را انتخاب کنند. سرعت بالا و فاقد ایجاد بو و آلودگی و فاقد نیاز به زیر سازی خاصی نصب می شوند و تغییری باورنکردنی در فضای شما ایجاد خواهند کرد.

 دیوارپوش لوکس

دیگر مزیتی که این نوع پوشش ها برای ما دارد این است که  فضاهای متفاوت و غیر یکدست در یک مکان می توان خلق نمود. این تفاوت و غیر یکدست بودن دیوارها، علاوه بر این که فضا را دچار کسالت نمی کند برای تغییر قسمتی از آن ناچار به تغییر کل مجموعه و صرف هزینه هنگفت نخواهیم بود و هم می توانیم از متریال های با قیمت های مختلف استفاده نمائیم و هم می توانیم چند فضا با حال و هوای متفاوت ایجاد کنیم و محدود به فضا و دکوراسیون یکسانی در همه قسمت ها نباشیم. در حال حاضر و با این پوشش ها شما می توانید با هر دکوراسیون و مبلمانی از هر رنگ، دیوارهای خود را متناسب با آن پوشش داده وبه زیبایی مکان خود چند برابر بیافزایید.

 دیوارپوش

این روکش ها نه تنها برای فضاهای مدرن و معاصر کاربرد دارند، بلکه در کلیه فضاها به سبک های کلاسیک، سنتی و تلفیقی نیز می توان به اقتضای فضا استفاده کرد زیرا با توجه به قابلیت انتخاب و سفارش طرح و رنگ دیگر محدودیتی موجود نیست و با هر نوع فضایی می توان آن را ست کرد. حتی می توان آنها را با گوشه ای از دکور فضا هماهنگ کرد و به منزله یک تابلو یا عنصر دکوراتیو از آن ها استفاده کرد.

دیوار پوش آلمینیومی

آنها امکان هر گونه تغییر و جسارت انتخاب مبلمان از هر رنگ و جنسی را به شما می دهند.

راهنمایی بیشتر: پروفایل اهالی فن شرکت آژیراک برج در آکا ایران

 این پوشش ها در همه فضاهای داخلی برروی سطوحی نظیر سقف، دیوارها، بین کابینت ها در آشپزخانه، روی سطوح کانتر، دور ستون ها، روی درهای کابین آسانسورها، ویترین ها، فضاهای لابی و رستوران ها کاربرد دارد.

همچنین چاپ لوگوی سازمانی شرکت، عکس و... نیز روی این سطوح امکان پذیر است و​ این قابلیت را دارند که طرح مورد نظر خود را برای روی آنها طراحی و چاپ نمایید.

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
خاص و هماهنگ با سلیقه شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com