آکاایران: چگونه اتاقی باب سلیقه کودکتان طراحی کنید؟

اتاق کودکنوجوانان عمدتا ترجیح می دهند تا از سلیقه شخصی خود در طراحی اتاق خواب خود بهره گیرند و طراحی اتاق آنها به گونه ای منعکس کنندهجنسیت، سلیقه و تخیلات آنها باشد. همچنین اتاق خواب نوجوان بایستی به گونه ای طراحی شود که پاسخگوی نیاز آنان باشد. اگر برای طراحی اتاق نوجوانتان به کمک احتیاج دارید با آکا ایران همراه شوید.
 

 دختران نوجوان اصولا به رنگ های روشن و شاد مثل رنگ صورتی علاقه مند هستند. استفاده از ایده ها و طرح های شاد برای طراحی دکوراسیون اتاق کودک و نوجوان دختر امری ضروری است که با استفاده از رنگ ها و طرح های مختلف می توان اتاقی شاد و دوست داشتنی برای  دختران طراحی کرد. اتاق نوجوان دختر از جمله مکان هاییست که سرشار از آرزو و رویاست پس باید به روح خیال انگیز و رویایی آن احترام گذاشت.
 

 اتاق کودک

 اتاق برای پسران نوجوان برایشان به مثابه یک پناهگاه است، فضای خصوصی که  می تواند هر زمان طالب تنهایی است به آنجا برود، پس باید کاملا منعطف و چندمنظوره طراحی شود زیرا به عنوان اتاق خواب، دفتر کار یا مکانی که می تواند در آن ساعاتی را با دوستانش بگذراند استفاده می شود.
 

اتاق نوجوان

کمبود فضا در اتاق نوجوانان را می توان از طریق روش های مختلفی حل نمود. اتاق نوجوان تنها برای خواب استفاده نمی شود بنابراین در هنگام طراحی بااستفاده از مبلمان های چند منظوره می توانید از فضای اتاق  استفاده بهینه کنید و آن را به حداکثر برسانید. از مکان هایی مانند زیر تخت ، میز وصندلی برای این منظور بهره بگیرید تا جائیکه می توانید و امکان پذیر است از این محفظه ها برای نگه داشتن وسایل نوجوانان استفاده کنید.
 

نوجوان ها در این سن به خوبی اطرافشان را می بینند و دلخواه خود را می یابند و طبیعی است که کودک در این سن خواستار استقلال بیشتری در دکوراسیون اتاقش باشد و بخواهد ایده های شخصی او در دکوراسیون اتاقش اعمال شود.فضای بازی در دکوراسیون اتاق این کودکان نیز همچنان لازم است اما فضایی برای انجام تکالیف مدرسه و مطالعه نیز به فضا های مهم و لازم در دکوراسیون افزوده می شوند. کودکان در سن مدرسه و دبستان بسیار اجتماعی می شوند و تمایل زیادی به دعوت و پذیرایی دوستان خود در اتاقشان دارند بنابراین باید فضا را برای انها آماده سازید.
مطلب پیشنهادی: کودک شما منحصر به فرد است
 

حالا می رسیم به کسانی که خانه شان کوچک است و بیش از یک فرزند دارند و  بچه ها از یک اتاق مشترک استفاده می کنند. اشکالی ندارد! می توانید با اندکی خلاقیت و سلیقه اتاقی دلپذیر را برای فرزندانتان ترتیب بدهید. 
مطلب پیشنهادی: اگر برای دوفرزندتان یک اتاق مشترک دارید
 

 دکوراسیون اتاق خواب

در ضمن تخت های دوطبقه انتخاب های هوشمندانه ای برای اتاق های کوچک هستند.
 
دوستان عزیز آکا ایران برای گرفتن ایده های نوین و دلپذیر می توانید به گالری عکس های اتاق کودک در آکا ایران مراجعه کنید.
 

 

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com