آکاایران: گردشی در یک آپارتمان ۱۰۰ متری شیک و امروزی

فضاهای مسکونی: این آپارتمان ۱۰۰ متر شیک با نورپردازی فوق العاده در شهر کیف اوکراین قرار دارد و توسط رینا لوکو (Rina Lovko) طراحی شده است. این آپارتمان تماما با استفاده از دیوارهای پیش ساخته طراحی شده بود که این امکان بسیار خوب را فراهم می کرد که بتوان هر کدام از دیوارها را جابه جا و یا حذف کرد.

آکاایران: گردشی در یک آپارتمان 100 متری شیک و امروزی

رینا لوکو برای فضای داخلی این خانه از ترکیبی از ویژگی های مدرن، رستیک، و صنعتی استفاده کرده است و برای تاکید بر بافت ها و مواد و مصالح گوناگون در سراسر فضای خانه آنها را با هم تلفیق کرده است.
 

یک عنصر هنری به هر کدام از فضاهای این خانه اضافه شده است، برای مثال در آشپزخانه جزیره عنصر اصلی و مرکزی فضا است که همچون پل ارتباطی میان دیگر بخش های خانه عمل می کند. هم جواری سطوح، رنگ ها، و مواد و مصالح نقاط کانونی بسیار جذاب و زیبایی را در این خانه ایجاد کرده است و زیبایی ذاتی هر عنصر را حفظ کرده است.
 

 معاصر

همانطور که قبلا گفتیم در این خانه بافت ها و مصالح مختلف در تمام فضاها در کنار هم به زیبایی به کار گرفته شده اند و نورپردازی فوق العاده در نمایش آنها تاثیر به سزایی دارد. همانطور که در تصویر بالا می بینید از یک دیوار راهرو طولانی این خانه نیز به عنوان کمد لباس استفاده شده است.
 

گردشی در یک آپارتمان 100 متری شیک و امروزی فضاهای مسکونی

 طراحی دکوراسیون

در اتاق خواب مستر نیز سعی شده از فضای نه چندان بزرگ نهایت استفاده به عمل آید و با ایجاد فضایی ساده و مدرن و فضاهای طبقه بندی کافی و نورپردازی کاربردی هوشمندانه به یک طراحی کامل دست یابند.
 

 سبک معاصر

آپارتمان مسکونی

اتاق مشترک کودکان علاوه بر جای دادن وسایل دو کودک فضای کافی برای آزادی عمل را دارد و تخت های کودکان نیز به گونه ای طراحی شده که قابلیت استفاده به عنوان کاناپه را نیز داشته باشد و میز مطالعه نیز از نور کافی در روز برخوردار است.
 

طراحی خلاقانه سینک در سرویس بهداشتی را می بینید.

 معاصر

لوستر این فضا واقعا چشم گیر است.

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com