آکاایران: خانه لوکس ایرانی، این آپارتمان در نیاوران دیدن دارد!

بازسازی: خانه های امروزی نسبت به قدیم دستخوش تغییرات بسیار زیادی شده اند. بخشی از این تغییرات به علت گسترش حوزه ی معماری و دکوراسیون داخلی اتفاق می افتد. به این صورت که با پیشرفت مبحث طراحی داخلی و اضافه شدن طرح ها و دکوراسیون های نوین، سلایق هم فرق کرده و به دنبال سبک ها و مدل های نوین هستند. در این مطلب از آکا ایران با ما همراه باشید تا با پروسه ی بازسازی و طراحی داخلی خانه لوکس ایرانی در نیاوران تهران آشنا شویم. این پروژه یکی از پروژه های موفق گروه هیرادانا است.

بازسازی و دکورا...

اطلاعات عمومی پروژه

  • نام پروژه: بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه ای در نیاوران
  • طراح و مجری: میر مرتضی موسوی، شرکت معماری هیرادانا
  • موقعیت: تهران، نیاوران
  • سبک دکوراسیون: کلاسیک و لوکس
  • متراژ فضا: ۱۸۰ متر
  • فضاهای خانه: ساختمانی با ۳ خواب و پذیرایی و ۳ سرویس
  • رنگ غالب: کرم و شیری با پارچه های پرده بنفش
  • مدت زمان طراحی: ۲ تا ۳ ماه

خانه لوکس ایرانی، این آپارتمان در نیاوران دیدن دارد! بازسازی فضاهای داخلی
بازسازی و دکورا...

بازسازی برای طراحی

در روند بازسازی منزل فضاهای مختلف و کاربری های مختلف بنا به درخواست کارفرما تعیین و مشخص شد و با بررسی تیم طراحی هیرادانا، کار به مرحله اجرا رسید. از آن جایی که تمرکز اصلی این تیم بر روی طراحی داخلی و دکوراسیون این خانه لوکس ایرانی بود، لذا روند بازسازی به سرعت انجام گرفت و خانه برای طراحی دکوراسیون داخلی آماده شد.

 خانه لوکس
بازسازی و دکورا...

طراحی داخلی کلاسیک

به طور کلی می توان گفت که طراحی دکوراسیون این پروژه با استانداردها و ضوابط کلاسیک انجام شده است. در تایید این حرف می توان به طور کلی به رنگ های استخوانی و زرد به کار رفته در فضا، لوستر بزرگ نشیمن، نوع کابینت آشپزخانه، فضای سرویس بهداشتی و ... اشاره کرد.

بازسازی و دکورا...

سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی

همانطور که در بالا گفته شد، سبک طراحی داخلی این پروژه کلاسیک است. گواه این امر پوسترهای دیواری، آینه دیواری، پتینه گچ بری رومی و تمام قاب گیری های دیوار پذیرایی است و یا در فضای آشپزخانه ما شاهد استفاده از کابینت ممبران در آشپزخانه هستیم؛ کابینتی چوبی و کلاسیک که باعث زیبایی فضا شده است.

خانه لوکس ایرانی، این آپارتمان در نیاوران دیدن دارد! بازسازی فضاهای داخلی
بازسازی و دکورا...

در روند طراحی دکوراسیون منزل لوکس ایرانی که مدت تقریبا ۳ ماه به طول انجامید، به تمام نکات ریز و درشت طراحی توجه شده است و تک تک آنها در هماهنگی با یکدیگر و در فضای مخصوص خود طراحی شده اند؛ به عنوان مثال در کف فضای اتاق خواب از پارکت چوبی و در کف پذیرایی از سنگ سفید و روشن استفاده شده است.

 خانه لوکس
بازسازی و دکورا...

در این پروژه فضاهای قرارگیری تلویزیون، غذاخوری و پذیرایی مهمان که همگی در یک فضا قرار داشتند از یکدیگر تفکیک شده اند. تفکیک این فضاها فاقد استفاده از دیوار و یا پارتیشن، توسط مبلمان و چیدمان فضایی انجام شده است.

بازسازی و دکورا...

شرکت معماری و بازسازی ساختمان هیرادانا یکی از شرکت های تخصصی و حرفه ای در زمینه طراحی و بازسازی دکوراسیون دخلی، طراحی نما، معماری و بازسازی ویلا است که می توانید با مراجعه به پروفایل آنها در وبسایت آکا ایران و دیدن نمونه کارهایشان برای طراحی دکوراسیون منزل خود اقدام کنید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com