آکاایران: فضای گرم و دنج به کمک سبک کلاسیک

فضای کلاسیک: پالت رنگی خاکی ملایم و کرم توجه ها را به خود جلب می کند، به ویژه اگر با رنگ سیاه همراه شود. با آکا ایران همراه شوید تا فضاهای کلاسیک این خانه که دارای طراحی داخلی پر از آرامش و در عین حال پیچیده است و اجزای آن در فضا سیال هستند را ببینید.

نشیمن جلوی پنجره با پارچه های ابریشمی

 کوسن های متنوع، پرده های ابریشمی طرح دار، طرح گل دار پارچه ها، و گل روی میز رنگ های باغ را وارد این نشیمن جلوی پنجره که در اتاق نشیمن قرار دارد کرده است.

فضای گرم و دنج به کمک سبک کلاسیک فضاهای مسکونی

میز اتاق نشیمن با طرح های دلپذیر

طرح های دلپذیر و نقش برجسته های خاص روی میزی لاک الکل کاری شده به سبک میزهای انگلیسی.اگر به سبک کلاسیک علاقه مندید مطلبی را که قبلا درباره یطراحی خانه ای سرزنده و شاد به سبک کلاسیک منتشر کرده ایم، بخوانید.

 فضای کلاسیک

اتاق نشیمن به سبک کلاسیک

 کابینت بالای شومینه نیمه باز هستند و یک طرح دلپذیر از کشتی های بادبانی را در قسمت باز آن طراحی شده است. دو کوسن روی کاناپه دارای طرحی دلپذیر هستند و با رومیزی و مبل تکی هماهنگی زیبایی دارند.

 فضاهای مسکونی

قاب عکس ها بر روی دیوار

قاب عکس ها به شیوه ای درهم ریخته و غیررسمی، به شیوه ای که خیلی مجلل به نظر نمی رسد به دیوار نصب شده اند.

سبک کلاسیک در طراحی فضای مسکونی

راهروی ورودی با جزئیات کلاسیک

درها دارای سطوحی براق و روغنی هستند و دو تابلوی دلپذیر به دو دیوار روبه روی هم در راهروی ورودی نصب شده اند.

آشپزخانه با کابینت های چوبی کلاسیک

کاشی های دست ساز و کابینت های چوبی احیاشده به این آشپزخانه زیبایی خاصی داده اند. رنگ شیری موجود در آشپزخانه باعث شده است تا یخچال و اجاق گاز استیل به خوبی به چشم بیاید.

صندلی آشپزخانه آنتیک

یک صندلی آنتیک، یک تخته سیاه، و یک فانوس قدیمی به آشپزخانه شخصیت داده اند.

 کلاسیک

 اتاق کار به رنگ سیاه

دستگیره های برنجی و دلپذیر در اتاق کار این خانه می درخشند. ترکیب رنگ سیاه با رنگ های خنثی ملایم در فضا به خوبی دیده می شود.

فضای گرم و دنج به کمک سبک کلاسیک فضاهای مسکونی

فضای صبحانه خوری

 ایوان سرپوشیده قدیمی و ساده این خانه تبدیل به یک فضای صبحانه دنج و دلپذیر شده است. این فضا در مجاورت آشپزخانه قرار دارد. روکش نشیمن های صندلی ها و نیمکت ها از جنس چرم سیاه است. چارچوب نشیمن ها و دیوارها به رنگ سفید هستند و در کنار رنگ های سیاه ترکیب دلپذیر و ایده آلی را در این فضا به وجود آورده اند.

 فضای کلاسیک

روشویی سیاه رنگ چوبی 

رنگ غالب این فضا رنگ آبی دیوارهای چوبی است که به صورت تخته های افقی بر روی دیوار قرار گرفته اند. در مقابل این دیوار آبی رنگ یک دستشویی سیاه رنگ چوبی قرار دارد که در واقع یک صندوقچه آنتیک بوده است که آن تبدیل به این دستشویی دلپذیر شده است.

 فضاهای مسکونی

اتاق خواب اصلی

در اتاق خواب اصلی رنگ سیاه پیوند دهنده عناصر مختلف این اتاق شامل چارچوب تخت خواب، نیمکت جلوی تخت خواب، آباژور، کوسن ها، و صندلی کنار تخت خواب است. قالیچه به رنگ خاکستری خنثی است.

سبک کلاسیک در طراحی فضای مسکونی

کابینت مخفی

این کابینت در درون دیوار اتاق خواب اصلی پنهان شده است.و می توانند وسایل با ارزش خود را در آن پنهان کنند.

حمام اصلی به سبک کلاسیک

در این فضا رنگ سیاه حضور برجسته ای دارد و از طریق میز آینه، قاب آینه، و کفپوش های سنگی لوزی شکل فضایی یکدست در ترکیب با دیگر رنگ های خنثی این حمام ایجاد کرده است. برای دیدن عکس های طراحی سرویس بهداشتی به سبک کلاسیک در گالری عکس آکا ایران به اینجا مراجعه کنید.

اتاق پذیرایی

این فضا قبلا یک ایوان آفتاب گیر بوده است اما تبدیل به اتاق پذیرایی شده است. مبل ها از جنس چوب درخت ماهون هستند. تعدادی از اجزای این فضا به رنگ خنثی هستند مانند پرده ها، روکش مبل ها، و غیره که در کنار اجزای سیاه رنگ جلوه ای دلپذیر را خلق کرده اند.

 کلاسیک

کفپوش های اتاق پذیرایی

در اتاق پذیرایی، بر روی کفپوش ها طرح های یونانی حک شده است.

اگر به سبک کلاسیک علاقه دارید مطلب خانه ای پر از شگفتی به سبک کلاسیک! را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

تبلیغات
خاص برای خاص پسندها
دانستن حق شماست
<>
.

منبع : chidaneh.com