آکاایران: پوشاندن علمک گاز در خانه، چطوری ممکنه؟

از ما بپرسید: یکی از موارد آزار دهنده ای که در بیشتر خانه و آپارتمان هایی که معماری اصولی ندارند به چشم می خورد و ظاهر سقف و دیوارهای را مخدوش می کند حضور لوله ها، داکت ها، ویا علمک های گاز در فضای داخلی خانه است. این لوله و داکت ها گاهی در فضاهای مخفی کار گذاشته و یا گاهیدر فضایی قرار می گیرد که کاملا مشخص است و امکان نادیده گرفتن آن ها را موجود نیست بنابراین باید با راه کارهایی ساده اقدام به پوشاندن ان ها در فضای دکوراسیون داخلی تان کنید به همین منظور در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان آکا ایران در رابطه با پوشاندن عملک گاز در دکوراسیون را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه ی شما عزیزان هم باشد پس با ما همراه  باشید. 

آکاایران: پوشاندن علمک گاز در خانه، چطوری ممکنه؟

امیر صادقی

سوال: علمک گاز ما در پذیرایی خانه قرار گرفته که یک سمت آن پنجره است و سمت دیگر آن آینه شمعدان قرار گرفته، برای مخفی کردنش چه راه حلی رو پیشنهاد می دید؟
پاسخ: به طور کلی برای پوشاندن و مخفی کردن علمک گاز و عناصر این چنینی در فضای داخلی خانه می توانید از روش برجسته تر کردن و نمایان کردن آن ها در فضا کمک بگیرید! شاید این روش کمی عجیب به نظر برسد اما باید بگوییم که یکی از روش های مخفی کردن و پنهان کردن معایب موجود در فضا برجسته تر کردن آن هاست، برای برجسته تر کردن این علمک ها می توانید از رنگ های برجسته و متضاد برای آن ها استفاده کنید. تصویر بالا ایده ی یکی از مخطبان خوش ذوق آکا ایران است که برای پوشاندن علمک گاز خود آن از نخ کاموا کمک گرفته است اگر شما هم دوست دارید با ایده های بیشتر مخفی کردن عملک گاز در خانه آشنا شوید می توانید به مطلب چگونه لوله های رو کار در دکوراسیون داخلی را بپوشانیم؟ در آکا ایران رجوع کنید و در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

برای چیدمان منزل و پوشاندن نواقص خانه روش های مختلفی وجود دارد که هر کدام از آنها مناسب فضاهای گوناگون است. خانه معماری هوم آرک در زمینه چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی تان می تواند به شما کمک نماید. 

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
مرکز آموزش های تخصصی معماری
<>
.

منبع : chidaneh.com