آکاایران: مدرن ترین دکوراسیون منزل ایرانی در شماره ۱۰۵ مجله منزل

در شماره ۱۰۵ (خردادماه) مجله منزل هنوز با رنگ بویی از بهار همراهیتان می کنیم اما در کنار شما به استقبال تابستان هم خواهیم رفت و پای سفره افطارتان در ماه رمضان نیز می نشینیم. مطالب جذاب و خواندنی این شماره از ماهنامه منزل را از دست ندهید و آخرین ماه بهار را غنیمت بشمرید. فرصت ها تمام می شود و باز باید تا سال بعد منتظر آمدنش باشید. همراه ما مهیای تابستان شوید و دکوراسیون منزل تان را برای لذت بردن از لحظه لحظه آن آماده کنید.

آکاایران: مدرن ترین دکوراسیون منزل ایرانی در شماره 105 مجله منزل

چیدمان سفره افطار اینستاگرامرها

 ماهنامه منزل

خلاقیت ساخت لوازم دکوری با هنر بانوی ایرانی

"گروه هنری بیشه" با خلق لوازم تزئینی و دکوری که از تصویرسازی خلاقانه ساخته شده اند، سبک جدیدی را وارد دکوراسیون خانه می کند که فضا را با رنگ های متنوع، پرانرژی می گرداند؛ داستان خلق این دست سازه ها را در شماره ۱۰۵ مجله منزل بخوانید.

بهینه سازی مصرف انرژی به شیوه ای مدرن

انرژی از جمله بحث های داغ در عصر حاضر است. اینکه منابع تجدید ناپذیر رو به پایان هستند و باید تمرکزمان به سمت استفاده از منابع تجدید پذیر برود از مسائل مهمی است که به توجه بالایی نیاز دارد. اینکه از چه راهکارهایی می توانیم استفاده کنیم تا ما هم سهمی در حفظ انرژی داشته باشیم، موضوعی است که می خواهم در مورد آن صحبت کنم.

 شماره 105 مجله منزل

روایت خانه: دکوراسیون خانه ها، قصه آدم ها

ما همراه با رضا عابدینی سهی جهانگرد و سفیر کمپین "یکی هستیم" سفری درون شهری را آغاز کرده ایم . به خانه هایی می رویم که از روح صاحب خانه هایشان برخاسته اند، صاحب خانه هایی از قشر فرهیخته و هنرمند کشورمان! سفری که در آن حکایت آدم هاست که حکایت خانه ها را برایمان دلنشین و خواندنی می کند. قسمت اول را از خانه و داستان خود رضا شروع کردیم و در ادامه داستان های جذاب دیگری داریم که برایتان روایت خواهیم کرد.

راه حل هایی برای نظم دهی آشپزخانه

زمانی­ که بعد از یک روز پرمشغله به خانه باز می گردیم، هیچ چیز بهتر از مرتب و منظم بودن آن، خستگی را از تن بیرون نمی کند. نظم و ترتیب در هر مکان و فضایی، حس آرامش و زیبایی آن را چند برابر می گرداند. انجام این کار در آشپزخانه که قلب هر خانه ای نیز به حساب می آید، علاوه بر اینکه کار در این فضا را آسان می کند در مرتب بودن کل خانه نیز تاثیر زیادی دارد. همراه ما باشید تا روش های نظم دهی را با هم بررسی کنیم.

جلد مجله منزل

معجزه سبک معاصر در دکوراسیون خانه مهسا و حامد

در راه برگشت به خانه بودم؛ همین طور که قدم زنان پیاده رو را طی می کردم، تمام تصاویری که از صبح دیده بودم، در سرم یادآوری شد. چهره های مختلف، رنگ و صحنه هایی که امروز تجربه کرده ام مانند همیشه ذهنم را شلوغ کرده بود. کمی خسته بودم، ولی می دانستم جایی در انتظارم است که همه خستگی و ازدحام شهر را از من می گیرد. خانه مان را دوست دارم، کنج به کنج آن را با عشق چیده ایم و برای آن نقشه ها ریخته ایم. کلید را در قفل می چرخانم؛ چه آرامش و سکوت دلچسبی... در این مطلب همه حرف های مهسا را در مورد خانه شان بخوانید.

بهترین چیدمان مبلمان و فرش در نشیمن

فرش می تواند به عنوان عنصری که در خانه اکثر ایرانی ها نقش پررنگی دارد موضوعی جذاب باشد، چراکه به نوعی نماینده هویت ایرانی در خانه های ماست؛ به همین خاطر می خواهیم نگاهی گذرا به فرش و نحوه به کارگیری آن در معماری داخلی، تاثیرش در چیدمان فضاهای خانه و هم چنین استفاده از نقوش آن بیندازیم.

دکوراسیون منزل و محصولاتی برای لوکس پسندها

زندگی لوکس با مفهوم زندگی در شرایط آسایش و رفاهی که دسترسی به آن برای همگان امکان پذیر نیست، جذابیت بسیار بالای برای انسان دارد. از این پس در ماهنامه منزل فصل جدیدی با عنوان " منزل لوکس" خواهیم داشت. در این فصل با توجه به علاقه روزافزون هم وطنانمان به این سبک، قصد معرفی سبک دکوراسیون لوکس و محصولات و پروژه های این حوزه را داریم؛ به همین منظور در این مطلب به معرفی تعدادی از برندها و محصولات لوکس ویترین کالاهای وب سایت آکا ایران می پردازیم.

معماری و منزل

مجله منزل در فصل "معماری و منزل" قصد دارد تا دیدگاه جمعی از معماران برجسته کشور در زمینه "اختلاف میان خواسته معماران و سلیقه عمومی مردم" را با شما در میان بگذارد. با بهنام سفیدی معمار خانه مهرآباد همراه شده است تا با هم به گوشه و کنار این پروژه منحصربه فرد در اصفهان سری بزنیم و با جزییات طراحی آن بیشتر آشنا شویم و با "کریم رشید" طراح مصری الاصل کانادایی و آثاراش آشنا شویم.

حیاط ایرانی، حیاطی مدرن

حیاط های دل انگیز، شب نشینی های دلنشین: تابستان که می شود به یاد شب نشینی های خانه پدربزرگم می افتم. عصر که می شد مادربزرگم حیاط را آب و جارو می کرد و روی تخت چوبی با پشتی های قرمز و قالیچه دستباف منتظر ما می نشست.... به یاد آن روزها به استقبال تابستان رفته ایم و سعی داریم در بخش "منزل سبز" شما را با ویژگی های حیاطه ای ایرانی و مدرن آشنا کنیم تا بتوانید گزینه مورد علاقه تان را پیدا کنید و آن را برای تابستانی به یادماندنی آماده کنید.

 معرفی کتاب و کالاهای فرهنگی

شماره ۱۰۵ خردادماه مجله منزل

۷۰۰۰تومان

برای خرید نسخه نوین ماهنامه منزل روی یکی از لینک های مورد نظر زیر کلیک نمایید:

خرید اشتراک مجله منزل (نسخه چاپی)
خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن طاقچه 
خرید نسخه الکترونیکی از اپلیکیشن فیدیبو
همچنین شما می توانید شماره نوین ماهنامه منزل را هفته اول هر ماه از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه نمایید.

تبلیغات
مرکز آموزش های تخصصی معماری
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com