آکاایران: بهترین کابینت برای آشپزخانه شما کدام است؟

تجهیزات آشپزخانه: انتخاب درست کابینت های آشپزخانه می تواند سهم به سزایی در افزایش کارایی و زیبایی آشپزخانه داشته باشد. در این مطلب می خواهیم در مورد انتخاب درست کابینت و اجزای آن با شما صحبت کنیم.

سبک درهای کابینت
در با پنل مرکزی تورفته، مسطح، و یا دوتایی؟ سبک در کابینت شما عامل بسیار مهمی در آشپزخانه است و احتمالا بیش ترین هزینه را در آشپزخانه بابت درهای کابینت ها باید بکنید، اما انتخاب آن ها نباید استرس زا باشد. به درهای کابینت مختلفی که در بازار و در سایت های اینترنتی وجود دارند خوب نگاه کنید و ببینید که کدام یک از آن ها با سبک طراحی خانه شما در هماهنگی هستند.
 

 طراحی کابینت آشپزخانه

با استفاده از یک کابینت شیشه ای ظرف های زیبای خود را به نمایش بگذارید و از این طریق فضای آشپزخانه را پرنورتر و بازتر کنید.
 

 طراحی کابینت

در آشپزخانه نوین خود فقط از کابینت هایی با درهای دوطرفه (بادبزنی) استفاده نکنید. درهایی که رو به پایین باز می شوند، درهایی که رو به بالا باز می شوند، و کشوهای مخصوص گوشه ها می توانند کابینت های آشپزخانه شما را کاربردی تر و زندگی را راحت تر کنند.
 

 در کابینت

اگر به کابینتی با ظاهری کلاسیک علاقه دارید، درهایی که دارای پنل مرکزی توخالی هستند بهترین گزینه اند. تنها نکته ای که باید رعایت کنید هماهنگی کابینت ها با پیش خان، دیواره، و وسایل دیگر آشپزخانه است.
مطلب پیشنهادی: درهایی که سلیقه شما را رو می کنند!

 تجهیزات آشپزخانه

با اضافه کردن قفسه های دردار در بالای پیش خان آشپزخانه به آن ظاهری کلاسیک بدهید. اگر درِ این قفسه ها شیشه ای باشد می توانید ظرف های دلپذیر خود را در آن ها به نمایش بگذارید.
 

آشپزخانه

قفسه های باز بیش تر با طراحی خانه های مدرن هماهنگی دارند.
 

استفاده از مواد و مصالح دوست دار محیط زیست دیگر مانند گذشته دور از دسترس نیست. این نوع کابینت ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند و شما می توانید براساس سبک طراحی خانه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.
 

نمی توانید بین دو سبک مختلف انتخاب کنید؟ ترکیب دو سبک مختلف کابینت نیز می تواند ایده ای جذاب و کاربردی باشد.
 

 تجهیزات آشپزخانه

سبک یراق آلات

وقتی کابینت مورد نظر خود را انتخاب کردید، وظیفه دیگری به عهده شماست: انتخاب یراق آلات. حتی اگر چنین کابینت ساده ای با پنل مرکزی توخالی انتخاب کرده اید، انتخاب دستگیره کشوها می تواند تاثیر زیادی در ظاهر کابینت داشته باشد.
 

بهترین کابینت برای آشپزخانه شما کدام است؟ دکوراسیون و طراحی آشپزخانه | کابینت آشپزخانه

کابینت های مسطح با آشپزخانه های مدرن هماهنگی بسیار خوبی دارند. فقط در انتخاب دستگیره این نوع کابینت ها دقت کنید. دستگیره های ساده و معاصر مناسب این نوع کابینت ها هستند.
 

 کابینت

کابینت هایی که دارای پنل های برجسته هستند مناسب آشپزخانه های کلاسیک هستند. برای تکمیل این نوع کابینت ها از دستگیره های آنتیک و کلاسیک استفاده کنید.
 

 طراحی کابینت آشپزخانه

رنگ ها و سطح ها

کابینت های رنگی دوباره مد شده اند. برای ایجاد جلوه ای دلپذیر و متفاوت در آشپزخانه از پالت رنگی دلپذیر و مناسبی استفاده کنید.
مطلب پیشنهادی: تاثیر رنگ آشپزخانه در روحیات شما

 طراحی کابینت

مشاوران تخصصی شرکت گرند پیشنهاد می کنند از دو رنگ در کابینت های آشپزخانه استفاده کنید. یک رنگ روشن در کنار سطوحی خنثی بسیار دلپذیر خواهد شد.
 

 در کابینت

لکه ها و برجستگی های روی چوب می توانند به آشپزخانه شما رنگ اضافه کنند. این لکه ها و برجستگی ها می توانند ظاهر آشپزخانه شما را به کلی تغییر دهند.

 تجهیزات آشپزخانه

به رنگ علاقه دارید اما نگران حفظ و نگهداری کابینت ها هستید؟ در این  مواقع کابینت ها را به رنگی گرم و روشن درآورید تا ترک های روی کابینت پوشانده شود.
 

آشپزخانه

گاهی در بازسازی آشپزخانه نیازی به تعویض یخچال یا اجاق گاز نیست، بلکه می توان با تغییر رنگ کابینت ها ظاهر آشپزخانه را به کلی بهبود بخشید.
مطلب پیشنهادی: بهترین مکان برای وسایل برقی کوچک
 

گچ بری و قرنیز

اضافه کردن گچ بری و قرنیز راهی ساده برای تغییر ظاهر آشپزخانه و کابینت های آن است. فقط پیش از انجام این کار با یک طراح مشورت کنید تا نوعی از گچ بری را انتخاب کنید که با سبک طراحی آشپزخانه شما سازگار باشد.
 

اضافه کردن تزئینات به کابینت ها کار متداولی نیست، اما می تواند تاثیر زیادی روی ظاهر آشپزخانه شما بگذارد.
 

 تجهیزات آشپزخانه

خواه مشغول ساخت یک آشپزخانه نوین هستید یا می خواهید آشپزخانه فعلی خود را بازسازی کنید، حتما باید ابزارهای کاربردی و اکسسوری ها را در ذهن داشته باشید. ابزارهای کاربردی مناسب استفاده از آشپزخانه را برای هر فردی راحت و آسان می کند.

مطلب پیشنهادی: پرطرفدارترین ایده های طراحی آشپزخانه!

از گروه طراحی دکوراسیون و کابینت گرند که در تهیه این مطلب با ما همکاری نمودند نهایت تشکر را داریم. اگر تمایل دارید از مشاوره های تخصصی یا خدمات شرکت گرند در زمینه طراحی و ساخت سیستم های مدرن آشپزخانه، پارتیشن ها و میز های اداری، سیستم های کم جا و کلیه محصولاتی که با چوب و MDF تولید می شوند بهره مند شوید می توانید به پروفایل اهالی فن گرند در سایت آکا ایران یا وب سایت شرکت گرند به آدرس www.grandwood.ir مراجعه نمایید.

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com