آکاایران: پوستر دیواری، این کاغذ دیواری متفاوت!

دیوار: امروزه دنیای دیوارپوش ها دنیایی بزرگ و گسترده شده است. ما هر روزه شاهد انواع و اقسام طرح ها و مدل های دیوارپوش چه در فضای خانه و چه در محیط های اداری هستیم. در ساخت این دیوارپوش ها که هدف اصلیشان زیباتر کردن فضا است از متریال های مختلفی استفاده شده است. در این مطلب می خواهیم با کمک شرکت هرمس اسکای یکی از دیوارپوش های نسبتا نوین و مدرن را به شما خوانندگان عزیز معرفی کنیم. با آکا ایران همراه شوید تا با پوستر دیواری، یک کاغذ دیواری متفاوت آشنا شویم.

 کاغذ دیواری
هرمس اسکای

پوستر دیواری چیست؟

در اولین قدم باید ببینیم که پوستر دیواری چیست و چه کاربردی دارد؟ پوستر دیواری نوعی دیوارپوش مانند کاغذ دیواری است که در ابعادی خاص و طرح هایی متفاوت بر روی دیوار نصب می شود. پوستر دیواری یا در یک شیت و یا در قالب چند شیت در کنار هم، یک تصویر نهایی را بر روی دیوار ایجاد می کند.

 پوستر دیواری چیست
 کاغذ دیواری
هرمس اسکای

تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری

نباید پوستر دیواری را با کاغذ دیواری اشتباه گرفت. شاید این دو در ظاهر و در نگاه اول شبیه به یکدیگر باشند، اما دارای تفاوت های زیادی هستند. تفاوت پوستر دیواری با کاغذ دیواری در طرح و ابعاد است.

هرمس اسکای
 کاغذ دیواری
هرمس اسکای

کاغذ دیواری معمولا دارای طرح های متناوب و تکرار شونده (مانند طرح یک گل) است، اما پوستر دیواری به گونه ای طراحی می شود که در مجموع یک تصویر را مانند یک عکس بر روی دیوار به نمایش بگذارد. از طرفی جنس این دو هم با یکدیگر متفاوت است.

 کاغذ دیواری
هرمس اسکای

از پوستر دیواری کجاها می توان استفاده کرد؟

از آن جایی که نکته مهم در استفاده از پوستر دیواری تصویر و طرح آن است، لذا می توان از طرح های مختلف این پوسترها در فضاهای مختلف استفاده کرد. هرمس اسکای طرح های مختلفی را برای نشیمن خانه، اتاق کودک، فضاهای اداری و دفاتر کار طراحی کرده است. همچنین می توان طرح دلخواه را برای چاپ سفارش داد.

 کاغذ دیواری
 کاغذ دیواری
هرمس اسکای

پوستر دیواری و مزایای استفاده از آن

نصب پوستر دیواری بر روی دیوار اصلی هر فضا باعث می شود که حال و هوای متفاوت و زیباتری به طراحی داخلی خانه بخشیده شود. استفاده از رنگ روشن در پوستر دیواری باعث زیبایی بیشتر می شود. همچنین استفاده از تصاویری که عمق دارند، باعث می شود فضاهای کوچک بزرگتر دیده شوند.

 پوستر دیواری
 کاغذ دیواری
هرمس اسکای

نصب پوستر دیواری

شرکت هرمس اسکای پوسترهای دیواری را به دو صورت آماده و سفارشی تولید می کند. برای نصب این پوسترها حتما باید از متخصصین این حوزه کمک گرفت، چراکه این پوسترهای دیواری دارای چسب مخصوص به خود هستند و اگر در مراحل نصب کوچک ترین مشکلی به وجود بیاید، باید تمامی پوستر را تعویض کرد.

 کاغذ دیواری
هرمس اسکای

هرمس اسکای با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه چاپ و ۱۰ سال سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی و فضا سازی، در زمینه های آسمان مجازی، کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری فعال است. شما می توانید برای دیدن نمونه تصاویر پوستر دیواری و سه بعدی و هم چنین سفارش طرح های دلخواه به پروفایل شرکت هرمس اسکای در آکا ایران مراجعه کنید.

نویسنده: معین قوی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
مرکز آموزش های تخصصی معماری
<>
.

منبع : chidaneh.com