آکاایران: گل مصنوعی برای تزیین خانهه، انتخاب درستیه؟

ترفندهای دکوراسیون: من برای نگهداری از گل های طبیعی در خانه کمی تنبل هستم. به نظر شما استفاده از گل مصنوعی برای تزیین خانه به چه شکل باشد تا فضا را نازیبا جلوه نکند و همچنین اینکه برای تمیز کردن آنها باید چه کار کرد؟

برای اینکه بتوانید گل های مصنوعی را به چیدمان خانه خود بیاورید، باید به روز باشید. در سال های پیش استفاده از گل مصنوعی در خانه طرفداران بیشتری داشتند و شاید شما هم تعدادی گل از آن دوران داشته باشید. ولی باید گفت که این گل ها عمر خود را کرده اند و برای دکوراسیون های امروزی مناسب نیستند.

آکاایران: گل مصنوعی برای تزیین خانهه، انتخاب درستیه؟

می توانید گل های زیبایی را در بازار و فروشگاه ها پیدا کنید که شباهت زیادی با گل های طبیعی دارند و اگر چند شاخه از آنها را درون گلدان و روی کابینت، میز جلو مبلی یا میز ناهار خوری خود قرار دهید می توانید جلوه ای از گل های شاخه بریده طبیعی را به خانه خود بیاورید.  

گل های مصنوعی هم مانند تمام وسایل دیگر خانه نیاز به تمیز کردن دارند، مخصوصا اینکه گل های شاخه بریده طبیعی گرد و خاک نمی گیرند! برای تمیز کردن گل های مصنوعی به مطلبی که پیشتر منتشر شده است، مراجعه کنید: با نمک گل های مصنوعی را برق بیاندازید

روش دیگری که وجود دارد این است که گلهای مصنوعی را داخل محلول رقیق شده آب و مایع ظرفشویی بشویید. به جنس گل مصنوعی خود دقت کنید اگر با شستن شل و به ظاهر پزمرده شد، از آهار استفاده کنید. برای این کار از نشاسته ذرت یا پودر ژلاتین در مقداری آب  استفاده کنید و برای حل شدن ژلاتین لازم است کمی آن را حرارت دهید.

شما هم سوالات خود را در قسمت افزودن دیدگاه در پایین صفحه با ما در میان بگذارید. به بخش خانه داری بروید و با روش های متنوع برای تمیز کردن وسایل بیشتر آشنا شوید. 

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com