آکاایران: جای یخچال ساید را چگونه با یخچال معمولی پر کنیم؟

دکوراسیون آشپزخانه: ما به خانه نوین نقل مکان کرده ایم که جای یخچال در آشپزخانه مربوط به یخچال ساید بای ساید است. ولی مسئله اینجاست که یخچال ما معمولی است و اگر در جای یخچال ساید قرار بگیرد فضای خالی کنار آن ظاهر بدی به دکوراسیون آشپزخانه می دهد. برای این فضای اضافی در جای یخچال ساید چه کار می توان کرد؟

با شرایط توصیف شده باید قدردان این بود که یک فضای مناسب و ایده آل به فضای آشپزخانه شما اضافه شده است. بهترین کار این است که از کابینت ساز حرفه ای بخواهید تا برای فضای باقیمانده طبقه و قفسه هایی هم رنگ و با جنس مشابه کابینت آشپزخانه بسازد. قفسه کابینت را می توانید به صورت رو باز یا دردار داشته باشید. در هر آشپزخانه ای وجود قفسه های مختلف برای نگهداری وسایل کوچک، ادویه، حبوبات و مانند آنها لازم است.

این نکته را هم در نظر بگیرید که یخچال درون کابینت نیاز به فاصله مشخص یعنی حداقل ۱۵ سانتی متر از دیوار دارد تا گردش هوا در موتور یخچال و سیستم تهویه آن به راحتی صورت گیرد و کندانسور کارایی مناسب خود را داشته باشد.

برای ساخت کابینت به افراد متخصصی که به عنوان اهالی فن در آکا ایران وجود دارند، رجوع کنید. شما هم می توانید سوالات خود را در قسمت افزودن دیدگاه در پایین همین صفحه به اشتراک بگذارید.

نویسنده: صدف حقیقت | تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
مرکز آموزش های تخصصی معماری
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com