آکاایران: ماهی ها به کمک دکوراسیون می آیند!

استخر، برکه و آبنما: حوض ماهی های رنگارنگ در سبک آسیایی بخش مهمی از چشم انداز را تشکیل می دهند و در باغچه های مدرن نیز یافت می شوند. اگر از ماهی های رنگارنگ کپور خوشتان می آید، نگاهی به باغچه های زیر را بیندازید و نحوه ادغام حوض و آبگیرها با محیط باغچه را مشاهده کنید.

 

 در این چشم انداز از سبک آسیایی، آبگیری درست کنار خانه وجود دارد که محیطی آرام و دلپذیر به دور از دنیای درهم و برهم ایجاد کرده است. لازم نیست همه چنین آبگیر بزرگی دارا باشند، فقط باید جای کافی برای شنا کردن ماهی ها باشد.

 

خطوطی تمیز و منظم از استخر مدرن در باغچه که برای ماهی ها تعبیه شده است. پوشش گیاهی کوچک و سنگ های ساده اطراف حوض باعث می شوند که بیشتر ماهی ها به چشم بیایند.

 

حوضی از ماهی های کپور رنگی در میان گیاهان استوایی، بیننده را یاد آن مناطق می اندازد. به عنوان یک منظره طبیعی یا رویکردی مدرن، ترکیب کپورهای ژاپنی رنگی با گیاهان استوایی انتخاب مناسبی است.روش ملهم از جنگل. منظره ملایم اطراف این استخر طبیعی، جلوه ای برای ماهی ها است. این قسمت از باغچه که از سبک باغچه های آسیایی الهام گرفته شده، محیط مناسبی برای استراحت بعد از یک روز طولانی است.

 

 استخر، برکه و آبنما

.با اضافه کردن چند صندلی و چینش مناسب سنگ ها، می توان در هر نقطه فضایی دلپذیر و رویایی برای استراحت درست کرد.

 

ماهی ها به کمک دکوراسیون می آیند! طراحی محوطه

استفاده از تخته سنگ ها هم مفید و هم برای ماهی ها پناهگاهی در برابر صیادان فراهم می کند.

 

 معماری

در اینجا، آبگیر ماهی های کپور، مرزی طبیعی بین پاسیو و قسمت درختکاری شده ایجاد می کند. البته این مورد کمی از دیگران رسمی تر است و درختان بالای حوض، آجرهای روشن و سایبان تیره رنگ، به فضا حالت کابینی برای گریز از شهر داده است.

 

 محوطه بیرونی

اگر سبک روستایی را دوست دارید، نهر و استخر عمیق ترکیب خوبی هستند.

 

 فضای سبز

درس هندسه. مربع هایی که در این باغچه دیده می شوند با جریان آب و وجود ماهی ها ملایم تر شده اند و دیواره های پهن و کوتاه دور حوض ها، جای خوبی برای نشستن و تماشای ماهی ها است.

 

 حوض ماهی

هندسی بودن لزوماً به معنای چهارگوش بودن نیست. این حوض گرد هم تأثیر ساختاری مشابهی دارد.سبک حوض و آبگیر شما هرچه باشد، اضافه کردن فواره یا آبشار به هوادهی به آب حوض کمک می کند.روش های سنتی. یک حوض کوچک با لبه های سنگی و پر از گیاه، اگر به اندازه کافی عمیق و پهن باشد برای ماهی ها بسیار مناسب است.

 

حوض

باغچه های مدیترانه ای و حوض های کپورهای رنگارنگ معمولاً تناسبی با هم ندارند، ولی نحوه ترکیب آنها در این مورد نشان می دهد که این دو فاقد هیچ نقصی در کنار هم می توانند باشند.یک باغچه کلاسیک دیواره دار با این آبگیر باریک در راستای آن که پر از ماهی های رنگارنگ است، نشاط خاصی دارد.

 

در مقیاس بزرگتر، این خانه انگلیسی یک آبگیر بزرگ در جلوی خانه دارد که باعث می شود هر وقت که وارد خانه می شوید از منظره آن لذت ببرید.ترکیب و هماهنگی. ترکیب خطوط مدرن یک فواره و خطوط حوض کپور با حس آرامشی که پله های چوبی و درختان و گیاهان می دهند، ترکیب مناسبی است.آبگیر کپورهای رنگارنگ را می توانید در باغچه گلچین هم قرار دهید. نه تنها ترکیب خوبی می شود، بلکه گل سرسبد باغچه هم می شود، زیرا عناصر مختلف باغچه را بهم پیوند می دهد.

 

ورودی درست کنید. آبگیر و حوض زیبای ماهی های کپور می تواند ورودی خوبی هم باشد، پس آن را دست کم نگیرید. مهمانان شما بسیار خوشحال خواهند شد که در مسیر ورود به خانه از ماهی ها دیدن کنند.

 

 استخر، برکه و آبنما

تبلیغات
بهترین ها را به ساختمان خود بپوشانید
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com