آکاایران: کاشی کاری های رنگی باز می گردند!

کف: کاشی سیمانی زیبایی خاصی به خانه های به سبک مدیترانه ای اضافه می کند و به فضاهای مدرن و تلفیقی اعتباری فراوان می بخشد. کاشی سیمانی دارای ماهیتی خاص و شکل هنری منحصربه فردی است. سازنده کاشی، سیمان های رنگی را با هم ترکیب می کند، آن را در قالب قرار می دهد، و بعد قالب را درون پرس هیدرولیکی می گذارد. نتیجه یک کاشی سنگین، نشان دار، و دلپذیر است که کاربردش را پنهان می کند. در این مطلب چند نمونه دلپذیر را به شما معرفی می کنیم:
 

آکاایران: کاشی کاری های رنگی باز می گردند!

 
کاشی  دارای رنگ های متنوعی است و تمام ویژگی هایی که یک فرش به فضا اضافه می کند را در خود دارد اما نگهداری از آن راحت تر است. این مسئله در اقلیم های گرم تر صادق تر است.
 
 
استفاده از کاشی در پیشانی پله همیشه شیوه فوق العاده خوبی برای اضافه کردن طرح و شکل به فضا است. کاشی سیمانی که در عکس بالا می بینید یک راه پله دلپذیر را تبدیل به یک عنصر نامتعارف کرده است.
 
 
کاشی کاری های رنگی باز می گردند! طراحی کف
 
از کاشی طرح دار در این فضا به عنوان دیوار استفاده شده است و این نوع کاشی تمام ویژگی های تزئینی کاغذدیوراری را داراست.
 
 کف پوش
 
 دیوار عکس بالا از ترکیب چندین کاشی مختلف به وجود آمده است. اگرچه این خانه در کالیفرنیا است، اما بیش تر شبیه خانه های جنوب اسپانیا است. 
 
 
 کف
 
کاشی های طرح دار بسیار مناسب دیوارهای آشپزخانه است. در این فضا، کاشی سیمانی در کنار هود ترکیب زیبایی ایجاد کرده فاقد این که داد بزند: «به من توجه کنید!»
 
 
 کاشی کاری
 
کاشی طرح داری که در این عکس می بینید به کف سیمانی اضافه شده است. کاشی در فضاهای داخلی و بیرونی قابل استفاده است و می توان از آن به عنوان فضای انتقالی میان درون و بیرون استفاده کرد.
 
 
 کاشی رنگی
 
اگرچه عکس بالا یک فضای تجاری است اما این طرح کاشی  یک جلوه تلفیقی به آشپزخانه و اتاق نشیمن، همان طور که به فضای بالا اضافه کرده است، اضافه می کند. فضای مثبت و منفی کاشی ها در ترکیب کلی یک شکل خاصی اضافه می کند اما بیش از حد به چشم نمی آید.
 
 
کاشی
 
در این عکس از کاشی رنگی در کف برای ایجاد تمایز میان اتاق نشیمن و ورودی استفاده شده است. طرح آبی فعال این کاشی سنگ آهک موجود در کف اتاق نشیمن را مطیع خود ساخته است.
 
 
 
پایه این آتشدان از جنس کاشی رنگی است . کاشی های رنگی که در این فضای نشیمن در مرکز قرار دارند، جلوه خاصی به این فضا داده است.
 
 
 
کاشی های رنگی به فضایی که دارای فرش نیست می تواند رنگ اضافه کند. به استفاده مناسب از رنگ های مختلف در کف این اتاق توجه کنید و ببینید چگونه کاشی  فضا را به انحصار خود در آورده است.
شما چه فکر می کنید؟ در کدام قسمت خانه از خود می توانید از کاشی های رنگی استفاده کنید؟
 
منبع: houzz | ترجمه شده توسط تحریریه آکا ایران
تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
خاص و هماهنگ با سلیقه شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com