آکاایران: دیوارپوش چرمی ، چهره لوکس دکوراسیون داخلی!

دیوار: دیوارها یکی از عناصر اصلی منازل هستند. اینکه چه نوع پوششی برای دیوارهای منزل تان انتخاب کنید، ملزم به دانستن چند نکته مهم است؛ نکاتی مانند نوع کاربری فضا، میزان بودجه، سبک مبلمان و نقش دیواری که قصد پوشش آن را دارید. دیوارپوش های متنوعی به همین منظور در بازار وجود دارند. شما می توانید مناسب با سلیقه و کاربری تان یکی را انتخاب کنید. یکی از دیوارپوش هایی که از گذشته تا به حال مورد استفاده قرار گرفته، دیوارپوش چرمیی است، که امروز در آکا ایران می خواهیم در رابطه با آن ها با شما صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

انواع دیوارپوش چرمی

خوشبختانه دیوارپوش های چرمی امروزه در انواع گوناگونی طراحی و تولید می شوند. رول، پنل و تایل چرمی از این دسته هستند که در مدل ها و طرح های متنوعی ارائه می شوند. مدل رولی مانند کاغذ دیواری ارائه و نصب می شود. معمولا چرم های رولی زمانی کاربرد دارند که نیاز باشد کل دیوار را پوشش دهید. در صورتی که تمایل داشته باشید قسمتی از دیوار را طراحی کنید، می توانید از انواع دیوارپوش چرمی که به صورت پنل و تایل تولید می شوند، استفاده کنید.

محل های مناسب نصب دیوارپوش چرمی

از دیوارپوش چرمیی می توانید روی تمام دیوارهای منزل استفاده کنید اما ما به شما پیشنهاد می کنیم به دلیل اینکه چرم از نظری بصری سنگین و گیراست، فقط روی قسمتی از دیوار فضای مورد نظرتان دیوارپوش چرمی نصب کنید. قسمت هایی مانند پشت میز تلویزیون، بالای تختخواب، قسمتی از دیوار پذیرایی و ناهارخوری به عنوان نقطه کانونی و... از جمله فضاهایی هستند که علاوه بر کاربردی بودن می توانند با انتخاب پوشش چرم، نقطه عطفی در هر منزلی باشند.

دیوارپوش چرمی ، چهره لوکس دکوراسیون داخلی! طراحی دیوار

رنگ و طرح مناسب دیوارپوش چرمی

در زمینه دیوار پوش چرم طراحی های متفاوتی صورت گرفته است. تنوع این محصول به حدی رسیده که گاهی تشخیص آنها از پنل های کامپوزیتی و کاغذدیواری مشکل است. دسته ای از دیوارپوش های چرم به صورت پنل های سه بعدی طراحی می شوند. در بعضی از آنها نگین و سنگ های دلپذیر کار می شود که سبب شکوه بیشتر این دیوارپوش ها می شود. امکان نورپردازی در این پنل ها کمک فراوانی به جلوه و زیبایی آنها می‎کند. به دلیل اینکه بازتاب نور در چرم خیلی کم است، نورپردازی کمک می کند فضا از یکنواختی دربیاید و به شکوهی ویژه دست یابد.

دیوارپوش چرمی

نحوه اجرا دیوارپوش چرمی

قطعا برای نصب این دیوارپوش، مانند دیگر دیوارپوش ها باید زیرسازی مناسبی انجام شود. در صورتی که از دیوارپوش چرمیی که به صورت رول عرضه می شوند استفاده می کنید، باید گفت که زیرساز آن فرقی با کاغذدیواری ندارد. پس کار نصب را با خیالی آسوده به نصاب ها بسپارید. در صورتی که از پنل یا تایل های چرمی استفاده می کنید، باید از نصاب  پنل های کامپوزیتی کمک بگیرید؛ چون این پنل ها به دیوار پیچ و رول پلاک می شوند.

مزایای استفاده از دیوارپوش های چرم

  •  نصب آسان
  •  عایق صوتی و حرارتی
  •  طراحی در ابعاد و اندازه های متفاوت
  • تنوع در رنگ و طرح
  •  مناسب با سبک مدرن و کلاسیک

مراکز خرید دیوارپوش چرمی

یکی از مراکز اصلی خرید دیوارپوش های چرمی خیابان سهروردی است و از جمله برندهای تولیدکننده آن می توان به برندهای زیر اشاره کرد:

  • RADIWALL
  • آذرآبادگان 
  • چرم نما
  • sibu برندی اتریشی
  • شرکت گلیم گستر

اگر به دنبال دیوارپوش ویا کاغذ دیواری مناسبی برای دکوراسیون منزل خود می گردید علاوه بر این صفحات می توانید به بخش کف پوش و دیوارپوش ها در اهالی فن آکا ایران سری بزنید. نمونه کارهای آنها را ببینید و برای برقراری ارتباط با آنها به اطلاعات تماس آنها دسترسی داشته باشید.

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com