آکاایران: اتاقی برای کودکان واقعی با وسایل کوچک و زیاد شان!

اتاق کودک: شاید در مجلات و سایت ها، عکس هایی از اتاق کودکان دیده باشید که بیش از حد کامل و تمیز است که باور آن کمی دشوار به نظر می رسد. تمام این ها به خاطر عکاسی است. برای عکاسی از یک اتاق آن اتاق باید در بهترین حالت خود باشد. اما چیزی که بیش از همه برای دکور کردن اتاق کودک مورد نیاز است اتاق های کودکی است که وقتی به آن نگاه می کنی احساس می کنی کودکی واقعا در آن زندگی می کند. این اتاق ها جذاب و کاربردی هستند و در عین حال که طراحی خوبی دارند اصلا شبیه فضایی از یک موزه نیستند.

آکاایران: اتاقی برای کودکان واقعی با وسایل کوچک و زیاد شان!

کودکان به طور کلی به جزئیات توجه نمی کنند و معمولا توجه آن ها به چیزهای روشن و شاد است. بنابراین هنگام طراحی اتاق کودک از رنگ های روشن استفاده کنید. در عکس بالا شما به سرعت متوجه طرح رنگی اتاق نمی شوید اما چنین چیزی در آن وجود دارد.  

 

اتاقی برای کودکان واقعی با وسایل کوچک و زیاد شان! اتاق کودک

وقتی در طراحی خود از رنگ های زیادی استفاده می کنید، کودکان در آن گیج می شوند. پس در استفاده از رنگ در اتاق کودکان دقت کنید.

 

 وسایل اتاق کودک

سعی کنید با استفاده از چند رنگ، طرح، و بافت کمی بی نظمی بصری در اتاق کودک ایجاد کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید حتی اگر یک نقظه کانونی مشخص هم در اتاق وجود نداشته باشد تعادل بصری زیبایی ایجاد می شود. 

 

 طراحی اتاق کودک

این اتاق مدرن و دوست داشتنی است و با استفاده از سطل ها، قفسه ها، و دراورهایی در زیر تخت خواب فضای کافی برای وسایل کودکان فراهم شده است.

 

 سرویس خواب کودک

اتاقی رویایی با کاغذدیواری های دلپذیر و فضاهای از پیش ساخته شده. در این اتاق از فضا به طرز هوشمندانه ای استفاده شده است و جا برای همه وسایل کودک وجود دارد.

 

 دکوراسیون اتاق کودک

طراحی دیگری از اتاق کودک. برای داشتن چنین اتاقی باید کودک شما هیچ اسباب بازی پلاستیکی بزرگ و زشتی نداشته باشد و بادی از کودک خود بخواهید تا اشیایی با رنگ های خنثی را انتخاب کند. نکته مهم در طراحی این اتاق استفاده از یک طرح رنگی یک دست است. حتی وقتی این اتاق کثیف و بی نظم است این یک دستی از بین نمی رود.

 

اتاق کودک

اتاقی که با استفاده از وسایل ایکیا طراحی شده است. اتاقی رنگارنگ، جذاب، و مناسب حال کودک. البته وسایل این اتاق عمر زیادی نمی کنند ولی نگران نباشید تا دوران کودکی فرزندتان دوام می آورند.

 

دیوارهای سفید با با رنگ های خنثی بستر خوبی برای استفاده از رنگ ها و طرح ها متنوع در دیگر فضای اتاق فراهم می کنند. در عکس بالا دیوارها به رنگ سبز در آمده اند و باعث شده اند دیگر رنگ های موجود در این اتاق ترکیب زیبایی با یکدیگر به وجود بیاورند.

 

اتاقی با طراحی خوب و متقارن اما نه بیش از حد کامل. نکته مهم در این اتاق سطل ها هستند. هیچ چیز کاربردی تر و بهتر از یک سطل در اتاق کودک نیست. هیچ چیز.

 

 ترفندهای دکوراسیون

شما می توانید مانند لوستر موجود در اتاق عکس بالا از عناصر خاص در اتاق کودک استفاده کنید. در واقع، داشتن یک نقطه کانونی مشخص ایده خوبی برای طراحی اتاق کودک است. البته باز هم می گویم از سطل ها غافل نشوید.

برای دیدن عکس های بیشتر دکوراسیون اتاق کودک اینجا را کلیک کنید.

تبلیغات
کیفیت بالا،قیمت مناسب!
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com