آکاآپ:سرویس آشپزخانه شما می تواند به عنوان یکی از ارکان دکور آشپزخانه شما به حساب بیاید. از آنجا که سرویس های آشپزخانه به عنوان کاربردی ترین و بدیهی ترین لوازم آشپزخانه کاربرد دارد انتخاب صحیح آن می تواند یک قدم ساده اما راهبردی برای تزیین آشپزخانه شما به حساب بیاید .سرویس دم کنی، دستکش فر، کیسه نان و سبزی، دستگیره، حوله آشپزخانه، پیش بند، سبد نان، زیر بشقابی یا رومیزی، کاور مایکروویو، وسایل پارچه ای آشپزخانه هستند که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند .

اگر در حال آماده کردن ست آشپزخانه جهیزیه خود هستید مدلهای سرویس آشپزخانه پارچه ای که درادامه این مقاله از آکا، برای شما گردآوری کرده ایم,  می تواند به شما کمک کند تا انتخابی بی نظیر برای آشپزخانه عروس داشته باشید.

انواع سرویس آشپزخانه پارچه ای 

خوب چه بهتر است که سرویس آشپزخانه ای را انتخاب کنیم که علاوه بر اینکه طرح و رنگ زیبایی دارد به صورت متحدالشکل نیز طراحی و دوخته شده باشد. نظم در فضای آشپزخانه از اصولی است که علاوه بر اینکه آشپزخانه شما را تمیز و مرتب نشان می دهد آن را زیباتر نیز جلوه می دهد.

سرویس پارچه ای

به ترکیب پارچه ها دقت کنید. بزرگترین خلاقیت شما می تواند انتخاب درست رنگ ها و طرح ها در کنار یکدیگیر باشد.

سرویس پارچه ای آشپزخانه رزین تاژ

متحدالشکل بودن سرویس پارچه ای علاوه بر اینکه آشپزخانه شما را تمیز و مرتب نشان می دهد آن را زیباتر نیز جلوه می دهد .

سرویس پارچه ای آشپزخانه

سرویس آشپزخانه پارچه ای عروس

مدل های زیبا ی سرویس آشپزخانه 

سرویس پارچه آشپزخانه

شما می توانید با استفاده از پارچه های شیک و قشنگ سرویس آشپزخانه تان را خودتان بدوزید اما اگر وقت لازم برای این کار را ندارید واز خیاطی چیزی نمی دانید بهتر است با صرف هزینه معقول یک سرویس آشپزخانه زیبا بخرید. با این کار هم درهزینه وهم وقت تان صرفه جویی کرده اید.

اگر در حال تهیه جهیزیه هستید یا می خواهید برای خانه تان سرویس آشپزخانه انتخاب کنید ، این مدل های سرویس آشپزخانه شیک می تواند به شما کمک کند تا یک انتخاب بی نظیرداشته باشید .

سرویس آشپزخانه پارچه ای عروس

سرویس پارچه ای آشپزخانه شامل چیست

متنوع ترین مدل های سرویس پارچه ای آشپز خانه 

سرویس پارچه ای آشپزخانه لایکو

 سرویس پارچه ای آشپزخانه شیک و زیبا

زیباترین مدل های سرویس پارچه ای آشپز خانه

طرح متفاوت و زیبای سرویس پارچه ای آشپز خانه 

انواع سرویس آشپزخانه پارچه ای 

سرویس آشپزخانه عروس