آکاایران: شهریوری های فعال و کمال گرا به دنبال سبک دکور شیک و مینیمال هستند و چیزهایی که وارد خانه می شود را گلچین می کنند. اگر متولد شهریور هستید کمی خودتان را به چالش بیندازید و به رنگ هایی فراتر از رنگ های خنثی فکر کنید. کمی هم هنر به دکور منزل اضافه کنید تا فضایی آرام و در عین حال زیبا بسازید.

 

زندگی با یک شهریوری بیشتر مواقع زیبا و لذت بخش است. این افراد ویژگی های شخصیتی جالبی دارند که سبب می شود در بین سایرین محبوبیت داشته باشند خانه شان زیبا و آرامش بخش به نظر برسد. شروع آخرین فصل تابستان بهانه خوبی است که با بعضی از ابعاد شخصیتی شهریوری ها بهتر آشنا شوید و خانه محبوبشان را بیشتر بشناسید.

 

شهریوری ها به دنبال بهترین دکوراسیون هستند

متولدین شهریور به جزئیات توجه می کنند و در دکوراسیون منزل کمال گرا هستند. سفید، بژ، خاکستری، آبی روشن  رنگ مورد علاقه آنهاست و ترجیح می دهند خانه خود را با این رنگ ها تزئین کنند.آنها عاشق سادگی  در دکوراسیون و سبک مینیمالیست هستند.شما می توانید سنگ طبیعی و شمع استفاده کنید، شما لازم نیست برای پر کردن خانه خود از لوازم جانبی که  به آنها علا قه ندارید استفاده کنید.استفاده از گل و شمع در اتاق خواب شما را خوشحال می کند.اما مهمترین چیز برای شما بهداشت و نظم است.

سعی می کنند عناصر دکوراسیونی زیبایی به خانه بیاورند و آنها را با دقت در جای مناسبی قرار دهند. حتی ممکن است به دنبال اشیا و لوازم خاص باشند که در سایر خانه ها کمتر دیده می شود. به هر حال متولدین ماه شهریور در این زمینه بسیار دقیق و حساب شده عمل می کنند و همواره در تلاش هستند به خانه ایده آل و رؤیایی شان نزدیک تر شوند.

شهریوریا

متولد شهریور آَشپزخانه بسیار تمیزی دارد

یکی از منظم ترین قسمت های خانه یک شهریوری آشپزخانه اش است. زن متولد شهریور در هر شرایطی آشپزخانه را تمیز و مرتب نگه می دارد و همه وسایل را سر جایش قرار می دهد. به طور کلی متولدین ماه شهریور اعتقاد دارند که هر چیزی باید سر جای خودش باشد و این قانون زندگی شان را همیشه رعایت می کنند. به این ترتیب نظم کاملی درسرتاسر زندگی شهریورهای حکم فرماست و اگر به هر دلیلی این نظم و ترتیب مختل شود، مشکلات و نگرانی هایی به سراغشان می آید.

شهریوریم

زن متولد شهریور در هر شرایطی آشپزخانه را تمیز و مرتب نگه می دارد

متولدین شهریور از اسباب کوچک استقبال می کنند

هنگام خرید و انتخاب مبلمان مناسب برای دکوراسیون خانه، کمتر می بینید که یک شهریوری مبل های بزرگی را به خانه بیاورد؛ چرا که یک شهریوری از اسباب و وسایل بزرگ و جاگیر خوشش نمی آید و ترجیح می دهد در خانه اش فضای خالی کافی وجود داشته باشد.

علاوه بر این متولدین شهریور معمولاً در بین وسایل چوبی میز تحریر کوچک و راحتی را هم برای خودشان در نظر می‌گیرند که بزرگ و جاگیر نباشد و در عین حال بتوانند برای مطالعه، انجام کارهای شخصی و همین طور تفکرات عمیق از آن استفاده کنند.

شهریوری ها در دکوراسیون خانه از چه رنگ هایی بیشتر استفاده می‌کنند؟

سفید، طوسی و سبز از رنگ هایی هستند که در دکوراسیون خانه شهریوری ها پیدا می شوند. این رنگ های سرد و خنثی در کنار چند رنگ گرم فضای خانه متولدین ماه شهریور را بسیار زیبا و لذت بخش نشان می دهد.

علاوه بر این متولدین این ماه از داشتن گل ها و گیاهان زیبا هم استقبال می کنند و گاهی می بینید که گل های با نشاط و تازه ای را به خانه می آورند و بی هیچ مناسبتی داخل گلدان می چینند. به این ترتیب خانه متولدین شهریور شاداب و سرزنده می شوند و زندگی در چنین خانه‌ای برای همه افراد خانواده جذاب و رضایت بخش است.

شهریوری که باشی

سفید، طوسی و سبز از رنگ هایی هستند که در دکوراسیون خانه شهریوری ها پیدا می شوند

خانه متولدین شهریور هرگز گرد و غبار ندارد

متولدین ماه شهریور از آن دسته افرادی هستند که سالی چند بار خانه تکانی می‌کنند و به گردگیری خانه و نظافت بسیار اهمیت می‌دهند. فرقی نمی کند که خانه شان کوچک باشد یا بزرگ، آپارتمان نقلی باشد یا یک ویلای چند طبقه، به هر حال برنامه هفتگی منظمی برای نظافت و تمیزی این خانه برقرار است.