امروز کیفی را به شما آموزش می‌دهیم که با یک روبان جمع و باز می‌شود.

برای درست کردن این کیف یک قطعه کش، 2 رنگ پارچه و یک قطعه فوم و مقداری نواراریب نیاز دارید.

به اندازه دلخواه یک مستطیل ببرید. این مستطیل باید به شکلی انتخاب شود که وقتی 3 تا روی هم می‌خورد به شکل یک کیف در آید، یعنی باز شده آن یک مستطیل نزدیک به مربع است.

برای قسمت جیب‌های آن به اندازه طول مستطیل یک نوار ببرید که پهنای آن حدود 10سانتی‌متر باشد. لبه آن را نواراریب دوزی کنید و آن را به 3 بخش علامتگذاری کرده 6 پیلی برای ابتدا و انتها و نقطه جداسازی 2 جیب اول و آخر از وسط در نظر بگیرید. این پیلی‌ها جیب‌های شما را بزرگ‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌کند. محل پیلی‌ها را با سنجاق ته‌گرد ثابت کنید و ابتدا و انتهای جیب را یک تا بزنید و تو بگذارید. یک آستر برای کیف ببرید و آن را لایی چسب بزنید و پشت کار قرار دهید.

برای قرار دادن سنجاق‌ها و سوزن‌های خود یک تکه فوم ببرید و آن را وسط کار چرخکاری کنید.

یک قطعه کش را مطابق شکل برای قرار دادن قرقره‌ها و قیچی به کیف بدوزید. دور کار را نواراریب‌دوزی کنید و پیش از آن دو قطعه روبان را داخل نواراریب در وسط طول کیف ثابت کرده دور نواردوزی آن را بدوزید. وقتی کار تمام شد این روبان می‌تواند کیف تا شده شما را چنان که در شکل می‌بینید روی هم ثابت نگه دارد.

<strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='اسرار خانه داری : فرش و نگهداری از آن و توضیحی در مورد یخ و یخچال ' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/khanedari1/news201742918574441225.html'>اسرار خانه داری</a></strong>, مهارت های زندگی, شستشو, نظافت, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='راهنمای لکه گیری مبلمان ' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/khanedari1/news20161252481813570.html'>لکه گیری</a></strong>, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='شستشوی منزل' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/nezafat1/2014111222849.html'>شستشوی منزل</a></strong>, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='نظافت منزل، ترفندهایی برای نظافت منزل ' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/nezafat1/10771.html'>نظافت منزل</a></strong>, گل و گیاه, نکات مهم آشپزی, نکات آشپزی, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='هنر در خانه' href='http://khanehdar.akaup.com/kardasti-honar/'>هنر در خانه</a></strong>, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='آموزش ساخت کیف خیاطی تاشو ' href='http://khanehdar.akaup.com/kardasti-honar/kardasti1/20149124266.html'>آموزش ساخت کیف خیاطی تاشو</a></strong>, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='آموزش دوخت کیف چرمی ( کیف لوازم آرایش ) ' href='http://akaup.com/kardasti-honar/khayati1/2014728195550.html'>آموزش ساخت کیف</a></strong> خیاطی, کیف خیاطی, کیفاسرار <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='خانه داری' href='http://khanehdar.akaup.com/khanehdari/'>خانه داری</a></strong>, مهارت های زندگی, شستشو, نظافت, لکه گیری, شستشوی منزل, نظافت منزل, گل و گیاه, نکات مهم آشپزی, نکات آشپزی, هنر در خانه, <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='آموزش ساخت' href='http://khanehdar.akaup.com/kardasti-honar/shamsazi1/'>آموزش ساخت</a></strong> کیف خیاطی تاشو, آموزش <strong><a target='_blank' class='mjtip' style='color:#000' title='طرز دوخت کیف، طرز دوخت کیف خرید بزرگ ' href='http://khanehdar.akaup.com/kardasti-honar/khayati1/20145822367.html'>ساخت کیف</a></strong> خیاطی, کیف خیاطی, کیفگردآوری خانه داری آکاایران